Přírodní opalovací kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c8aa1efb8ce56858dbd3a0e3c320ac8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

Tit když jsi taková znalá prosím tě jaký nejsilnější faktor hádek dělá (mívám problémy že kolikrát ani ty nejsilnější faktory nezabrání tomu abych se spálila...)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

Aha tak to asi nic, to budu muset přes eshop..bohužel... jak já to poštovné nenávidím Twisted Evil Laughing
S vodou problém není vůbec i když nebudu plavat, ale chodit za sucha. Přes léto piju výhradně vodu, minerálky ani sladké lepidla u mě neuspějou, takže mám u sebe petku s vodou vždycky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

A.S. jojo, tak poštovný nemusím... Ale holt co se dá dělat. I když alespoň u Hadka to už teď mám vyřešený tím, že jak nepoužívám skoro žádnou jinou kosmetiku, mívám ty objednávky natolik velký, že se to v tom ztratí...

Jadess - nejvyšší má právě tu patnáctku. Ale jak říkám, podle mojí zkušenosti strčí do kapsy i silnější krémy. Taky mám problém, že jsem hned spálená, a za ty poslední tři roky s Hádkem jsem kupodivu neměla problém, ačkoli teoreticky je slabší než to, co jsem používala předtím (většinou jsem kupovala 25 nebo 30). Pravda, sluníčku se cíleně nevystavuju, ale to jsem nedělala ani předtím, a stejně se mi pokaždý povedlo se pěkně připálit.
A párkrát se mi s Hádkem i stalo, že jsem si říkala, že dneska jsem to fakt přehnala a chodila jsem po sluníčku s holejma rukama a nohama dýl, než by mi mohlo projít, už jsem večer cítila i takový to zlověstný pálení, ale do druhýho dne ráno to přešlo. Asi i docela bodlo, že jsem v těchhle případech použila ten opalovák i po opalování, ta levandule v něm pokožku hezky zklidnila. Jako samozřejmě nebude úplně samospásnej, ale v našich podmínkách by podle mě měl stačit. Koneckonců dají se za vcelku rozumnou cenu pořídit vzorečky (teda až na to nešťastný poštovný) - zkus a uvidíš.

Uff, teď to tak po sobě čtu, zním jak agent s teplou vodou... čestně prohlašuju, že od Hadka fakt nedostávám provizi. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

Možná že bych ho tenhle rok vyzkoušela (mám za sebou Laveru - ta byla příšerná a lékárenský opalovací a po těch sem se osypávala a stejně i spálila)... jediný co mi trochu vyhovovalo byla opalovací s kozím mlékem (ale ta cena Exclamation takže tu mám pouze na obličej)....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Tak právě testuju miminkovský opalovací krém od Alverde (na sobě) a zatím spokojenost, jediné, co je protivné, je špatné roztírání, ale s tím jsem počítala, takže v tom nevidím problém. Tento týden ho otestuje i přítel, který má hodně citlivou pokožku a po valné většině kosmetiky se osype (proto jsem vybrala ten pro miminka - má nejčistší složení), tak jsem zvědavá. Nu, pokud bude mít někdo z vás cestu do Německa, tak můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s balzámem na rty od Lavery SPF 10? Sháním něco na rty s ochr. faktorem, nejlépe přírodního, ale nevím, co zvolit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 2:35 pm    Předmět: Vlastní opalovací kosmetika Citovat

Dámy,

a což takhle namíchat si vlastní opalovací olej??? Už jsem o tom přemýšlela loni, ale letos to chci zrealizovat ( samozřejmě to asi nebude nic pro ty, kteří mají výraznější reakce na sluníčko ). Ale měla bych pár typů, co jsem tak různě vyčetla Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.