Indická kosmetika HerbLine

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8325ba9e0140a9718f41a6c02ddfc88Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 12:18 pm    Předmět: Indická kosmetika HerbLine Citovat

Máte některá zkušenosti s touto přírodní kosmetikou? (www.herbline.cz) Prý má úžasné šampony, olejíček na vlasy i řadu na pleť. Já mám akorát čistící mléko a krém a jsem spokojená, ráda bych si pořídila ještě šampón.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 5:01 pm    Předmět: Re: Indická kosmetika HerbLine Citovat

Llucy napsal:
Máte některá zkušenosti s touto přírodní kosmetikou? (www.herbline.cz) Prý má úžasné šampony, olejíček na vlasy i řadu na pleť. Já mám akorát čistící mléko a krém a jsem spokojená, ráda bych si pořídila ještě šampón.


Já mám od nich půl litrový hennový šampon a jsem s ním vážně spokojená,ale zatím jsem nezpozorovala žádné účinky a to jsem patlala i ten olejík. Možná že pomůže až po delším používání-já si s ním myju už něco přes měsíc a jako viditelné výsledky žádné-co se týká rychlosti růstu ani vypadávání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Akorát jsem objevila tohle: http://www.prozdravi.cz/vlasovy-olej-vhodny-pro-vsechny-typy-vlasu.html
a vypadá to velmi zajímavě a lákavě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

Akorát mě tedy mrzí že neuvádějí celé složení..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Akorát jsem objevila tohle: http://www.prozdravi.cz/vlasovy-olej-vhodny-pro-vsechny-typy-vlasu.html
a vypadá to velmi zajímavě a lákavě Smile


Právě ten mám ale je ho strašně malinké množství za tu cenu-je strašně tekutý-ne jako jiné oleje a tak se rychle vyplýtvá a účinky neměl žádné-to by chtělo nejdříve nakoupit pořádnou zásobu a používat to alespoň 2 měsíce aby se dostavil ten výsledek-samotné a v tak malém množství to je vyhazování peněz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:55 am    Předmět: herbline Citovat

od herbline mám gely na obličej, hydru používám na noc a na to olejíček a santalový na den a na to makeup laveru a dobré, hezky hydratují, jinak nejlepší jejich výrobek je určitě hydratační opalovací mléko s aloe very OF12, to používám v zimě do solárka a teď už i na sluníčku, vubec jsem se nespálila a podporuje to zhnědnutí a je přírodní, fakt jsem lepší neměla!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.