přírodní šampon proti lupům
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c0b243b08aa2f86a5ca7fbabd526afaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
Tereza napsal:
Dobrý je i Green Mama lopuch s rakytníkem.


tak tahle kombinace se mi libi Very Happy to me laka vic nez, ten hennovy sampon, kdyz henna sama o sobe mi to neklidni.
terez, prosim, kolik stoji a nevis, kde jinde ho koupit nez u narodky?


Stál asi něco přes dvě stovky za 400 ml a koupila jsem jej na www.kosmetika.vte.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Stál asi něco přes dvě stovky za 400 ml a koupila jsem jej na www.kosmetika.vte.cz.


takhle www.kosmetika.vte.cz, s tou tečkou na konci jsem se dostala do nějaké výpočetní techniky? hiami, pokud budeš objednávat Green mama, tak si můžem rozdělit nějak to poštovný, protože bych chtěla od nich ten šampón na objem vlásků Embarassed v obchodech nikde v Brně není..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Časem Ti poreferuji, jak je to s tea tree olejem, který jsi zmínila v prvním příspěvku - po pár použitích lávovky se mi totiž vždycky začnou dělat malinké lupy (stačí ale jednou umýt šampónem a je to zase na chvilku OK; lávovky se ale vzdát nechci, protože mám po ní nejhezčí vlasy), ale teď jsem do ní začala dávat tea tree a uvidí se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Časem Ti poreferuji, jak je to s tea tree olejem, který jsi zmínila v prvním příspěvku - po pár použitích lávovky se mi totiž vždycky začnou dělat malinké lupy (stačí ale jednou umýt šampónem a je to zase na chvilku OK; lávovky se ale vzdát nechci, protože mám po ní nejhezčí vlasy), ale teď jsem do ní začala dávat tea tree a uvidí se.
herminkotak co, vidis nejaky vysledek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

hiami napsal:
herminko tak co, vidis nejaky vysledek?

Díky za připomenutí Wink V mém případě se tea tree neosvědčil, lupy se začaly dělat jako jindy Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
[
Díky za připomenutí Wink V mém případě se tea tree neosvědčil, lupy se začaly dělat jako jindy Crying or Very sad


tak to je nemile Confused tak radeji to zkouset nebudu. ale pomohl mi panthenol, tak to muzes ozkouset, treba ti taky pomuze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

hiami napsal:
tak to je nemile Confused tak radeji to zkouset nebudu. ale pomohl mi panthenol, tak to muzes ozkouset, treba ti taky pomuze

Mně naštěstí pomůže pár umytí šampónem a je to zase OK Smile A nezjemněly Ti po panthenolu vlasy? Myslím, že se to tu někde psalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:

Mně naštěstí pomůže pár umytí šampónem a je to zase OK Smile A nezjemněly Ti po panthenolu vlasy? Myslím, že se to tu někde psalo...


vlasy mam silne a nepoddajne, den predtim jsem tam mela hennu a myla jsem si je tim panthenolem jen jednou, kdyz jsem byla doma, ale asi si ho budu muset poridit, protoze je to jedine, co moje kuze snese. jakykoliv jiny sampon, a uz citim napjatou kuzi, v horsim pripade primo spalenou. takze to by nebyla dobra kombinace jeste ve spojeni s lupy. klasicky sampon s tee trea je lepsi, ale stejne nepomaha a napeti uz citim taky dost velke. tak se tesim, jestli mi dorazi chrpovy sampon od lavery Wink a ozkousim ho. byla bych moc rada a nemusela bych kupovat ten panthenol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.