Co nejhoršího jste svým vlasům provedly/i?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d468d657ca86b0db450712991b582421Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Asi Vás trumfnu, vážení Rolling Eyes ... Po dvou letech barvení na černo jsem se rozhodla přestat být otrokem každoměsíčního zatemňování, koupila peroxidový odbarvovač a naplácala na hlavu. Vlasy v té době byly dlouhé pod lopatky a husté tak, že jsem culík navzala do ruky. Následovalo zděšení, protože místa u hlavy se odbarvily na světlou blond, od uší k ramenům žíhaně na hnědoblonďatou změť a zbytek zůstal podivně černohnědý... Pár dnů jsem přemýšlela, co s tím a poté koupila další odbarvovač a aplikovala znovu Crying or Very sad . Z vlasů se poté staly koudelovité a krepaté příšery, které bylo třeba barevně sjednotit. Následovalo barvení na hnědo, abych se alespoň trochu přiblížila přirozenosti. Musela jsem ty chudáky sundávat postupně, dohola se mi nechtělo. Z toho plyne, nebarvit se a když už, tak ne na černo!
Culík,žes ho nevzala do ruky?To si nedovedu ani představit Very Happy .To muselo bejt něco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

Kafin: Jojo, jako holka jsem si přála mít řidčí vlasy a neustále je ulízávala vodou Smile Po těch pokusech docely zřídly, zjemněly a zeslabily se... Dnes bych brala tu deku z dětství... Ale teď jsem na ně téměř vzorná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Kafin: Jojo, jako holka jsem si přála mít řidčí vlasy a neustále je ulízávala vodou Smile Po těch pokusech docely zřídly, zjemněly a zeslabily se... Dnes bych brala tu deku z dětství... Ale teď jsem na ně téměř vzorná.
Já mám vlasy trocha řidší,takže si to nedovedu představit.Ale stejně člověk chce většinou opak toho co má Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Kafin: Jojo, jako holka jsem si přála mít řidčí vlasy a neustále je ulízávala vodou Smile Po těch pokusech docely zřídly, zjemněly a zeslabily se... Dnes bych brala tu deku z dětství... Ale teď jsem na ně téměř vzorná.

Já se tu snažim nabrat trochu objemu a znemožnit vlasům jakékoli řídnutí a ty tohle. Very Happy Co bych dal zato, abych nemohl vzít culík do ruky. Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angel
0-7
0-7


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 7:10 pm    Předmět: odbarveni Citovat

koukam, koukam ze par lidi svym vlasum provedlo leckdy dost osklivy veci Twisted Evil ja tak strasna nikdy nebyla-pokud se nepocita drasticke odbarveni cernych vlasu na blond Smile vypadala sem jak dalmatin...ted je mam svetle hnede a pomalu si je obarvuji na blond...uz to vidim jak to stejne nevydrzim a dam zas cernou Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Asi Vás trumfnu, vážení Rolling Eyes ... Po dvou letech barvení na černo jsem se rozhodla přestat být otrokem každoměsíčního zatemňování, koupila peroxidový odbarvovač a naplácala na hlavu. Vlasy v té době byly dlouhé pod lopatky a husté tak, že jsem culík navzala do ruky. Následovalo zděšení, protože místa u hlavy se odbarvily na světlou blond, od uší k ramenům žíhaně na hnědoblonďatou změť a zbytek zůstal podivně černohnědý... Pár dnů jsem přemýšlela, co s tím a poté koupila další odbarvovač a aplikovala znovu Crying or Very sad . Z vlasů se poté staly koudelovité a krepaté příšery, které bylo třeba barevně sjednotit. Následovalo barvení na hnědo, abych se alespoň trochu přiblížila přirozenosti. Musela jsem ty chudáky sundávat postupně, dohola se mi nechtělo. Z toho plyne, nebarvit se a když už, tak ne na černo!


Tak to je MAZEC!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Feliscatus napsal:
Asi Vás trumfnu, vážení Rolling Eyes ... Po dvou letech barvení na černo jsem se rozhodla přestat být otrokem každoměsíčního zatemňování, koupila peroxidový odbarvovač a naplácala na hlavu. Vlasy v té době byly dlouhé pod lopatky a husté tak, že jsem culík navzala do ruky. Následovalo zděšení, protože místa u hlavy se odbarvily na světlou blond, od uší k ramenům žíhaně na hnědoblonďatou změť a zbytek zůstal podivně černohnědý... Pár dnů jsem přemýšlela, co s tím a poté koupila další odbarvovač a aplikovala znovu Crying or Very sad . Z vlasů se poté staly koudelovité a krepaté příšery, které bylo třeba barevně sjednotit. Následovalo barvení na hnědo, abych se alespoň trochu přiblížila přirozenosti. Musela jsem ty chudáky sundávat postupně, dohola se mi nechtělo. Z toho plyne, nebarvit se a když už, tak ne na černo!


Tak to je MAZEC!!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil


Felis - no to je fakt vlasogenocida Wink Nebarvit nacerno, rikas....? No nebyt tu s nami jedna nejmenovana osoba s barvenymi cernymi vlasy po kotniky, tak reknu, jasna paka sefe... ale takhle... kurna, nejak si nejsem jisty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

No ja jsem v devate třídě nevydrzela natlak okoli a na tabore jsem se zavrela do chatky a bez zrcadla se ostříhla na kratko(no byla to hruza...uz nikdy vic Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Co jsem provedla nejhoršího? Jeden den jsem se obarvila, chytlo mě to podivně, vypadala jsem jak růžový hovád Laughing Laughing Laughing , což jsem psychicky neunesla a druhý den obarvila na tmavohnědo a tak už to barvím doteď, chválabohu... Modlila jsem se, aby to vlasy přežily. Dobré to bylo. Ale tohle už nikdy víc Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Asi Vás trumfnu, vážení Rolling Eyes ... Po dvou letech barvení na černo jsem se rozhodla přestat být otrokem každoměsíčního zatemňování, koupila peroxidový odbarvovač a naplácala na hlavu. Vlasy v té době byly dlouhé pod lopatky a husté tak, že jsem culík navzala do ruky. Následovalo zděšení, protože místa u hlavy se odbarvily na světlou blond, od uší k ramenům žíhaně na hnědoblonďatou změť a zbytek zůstal podivně černohnědý... Pár dnů jsem přemýšlela, co s tím a poté koupila další odbarvovač a aplikovala znovu Crying or Very sad . Z vlasů se poté staly koudelovité a krepaté příšery, které bylo třeba barevně sjednotit. Následovalo barvení na hnědo, abych se alespoň trochu přiblížila přirozenosti. Musela jsem ty chudáky sundávat postupně, dohola se mi nechtělo. Z toho plyne, nebarvit se a když už, tak ne na černo!



Jejda...tak tohle moc dobře znám... Sad ....něco takového jsem si kdysi taky spáchala na hlavě....vlasy flekatý, konce pěkně zničený. Musela jsem je zkrátit asi o 20-30 centimetrů a rok se z toho vzpamatovávaly. Takže jsem se rychle vrátila k té černé. Já bych to totiž asi musela ostříhat, abych stáhla černou barvu....Teď sice barvím, ale tím veškeré pokusy končí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.