Představení nováčka

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f211ab137d1a833dcd9d31eb7533623eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:55 pm    Předmět: Představení nováčka Citovat

Ahoj, jsem nová, i když už letitá! Smile
Čtu vás tu už delší dobu, ale tak nějak mi připadá, že ani nemám ty správné vlasy na to, abych se mohla nějak aktivně zapojovat a radit. Spíše sbírám poznatky, tak trochu na poslední chvíli, protože mám asi poslední možnost jakožto "stará vražda" nechat své vlasy ještě trochu narůst. Tak jsem ráda, že se tu leccos dozvím a snad to té mé koudeli na hlavě pomůže. Zatím mám předsevzetí tento rok zastřihnout tak maximálně konečky (asi někdy v létě) a jinak to nechat růst, tak snad nechytnu nerva a vydržím. Díky za zdejší inspiraci a povzbuzení!
Pimpa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj pimpo, vítej mezi námi. Rozhodně si nedělej starosti s tím, jestli máš nebo nemáš ty správné vlasy. Zaprvé, upřímně věřím, že se ti díky místním poznatkům zlepší a pak i ty budeš radit a pomáhat. A zadruhé, i kdybys ty "správné" vlasy neměla, tak je tu určitě spousta jiných, nevlasových témat a spousta fajn lidí Smile Tak ať se ti u nás líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Ahojky, nedari se mi vymyslet, co k Danine uvitani jeste dodat Smile Takze jen, vitej, udelej si u nas jako doma, az te krafani o vlasech zacne unavovat tak se podivej do nejakych tech nevlasovych temat, a vubec se tu mej s nami dobre Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:03 am    Předmět: Děkuji za přivítání Citovat

Aha napsal:
Ahojky, nedari se mi vymyslet, co k Danine uvitani jeste dodat Smile Takze jen, vitej, udelej si u nas jako doma, az te krafani o vlasech zacne unavovat tak se podivej do nejakych tech nevlasovych temat, a vubec se tu mej s nami dobre Smile



Děkuji za uvítání (i Daně!), zatím se spíš rozkoukávám, ale snad časem překonám svou "plachost" Very Happy a zapojím se víc! Bohužel se s počítačem potkávám většinou až večer, ale věřím, že tu vždycky někoho najdu a počtu si, co zajímavého tu přibylo. Mějte se všichni hezky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 1:31 pm    Předmět: Re: Představení nováčka Citovat

pimpa napsal:
Ahoj, jsem nová, i když už letitá! Smile
Čtu vás tu už delší dobu, ale tak nějak mi připadá, že ani nemám ty správné vlasy na to, abych se mohla nějak aktivně zapojovat a radit. Spíše sbírám poznatky, tak trochu na poslední chvíli, protože mám asi poslední možnost jakožto "stará vražda" nechat své vlasy ještě trochu narůst. Tak jsem ráda, že se tu leccos dozvím a snad to té mé koudeli na hlavě pomůže. Zatím mám předsevzetí tento rok zastřihnout tak maximálně konečky (asi někdy v létě) a jinak to nechat růst, tak snad nechytnu nerva a vydržím. Díky za zdejší inspiraci a povzbuzení!
Pimpa

Stará vražda... Laughing Laughing Laughing
Určitě zkus nechat vlasy dorůst - uvidíš, jak se budeš cítit, zkrátit můžeš vždycky! Vydrž!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.