Očkování obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dee272fae6665474a7cae6580afc3505Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

kafin- ani bych se nedivila, že si to účtuje na pojištovnu jako vakcínu a nechá si to zaplatit. Bych jí něco..... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Kathory napsal:
Před dvěma lety jsem chodila na kurzy filosofie a se mnou tam chodila pediatrička. Občas jsme se spolu bavili. Říkala mi, že když se jedná povinné očkování na nemoci, které se dnes už prakticky nevyskytují (říkala mi jaké, ale zapomněla jsem Smile ), tak že místo do vakcíny píchá do dítěte vodu... Že ty očkování jsou podle ni tak nesmyslná a že spíš škodí než pomáhají, tak nevím Shocked
Tak to je opravdu síla.Tyhle vakcíny mají v dnešní době hlavně zabránit znovurozšíření nemoci,na kterou by už lidé neměly žádne protilátky a měly by vysokou úmrtnost.Nemluvě o obelhávání rodičů Evil or Very Mad .


Tak to je ale na žalobu. Protože ona porušuje zákon. Bohužel, podobných blbek je v našem zdravotnictví spousta!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
wensdy napsal:
Spíš si myslím že cpát "antichřipku" do někoho kdo prakticky není nemocný ( má jen lehké virózy) je zbytečné. Rozhodně to není k jeho prospěchu.

To si myslím taky.
Mimochodem, slyšela jsem z více zdrojů, že očkování proti chřipce občas spustí alergie (klasické respirační), slyšeli jste o tom taky někdo něco?

Ano, slyšela - moje tchýně je toho příkladem. Měla zdravotní problemy lekařka ji doporučila nechat se oočkovat proti chřipce - a ejhle - alergie se objevila hned na jaře, poprvé v jejím životě.
A taky už jsem slyšela od pár maminek, které nechaly děti v roce oočkovat proti klíšťové encefalitidě, že se jim objevil krátce po očkování atopický ekzem. Confused


Naposledy upravil ilona dne pá květen 02, 2008 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
kafin- ani bych se nedivila, že si to účtuje na pojištovnu jako vakcínu a nechá si to zaplatit. Bych jí něco..... Evil or Very Mad
Taky bych řekl.Až jí půjdeš to něco udělat tak mi dej vědět.Jdu taky Evil or Very Mad .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
wensdy napsal:
kafin- ani bych se nedivila, že si to účtuje na pojištovnu jako vakcínu a nechá si to zaplatit. Bych jí něco..... Evil or Very Mad
Taky bych řekl.Až jí půjdeš to něco udělat tak mi dej vědět.Jdu taky Evil or Very Mad .


Se taky hlásííím do zástupu lynčujících.
Paní doktorka je vážně skvělá. Jakoby nikdy nedošlo k ,,zmrtvýchvstání" některých bakterií. Jistěže se mohou modifikovat, ale třebas se zmírní jejich prvotní ráže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Jaký máte názor na očkování homeopatiky? Konkrétně proti žloutence...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s očkováním proti žloutence? Celkem o tom uvažuji, ale pořád si nejsem jistá vzhledem k dost špatné reakci na očkování proti břišnímu tyfu (před cestou do JV Asie). To jsem skončila na 3 dny v nemocnici, rozjel se mi slepák... Byla to "bezvadná" zkušenost Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Máte někdo zkušenost s očkováním proti žloutence? Celkem o tom uvažuji, ale pořád si nejsem jistá vzhledem k dost špatné reakci na očkování proti břišnímu tyfu (před cestou do JV Asie). To jsem skončila na 3 dny v nemocnici, rozjel se mi slepák... Byla to "bezvadná" zkušenost Sad


Proti B? Jsem očkovaná, museli jsme se povinně nechat očkovat, ostatně jako všichni zdravotníci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Sirael napsal:
Máte někdo zkušenost s očkováním proti žloutence? Celkem o tom uvažuji, ale pořád si nejsem jistá vzhledem k dost špatné reakci na očkování proti břišnímu tyfu (před cestou do JV Asie). To jsem skončila na 3 dny v nemocnici, rozjel se mi slepák... Byla to "bezvadná" zkušenost Sad


Proti B? Jsem očkovaná, museli jsme se povinně nechat očkovat, ostatně jako všichni zdravotníci... Wink


Uvažovala jsem o kombinaci A+B, hlavně kvůli plánovaným cestám do zemí se slabší hygienickou úrovní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Máte někdo zkušenost s očkováním proti žloutence? Celkem o tom uvažuji, ale pořád si nejsem jistá vzhledem k dost špatné reakci na očkování proti břišnímu tyfu (před cestou do JV Asie). To jsem skončila na 3 dny v nemocnici, rozjel se mi slepák... Byla to "bezvadná" zkušenost Sad


Já jsem očkovaná. Jako sociální pracovnice jsem to dostala zdarma(tehdy jsem pracovala mezi rizikovou skupinou lidí). Reakci jsem neměla žádnou, ani moji kolegové, cca 10 lidí, co na tom bylo si na nic nestěžovalo. Ale kdybych k tomu neměla důvod a neměla to zadarmo,tak bych na to nešla, přišlo by mi to celkem zbytečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.