Bolest pokožky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0379d5996470dd94336de9bb16f2b1f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

Kathory, já myslím, že tvůj prorblém nemá nic společného s vnějšími vlivy. Problém bude někde uvnitř. Máš v pořádku játra u žlučník? Tyto problémy jsem měla, když jsem měla po mononukleoze, a nevěděla jsem o ní. Našla jsem jeden produkt, Regalen, brala jsem ho taky, a mimo jiné tam uvádí, že pomáhá i při tvých problémech, určitě Ti neuškodí... tak přeju hodně štěstí, ať se toho zbavíš...
http://www.001shop.cz/Regalen-koncentrat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Kathory - a jak to tedy dopadlo? Už je všechno OK? Víš, co tuhle bolest způsobilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 6:22 pm    Předmět: Citovat

To by mě Kathory taky zajímalo, jak to dopadlo a co to způsobilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, maturita, svatý týden a tak Wink No už vím. Byla jsem u lékaře se zeptat. Teď jsem ven vůbec nechodila, ležela jsem furt doma v knížkách, tak mě nic nebolelo.

Jak psala Llucy, taky mě napadlo, že to budou játra, žlučník, jenže s tím já problém nemám. Kdysi jsem akorát měla zvýšený bilirubin, ale ten už je OK. No je to tak, jak jsem říkala předtím Sad První teda, jakože když tam nejde nic vidět, nic zrudlého, tak to nic nemám a jen si vymýšlím... Jenomže já nemohla dát ani pramen na druhou stranu bez toho, abych se nesvírala v bolestech Sad Pak mi bylo řečeno, že to je "spálená pokožka mrazem". Opravdu je to tím, jak jsem vlezla do krutého mrazu bez pokrývky. Mám na vrchu vlasů opravdu malinko a tehdy strašně mrazilo, navíc mám citlivou pokožku. Takže se mi spálila pokožka a kdykoliv byla zima nebo svítilo moc slunko (což byly případy posledních týdnů) a já vylezla ven, tak se to strašně zhoršilo. Prý se s tím budu muset smířit, že když se bude střídat počasí, tak se mi to objevovat bude. Používám na to placentu na rty, zklidňuje a i když to bolí, můžu se aspoň česat.

Teď je to nicméně OK, ale těžko říct, poslední dobou je počasí takové nijaké a já ani nevylézala ven, tak jsem zvědavá na léto... Sad Nicméně děkuji všem za rady, nějak se s tím poperu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Jejda, no to je teda děsný.....takže bez nějaké čepice ani ranu, musí to být děsně nepříjemný Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

V létě to budu řešit šátky, aspoň se konečně dokopu je nosit Smile

Fakt dávejte pozor, kdo máte citlivou pokožku hlavy a vlasů ne na deset hlav, může dojít k tomu spálení, ať mrazem, tak slunkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj Kathory, šátky v létě jsou fajn, navíc si člověk vlasy ochrání před totálním vysušením. Já už ani jinak na prudké slunce nevycházím, a je to dobrá image Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, jen mě mrzí, že mi od slunka vždycky hezky vyšisují vlasy, takže jsou světlejší, s tím šátkem to asi nepůjde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Asi zešílím... Už asi dvě hodiny se docela solidně kroutí v bolestech a nejde to ničím zastavit... Občas se ta bolest ozvala za léto, ale nebyla nějak moc silná a spíš jen výjimečně, ale dneska... zase po několika měsících to vypadá na další bolestivou a dlouhou trať... Nepomáhá teď nic, ani mastičky, ani bylinky, ani oleje a teď jsem zkoušela placentu... Krom toho, že mám z toho úplně ulepené vlasy (na pokožku to moc dobře dát nejde), tak to žádný účinek nemá Crying or Very sad Děsně to bolí... já nechci, aby se to zas vrátilo, doteď byl takový klid Sad((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Asi zešílím... Už asi dvě hodiny se docela solidně kroutí v bolestech a nejde to ničím zastavit... Občas se ta bolest ozvala za léto, ale nebyla nějak moc silná a spíš jen výjimečně, ale dneska... zase po několika měsících to vypadá na další bolestivou a dlouhou trať... Nepomáhá teď nic, ani mastičky, ani bylinky, ani oleje a teď jsem zkoušela placentu... Krom toho, že mám z toho úplně ulepené vlasy (na pokožku to moc dobře dát nejde), tak to žádný účinek nemá Crying or Very sad Děsně to bolí... já nechci, aby se to zas vrátilo, doteď byl takový klid Sad((


Kath Sad , tak to zní docela brutálně, nevím, zkoušela jsi třeba panthenol pěnu? nevím sice z čeho tu bolest máš, ale mně to docela pomohlo...ale jestli Tě bolí kořínky tak mám tu zkušenost, že je nejlepší na to ani nesahat, protože ta bolest je pak horší...třeba to zaspat nepomůže? asi ani nejde usnout, že? ... Confused Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.