Ostříhání "z trucu"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bbc38afbe673bff535de2407c942e7c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Klarusa napsal:
To je ale pěkná kravina stříhat se natruc... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Určitě jsou lepší způsoby trucování... Wink


...jistě. Rozmlátiš keramickej servis z dinastie Ming, nebo Míšeň po babičce. Taky se dá na truc zmatlat dvanáctkou. Sříhání na truc - to je vlastně pak trest pro toho, co se ostříhal. Pak toho lituje. Chjóóó, to jsou nápady ale. Confused Confused Smile Smile


Ká... Wink Laughing Very Happy Razz Už ani nemá cenu psát, že jsem se opět pobavila. Akorát nevím nevím s tou keramikou či porcelánem- dovedu si představit, že spoustou mužů by to moc nehnulo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

Nechat se z trucu ostříhat mě nikdy nenapadlo. Možná proto, že v mém okolí mě nikdo nepřesvědčuje o tom, abych se nechala ostříhat ani o tom, abych je nestříhala. Prostě si už zvykli, že je zbytečné jakékoliv podobné působení. Protože to stejně udělám tak, jak to cítím já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lavvina
8-20
8-20


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

A zažili jste někdy, že lidičky se kterými bydlíte nesnáší vaše vypadané vlasy? Bydlím s babičkou a ta se z toho může zbláznit, když luxuje nebo se vlasy zachytávají ve výlevce. Jooo, ta by si moc přála, abych se nechala ostříhat. Takže u ní se zase naopak z trucu ostříhat nenechám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Mě teda ostříhat se z trucu napadlo až tady na serveru:-)
Když se tu pořád omílá, jak jsou dlouhé vlasy krásné a tak ... By mě prostě zajímalo, co by to udělalo, kdybych si je ostříhala Smile Jestli byste mě měli ještě rádi? Very Happy Smile

jinak lavinno, tady můžeš pro babičku najít pár rad, co s těma blbýma výlevkama:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Mě teda ostříhat se z trucu napadlo až tady na serveru:-)
Když se tu pořád omílá, jak jsou dlouhé vlasy krásné a tak ... By mě prostě zajímalo, co by to udělalo, kdybych si je ostříhala Smile Jestli byste mě měli ještě rádi? Very Happy Smile


...zdá se mi slečno, že tady někdo dráždí hada bosou nohou. Myslim, že Vám slečno přidělíme policejní dohled. Bejt Váma tak neriskuju. Bacha, hele bacha. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Teda moje vypadané vlasy nesnásí muj séf! Twisted Evil Je Turek, tak si na tyhle veci moc potrpí. On nejradsi, kdyz mám vlasy v culíku nebo drdolu. Nedávno mi rekl, jestli bych je nechtela skrátit, protoze jsou moooc dlouhé. Shocked Tak sem mu rekla ze pro mne jsou porád krátké, a az je budu mít u zeme Wink , tak se muzeme hádat. Drív ne!

Doma to je ok, protoze manzel má taky dlouhé vlasy. Sbíráme/luxujeme je po sobe navzájem. Laughing Wink

V nemeckém dlohovlasém fóru se jedna ostríhala na ktrátko, pred tím mela vlasy pod zadek. Shocked Byla sem z toho v soku, ale ona ríkala, ze chce zmenu, a ze o tom dávno uvazuje, takze to udelala pro sebe. Mne by to snad nikdy nenapadlo, vzdycky sem mela dlouhé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lavvina
8-20
8-20


Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, taky na výlevky používáme sítko a Savo na uvolňování odpadu, ale to není celý problém. Když vysává babička zůstávají vlasy na kartáči nástavce vysavače. To jí hrozně vadí, že to musí sundavat. Navíc máme takový ten bezsáčkový vysavač a ten má průhlednou nádobu, takže je krásně vidět jaký bordýlek jsme doma vysáli. No a ona mě vždycky volá ať se jdu kouknout co tam je vlasů Confused Nebo ztratím jediný vlas v umyvadle a nevšimnu si toho nebo dokonce nedejbože se vlas objeví v jídle a v tu chvíli je mi vyhrožováno ostříháním Evil or Very Mad No ale já se samozřejmě nedám a do stříhání a nestříhání si nenechám kecat. Jen mě mrzí, že svými vlasy vlastně někoho hrozně ročiluji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Mě teda ostříhat se z trucu napadlo až tady na serveru:-)
Když se tu pořád omílá, jak jsou dlouhé vlasy krásné a tak ... By mě prostě zajímalo, co by to udělalo, kdybych si je ostříhala Smile Jestli byste mě měli ještě rádi? Very Happy Smile



Důležité je, co by to udělalo s tebou- aby sis to pak několik let třeba nevyčítala a neříkala si- už jsem je mohla mít pod zadek, po kolena, do půli stehen... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Mně to napadá občas ne z trucu, ale že už jsou ty vlasy takové uplouhané, prostě že bych ustřihla starý materiál a nechala růst nový, zdravější. Wink Co říkáš, Key?
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy- ale než ti ostříhané vlasy dorostou do té tvé délky ,tak zase budou "starý materiál" Laughing
... a taky se mi zdá, že čím jsem starší, tím vlasy rostou pomalej Mad . V patnácti - to bylo panečku jiné tempo!!!


Naposledy upravil ilona dne út březen 13, 2007 5:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.