Přírodní opalovací kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e065b4d2ddf2d7480c098e6b52a1eeeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
Ony ty přírodní opalováky sou docela dost drahý.....to už si raději koupím Daylong z lékárny, kterej mi vydrží celej den i skrz koupání a nespálím se...ale docela bych zkusila ten olivovej olej s ctrinovou štávou tušín? jak to tu někdo doporučoval...i když ten citron na slunko...no já nevím...


Olivák s citronem jsem zkoušela já před dvěma lety, po tom, co nám ho doporučili v Tunisku, kde je to běžný místní "opalovák". Používaly jsme ho tam tři (já, mamka a sestra) a ani jedna z nás se nespálila nebo neměla jiné problémy... Ale je třeba říct, že my jsme z těch, co se většinou nespálí, ani nemáme nijak extra citlivou pokožku... Tak jsem si po návratu na internetu našla "recept" a v létě ho používala...

Minulý rok jsem se mazala Weledou, koupila jsem ji s velkou slevou, protože doprodávali poslední kousky... Škoda, že už není k dostání, byla jsem s ní moc spokojená...

Letos jsem měla v plánu zkusit opalovací řadu Alverde, ale bohužel se u nás nebude prodávat Sad Takže asi zkusím Laveru...


Naposledy upravil Shahlah dne st červen 30, 2010 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 2:39 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
My loni měli Sundance a hrozně mastil. Ještě pár hodin po natření jsem házela prasátka. Takže letos sháním něco jiného.


Vidíš a mě přijde, že moc nemastí, právě mě krásně hydratuje akorát, každý člověk je jiný Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s tímhle opalovacím olejem? http://www.lekarna.cz/dacom-sun-opalovaci-olej-spf-15-ve-spreji-150ml/

Mám sluneční alergii, po všech krémech se mi vyrážka mnohonásobně zhoršuje, tak chci zkusit olej. Neznáte ještě nějaký dobrý za rozumnou cenu (nemůžu vyhodit 300 za opalovák Sad )?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Loni jsem si koupila Sundance, ještě mi tam trošku zbylo, tak ho teď doplácávám.. A teda taky mě zrovna moc nezaujal, potvrzuju házení prasátek a navíc dost lepí, není to moc příjemný. Na letošek si chci nechat z Německa dovézt to Alverde, tak jsem zvědavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak sem si koupila opalovací krém od Lavery Sun Sensitive SPF 15 (v takový sadě i s mlíkem po opalování), dovolená u moře se blíží. Ale docela mě mrzelo, že jsem nemohla sehnat silnější faktor, jelikož se strašně rychle spálím (dneska mi stačilo 10min na zahradě).

Dřív jsem zkoušela i dražší z lékarny (daylong, La roche posay,...) měli sice silnější faktor ale já končila s "překrásnou" vyrážkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Já mám v plánu Laveru, jsou letos na ně akce http://www.cestaprirody.cz/index.php?categoryID=854 přijde mi to docela výhodné, přece jen je to velká sleva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Mám Bioderma 50+ tu úplně pro ty nejhorší sluneční alergie a hlásím že je to dobré! vyrážka na obličeji se nekonala žádná, na ruce a nohy patlám klasiku, astrid, 25, tam mi to trochu dělá paseku, čekám až mi mamča doveze Vichy, 30, krém. až na tu cenu je to dobré, ta Bioderma 40ml za 450 a Vichy bude taky kolem 500... holt když mám tak citlivou kůži nemůžu si kupovat ledasco a ty peníze se najít musí... Sad(
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

ještě bych se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi fyzikálním a chemickým filtrem? myslím co se týče náchylnosti podráždění kůže. a když použiju fyzikální, opálím se vůbec?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
ještě bych se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi fyzikálním a chemickým filtrem? myslím co se týče náchylnosti podráždění kůže. a když použiju fyzikální, opálím se vůbec?


Neni to takovej ten krém co se nevstřebává, ten s fyzikálním faktorem? Tak to potom pozor, nedosahuje většího faktoru než 20 a to si musíš napatlat pěkně velkou vrstvu= viditelnou. Tudíž máš na sobě "krémovou" masku...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Soniczka napsal:
ještě bych se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi fyzikálním a chemickým filtrem? myslím co se týče náchylnosti podráždění kůže. a když použiju fyzikální, opálím se vůbec?


Neni to takovej ten krém co se nevstřebává, ten s fyzikálním faktorem? Tak to potom pozor, nedosahuje většího faktoru než 20 a to si musíš napatlat pěkně velkou vrstvu= viditelnou. Tudíž máš na sobě "krémovou" masku...


Co, viditelnou vrstvu? Já myslela, že se to normálně vstřebá.... Jé já se nechci producírovat po pláži bílá jak panáček Michelin Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.