(pooperační,neoperační) jizvy a ranky a jiné nelibosti...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74d38cb19a0b2f8ceb1a4f2354edc6cbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik máte jizev?
žádnou, jsem prostě neposkvrněn/á
4%
 4%  [ 5 ]
jen pár z divokého dětství či mládí
34%
 34%  [ 39 ]
jednu-dvě, ale velké viditelné
25%
 25%  [ 29 ]
dost, jsem prostě magnet na rány a jizvy
34%
 34%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 112

Autor Zpráva
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 9:05 am    Předmět: Citovat

Co si tak vybav
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

já sem byla na znamínkách a půl hoďky na to už sem normálně makala Smile jednu sem měla dole skoro jakoby v třísle (pěknej hnus při holení) a druhou na zádech (jakoby na okraji lopatky), tu sem ten den trochu cítila (makám rukama Smile ), a je fakt, že po ní je celkem velká jizva, taková prolnutá pod úroveň kůže a jak kdyby slabějc potažená. ale taky to byla větší piha. ta dole neni skoro vidět. ale já jizvy neřešim, bych se z nich musela po Smile si furt ňoumu nohy a hledám zarostlý chlupy a pak trhám strupy apod a nohy mám jak noční oblohu Smile)) velký jizvy pro mě sou vzpomínky... nu což Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:21 pm    Předmět: Citovat

Ja sem uz cestve zbavena dvou znaminek na zadech. Zakrok pohoda, bolest po tom jakz takz, neslo o to, ze by to bolelo "samo o sobe", ale stacilo se oprit, v noci se prevalit, atd.
Nejvic mi asi vadilo, ze sem musela myt vlasy v predklonu, bo se to tri dny nesmelo namocit Laughing

Ted je to tyden po vyndani, za dalsi tyden jdu na vyndani stehu. Davno uz to neboli, ale trapi me horsi vec a to SVEDENI Twisted Evil Normalne mam chvilema pocit, ze vyletim z kuze, nejradsi bych se jako medved drela zadama o strom Laughing Nastesti si na to rukou moc nedosahnu (jinak bych se asi treba v noci neudrzela), ale kdyz se snazim, tak to jde, tak si aspon prejizdim po tech naplastech lehce prstama, trochu to pomaha Laughing
Jinak mam 4 a 3 stehy, coz mi prijde celkem dost Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 4:01 pm    Předmět: Citovat

Mám čtyři malé jizvičky na břiše po laparoskopické operaci, na níž jsem byla před dvěmi lety. Tenkrát mě strašně štvaly, ale postupně samy vybledly a ztratily na objemu, už je mám ráda. Laughing
Zato mě štvou dvě delší jizvy (nešité) na ruce od kousnutí psem, které sice také už nejsou vystouplé a růžové, ale pořád jsou a když si jich někdo všimne, hledí na mě jako na emaře. Rolling Eyes

To svědění po šití je strašné, ten týden do vyndání byl dlouhý jako měsíc a já měla chvílemi fakt chutě si ty stehy vyrvat a pořádně se poškrábat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Na jizvy platí jediné - přetetovat. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

Tak já už to mám po těch znamínkách taky ok, ale svědilo mě to i po vyndání stehů.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NoQuestion
8-20
8-20


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 7:49 pm    Předmět: Jizvy po plastice Citovat

Já se k Vám taky přidám...V 17 už jsem měla tak obrovská prsa, že jsem se rozhodla (hlavně ze zdravotních důvodů) k plastické operaci. Už je to čtyři roky mám obrovské jizvy na prsou, dost se vyhladily, zjemnily, vybledly, ale protože mi popraskaly stehy a zanítily se ranky, na několika místech je ta jizva velice ošklivě rozšířená. Nemáte někdo zkušenosti s odtraňováním takhle velkých jizev? Mně ani nějak extra nevadí, ví o nich jen přítel a za to všechno, čím jsem si prošla ty jizvy stojí, ale prostě...cítila bych se lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

ahojte, tak že bych taky přispěla...
mám asi 18cm dlouhou jizvu od konce lopatek po bedra na páteři... pak hned vedle na boku podél žebra, asi 10cm...
od operací, nejdřív mi přišly neskutečně nechutný, ale po 3 letech jsem se s nima už smířila, jsou mi jedno, plavky nosím dvoudílný, a at si každej myslí co chce... sice to není moc hezký, ale ani přítelovi to nevadí Embarassed sám má jednu obrovskou rozjetou na stehně.

pak mám spoustu takovejch pidi jizviček, po znamínku na stehně, oděrkách hlavně na holeni, lokti a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Na jizvy platí jediné - přetetovat. Wink


uff, to by v mým případě znamenalo přes půlku zad včetně boku... to by bylo drahý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbastelle
41-80
41-80


Založen: 28.4.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že na většinu jizev si člověkzvykne a ještě jetřeazačnemít rád... =) Neříkám, že u všech smozřejmě, ale pokud nejde o extrémy...=)
Já mám nad nosem vedle okahrozně výraznou jizvu po neštovicích... On je má leckdo, ale ta moje je prostě výraznější a na místě, kde upoutá. =) A já ji mám hrozně ráda, protože ke mně prostě patří...
Doufám ,že to máte s jizvami také tak...
(mimo jiné ještě jizvy po dvou laparoskopických operacích břich a spousty jizev po odřeninách a tak, ale touž se ani nepočítá =) )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.