Domácí masky na ruce
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 4:11 pm    Předmět: Domácí masky na ruce Citovat

Tak mě napadlo...občas si dělám na ručičky masku protože nehty už nejsou to co bývaly a nevím proč Crying or Very sad Nejdřív si udělám peeling od avonu a pak smíchám něco z ledničky...nemáte tip co na ruce Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

..nekde jsem cetla, ze je dobre, udelat si peeeeling a pak dat do misky s vodou par kapek olivoveho oleje (pokud nemusis setrit olivakem, tak dam celou misku olivaku) a dat ohrat do mikrovlnky na "prijemnou" teplotu..a pak supky ponorit rucky az po zapesti do misky a nechat aspon 15 minut vnoreny v lazni=) potom je dobre, jen lehce ruce osusist a nechat volne doschnout. uz jsem to dlouho nepraktikovala ale mas ruce jak z alabastru:)

jinak ja si kazdou (skoro) noc pred spani ruce kremuji a pak jdu teprve spat. nebo si delam "nocni zabal" ..tj. dam vic kremu, ale ne zas moc a necham trochu vcucnout do ruk a oblecu si rukavice (mam vycleneny jedny stary zimni) a normlane zalezu do postele a jdu spat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

Můžeš namočit na deset minut ruce do syrovátky. Nezkoušela jsem, je to napsané na krabici. Ale myslím,že to bude fajn. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

nebo do mléka s medem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Mám docela vysušené ruce, štěpící se nehty ( na ty asi nezabere už vůbec nic, vyzkoušela jsem kde co), ale občas si namažu ruce tlustou vrstvou mastného kremu ( klidně i bambucké máslo, Infadolan - ten je hlavně na dětské prdelky, ale mi se dost osvědčil,modrá Indulona...) navleču takové ty jednorázové rukavice ( přidávají se třeba k barvám na vlasy) a na to ještě latkové prsťáky a ráno mám ruce hladké, vláčné. Komu nevadí, že spí v rukavicích - muže vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

na nehty je pry dobra citronova stava. kdysi jsem to zkousela (strasne se mi trepi a lamou nehty), ale nic moc to neudelalo. jen jsem mela dost vysuseny ruce. na druhou stranu ja bez maly nivei v kapse neudelam ani ranu - potrebuju mit ruce proste neustale namazane. ted jsem zkousela krem na ruce od d´olivy a sedl mi bajecne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 8:16 am    Předmět: Citovat

citron na zpevnění? co vím, tak citron je dobrý na zažloutlé nehty, ale jestli i zpevňuje, to jsem ještě neslyšela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
citron na zpevnění? co vím, tak citron je dobrý na zažloutlé nehty, ale jestli i zpevňuje, to jsem ještě neslyšela...

no já bych řekla, že citron bude hlavně dost vysušovat, takže se nehty budou lámat více... toť teda můj skromný názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Soufflet napsal:
citron na zpevnění? co vím, tak citron je dobrý na zažloutlé nehty, ale jestli i zpevňuje, to jsem ještě neslyšela...

no já bych řekla, že citron bude hlavně dost vysušovat, takže se nehty budou lámat více... toť teda můj skromný názor Wink

To,že citron ma pozitivní vliv na nehty a dokaže je zpevnit už jsem četla vícekrát. Na svoje nehty jsem to nezkoušela, takže kolik je na této babské radě pravdy, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc za ohlasy, zatím jsem zkoušela vodu s olivákem a mám z toho moc příjemný pocit tak uvidíme Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.