Další nováček:-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 5:27 pm    Předmět: Další nováček:-) Citovat

Ahoj, našla jsem vás díky www.vicevlasu.cz, kde se píše: pokud se zajímáš o hennu, zajdi na dlouhevlasy.cz, tam se hennuje ostošest Very Happy tak jsem zašla a začínám pomaličku opatrně s prvními hennovými pokusy. Vlasy jsem si nikdy nebarvila, ale potřebuju je vyživit a zregenerovat a zdá se, že henna je na to výborná. Co můžu poradit? Snad to, jak jsem po letech zvítězila nad lupy - levným přírodním způsobem - octem! (Možná to teď může vypadat, jako že potřebuju zregenerovat vlasy po tom octu:-) - ale to ne, mám vlasy prostě dost suché. I když musím říct, že maličko mi možná po tom octu vlasy zeslábly, ale za tu čistou kůži to stálo, už přes měsíc mám pokoj, po letech drahých šamponů z lékárny to byla první účinná pomoc.) Tak já jdu studovat tu hennu, zatím ahoj:-) Monika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Vítáme každou radu - lupy a svědění vlasové pokožky je tu celkem rozšířený problém. Je tu o něm celé vlákno:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1806
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mončo... Very Happy Moc Tě vítám...Ten ocet by mě zajímal...Takže jsem se Tě chtěla zetat, jak na to??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Mojekaami napsal:
Ahoj Mončo... Very Happy Moc Tě vítám...Ten ocet by mě zajímal...Takže jsem se Tě chtěla zetat, jak na to??
Ahoj, já jsem to popsala podrobně na vicevlasu.cz tak kdyžtak jukni na http://www.vicevlasu.cz/seboroicka-dermatitida-lupy-3-626-0.html , jsem tam taky Monika74 (1. příspěvek 4.3.0Cool, ale asi ta octová kúra nebude pro každýho, někdo ten smrad nesnese - dusí se, a někoho to pálí nesnesitelně - to já jsem neměla. Přeju zbavení se všech takovýchto obtíží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.