Jste spokojeni se svou barvou vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f2388cccf64b4e5a3bb6a1e2980c4d0fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 7:49 pm    Předmět: Citovat

Jak bylo řečeno, co přírody nadělila, je nejestetičtější. Jemných nádechům změny bych se ale nebránila, pokud by to bezezbytku zmizelo třeba po měsíci. A taky by se mi to při délce po pas trochu prodražilo... Takže budu zkrášlovat copánkami, apod... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

Já jsem spokojená naprosto:) jen mě občas udiví, dyž vidím délku vlasů až kam a ono je to brutálně obarvené načerno nebo jinou orbu. To je mi pak docela líto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 11:48 am    Předmět: Citovat

To mě taky vždycky rozesmutní, takové ty násilně barvené vlasy, kolikrát se to k té osobě ani typově nehodí, myslím, vypadá to divně, hrozně uměle...a ony se přesto nosí,jako kdyby měli na hlavě bůhví co...

No a pak mě udivují ty slečny,co musí za každou cenu mít moderní střih (teď letí takové ty oškubaniny - nahoře krátké a dole zas "dlouhé") i když se to k jejich tvaru obličeje třeba vůbec nehodí, vypadají pak spíš směšně, než moderně... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:04 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem viděl holku, která měla regulérně napprosto červený vlasy... navíc takový vyloženě pastelový odstín... a měla to krátky a sestříhaný... ta holka nemá smysl pro krásu.

Naprosto nechápu, proč dneska letí vykudlaný účesy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:17 pm    Předmět: Citovat

U nás na fakultě potkávám jednu slečnu a ta má vlasy růžové..taky taková pastelová....no a nikdy si k tomu nezapomene vzít aspoň růžové boty nebo kabelku...aby jí to ladilo...no...myslete si co chcete... Confused Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:18 pm    Předmět: Citovat

Mimochodem jsme zcela ztracen - zjistil jsem, že nejsem schopen identifikovat jakou mám barvu vlasů. Very Happy Záleží totiž na osvětlení (denní/umělé) a často i na barvě stěn místnosti... prostě nevím. Smile Ale bude to nějaká hnědá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:22 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Mimochodem jsme zcela ztracen - zjistil jsem, že nejsem schopen identifikovat jakou mám barvu vlasů. Very Happy Záleží totiž na osvětlení (denní/umělé) a často i na barvě stěn místnosti... prostě nevím. Smile Ale bude to nějaká hnědá.

Tak s tím mám taky problém, a nejen s barvou vlasů, ale i očí nebo pleti. Vždycky když čtu nějaký článek o barevných typologiích a snažím se určit, jestli jsem teda jarní, letní, podzimní nebo zimní typ, tak mi vyjde, že jsem asi mimozemšťan:(
A s vlasy je to ještě těžší díky té barvě, co jsem na ně nacpala, teď při nějakém světle vypadá, že už je pryč a při jiném, že ne. Já vlastně už ani nevím, jaká je moje přírodní barva vlasů Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:27 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Tak s tím mám taky problém, a nejen s barvou vlasů, ale i očí nebo pleti. Vždycky když čtu nějaký článek o barevných typologiích a snažím se určit, jestli jsem teda jarní, letní, podzimní nebo zimní typ, tak mi vyjde, že jsem asi mimozemšťan:(
A s vlasy je to ještě těžší díky té barvě, co jsem na ně nacpala, teď při nějakém světle vypadá, že už je pryč a při jiném, že ne. Já vlastně už ani nevím, jaká je moje přírodní barva vlasů Shocked


Sou barevnou typologií, jsem na tom stejně...nedokážu určit,kam se mám zařadit.... Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:32 pm    Předmět: Citovat

Holt jsme asi speciální skupina nerozpoznatelných. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:34 pm    Předmět: Citovat

Anebo je to jasný důkaz toho, že jakékoli škatulkování je blbost:) Copak je možné zaškatulkovat takové originální kousky, které se tady na dlouhých vlasech vyskytují?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.