(pooperační,neoperační) jizvy a ranky a jiné nelibosti...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58c7a900ba887830045750a7ec824473Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik máte jizev?
žádnou, jsem prostě neposkvrněn/á
4%
 4%  [ 5 ]
jen pár z divokého dětství či mládí
34%
 34%  [ 39 ]
jednu-dvě, ale velké viditelné
25%
 25%  [ 29 ]
dost, jsem prostě magnet na rány a jizvy
34%
 34%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 112

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 1:07 pm    Předmět: Citovat

Mě vyřezávali na zádech znaménko větší než pětikoruna žadný ulevy sem neměla. Jen sem měla zákaz n ato lít vodu atp...

Edit, mému muži trhali dva moudráky, a druhý den šel normálně do práce. jeden by tak řekl, že by mel být aspoň den doma po těch oblbovácích, co mu dali...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne st září 07, 2011 1:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

No, já ještě studuju, takže to nemám tak přísné jako v práci, ale radši bych do té školy už jela, tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

No ono se to nezdá, člověk si žekne škola, to je ulejvárna.. Laughing Já spíš jen, že člověk kolikrát logicky dojde k závěru, že by měl mít den dva potvrzeného volna a prd Confused Ale uvidíš, taky záleží dost na doktorovi Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

No, jestli budeš tahat batoh, to je na tobě, ale obecně, pokud budeš to místo namáhat, jizva se ti hodně roztáhne. Jinak se neboj, že bys byla nějak moc omezená, jde spíš o to, kde ty znamínka máš. Mně když ho řezali nad prsem, tak jsem nesměla běhat a poskakovat a musela jsem nosit podprsenku, když na břiše, neměla jsem ho namáhat, ale to šlo těžko, takže se mi ta jizva docela rozjela. Jinak po obou řezáních jsem šla hned do školy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Na ty jizvy po znaminkach sem se zrovna chtela optat ... Mam uz dve venku a zustaly mi po tom nepekne jizvy, takove ruzove flicky. Ted jdu na dalsi 3 az 4, sice zase na zadech, ale uz to bude dohromady nakych pet a dalsi budou nasledovat a ja nechci mit zada jak kdyz se opaluju pres cednik Laughing Mate neco osvedceneho jak se o to starat? O ty puvodni za krkem sem se nestarala ani trochu, mozna taky proto to tak dopadlo Embarassed

Naky mazani atd? A od kdy? Asi teprv az se vyndaji stehy, ze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 9:09 pm    Předmět: Citovat

Jizvu megální mám od slepáku, pan doktor byl asi fakt šikula, protože to je masakr Crying or Very sad Ale co nadělám. Pak na koleni, malou jizvu asi centimetr, ale už nevím, od čeho. Pak na kotníku ze strany, trojúhelník, po holení, hehe Laughing Na obou rukách milion jizviček od kočky. Na zádech po lumbálce taky jizvička. Už jsem si zvykla, nechtěla bych se jich zbavit. Jsou mou součástí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Mě vyřezávali na zádech znaménko větší než pětikoruna žadný ulevy sem neměla. Jen sem měla zákaz n ato lít vodu atp...

Edit, mému muži trhali dva moudráky, a druhý den šel normálně do práce. jeden by tak řekl, že by mel být aspoň den doma po těch oblbovácích, co mu dali...


To šel ale sám z vlastního uvážení, ne? Po trhání moudráků, byť jen jednoho, je nárok na týdenní neschopenku, dříve to snad bývaly tři dny, jenže ne každý si to může dovolit, no Confused Já si nedokážu představit, že bych šla druhý den do práce, ale ne každého to tak vyřídí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 11:31 am    Předmět: Citovat

Tak já uvidím, on by se ten batoh mohl přímo o to třít, což si myslí mamka. A bez věcí do školy nemůžu Laughing Děda měl velká znamínka a zahojilo se to rychle, ale kamarádce to prý i hnisalo (nevím, jestli to namáhala).
Jinak Miňule a tobě to ještě nedělali laparoskopicky, ten slepák? Já jsem po tom měla jen 3 malinké křížky a teď už bych je snad ani nenašla.
Největší jizvu mám bohužel velmi viditelnou, protože ji mám na hřbetu ruky...ale to byla moje blbost a je to na delší povídání Rolling Eyes Doteď mě pobolívá, když je venku mráz Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin, nedělali laparoskopii, protože mi to prasklo. Měli to jen taktak, abych vůbec přežila já. Takže museli řezat klasiku. Jenže pan doktor byl asi začátečník či co já vím, protože mám jizvu hlubokou, tlustou, navíc mám jakoby v břiše díru. Prostě krása Rolling Eyes A málem bych zapomněla, mám u jizvy po slepáku jizvu po neštovicích. A taky na prstu, na prostředníčku, mám zajímavou jizvu. Otevírala jsem nožem plátkový sýr a místo do obalu jsem se trefila do prstu. Projelo to prstem jako máslem. Naštěstí jsme jeli za 2 dny s rodiči do Španělska a ta mořská voda mi to zahojila. Šít bych nešla, i když mi to pořád někdo doporučoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 3:19 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
wensdy napsal:
Mě vyřezávali na zádech znaménko větší než pětikoruna žadný ulevy sem neměla. Jen sem měla zákaz n ato lít vodu atp...

Edit, mému muži trhali dva moudráky, a druhý den šel normálně do práce. jeden by tak řekl, že by mel být aspoň den doma po těch oblbovácích, co mu dali...


To šel ale sám z vlastního uvážení, ne? Po trhání moudráků, byť jen jednoho, je nárok na týdenní neschopenku, dříve to snad bývaly tři dny, jenže ne každý si to může dovolit, no Confused Já si nedokážu představit, že bych šla druhý den do práce, ale ne každého to tak vyřídí Smile


Ne, poslal ho tam zubař. je fakt, že kamarádovi trhali všechny 4 moudráky v lokálce. Dokonce mu je vysekávali a byl v pohodě asi 2 hodiny po zákroku...to já jim tak asi zkolabuju Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.