Jste spokojeni se svou barvou vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c50ec997eaab9ecad74095a70a70237Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Anebo je to jasný důkaz toho, že jakékoli škatulkování je blbost:) Copak je možné zaškatulkovat takové originální kousky, které se tady na dlouhých vlasech vyskytují?

Jo, to zní líp. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:46 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Anebo je to jasný důkaz toho, že jakékoli škatulkování je blbost:) Copak je možné zaškatulkovat takové originální kousky, které se tady na dlouhých vlasech vyskytují?

To je hezky řečeno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 1:32 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Mimochodem jsme zcela ztracen - zjistil jsem, že nejsem schopen identifikovat jakou mám barvu vlasů. Very Happy Záleží totiž na osvětlení (denní/umělé) a často i na barvě stěn místnosti... prostě nevím. Smile Ale bude to nějaká hnědá.


Podle fotky bych to nazvala zrzavo-hnědá, ale chápu, že to může být zkreslené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 2:04 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Lucifer napsal:
Mimochodem jsme zcela ztracen - zjistil jsem, že nejsem schopen identifikovat jakou mám barvu vlasů. Very Happy Záleží totiž na osvětlení (denní/umělé) a často i na barvě stěn místnosti... prostě nevím. Smile Ale bude to nějaká hnědá.

Podle fotky bych to nazvala zrzavo-hnědá, ale chápu, že to může být zkreslené.

Souhlasím. Smile Ale ve škole se vidím v tmavě hnědé. A doma bez silného osvětlení zase stvětle hnědě. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 3:27 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Daniela napsal:
Lucifer napsal:
Mimochodem jsme zcela ztracen - zjistil jsem, že nejsem schopen identifikovat jakou mám barvu vlasů. Very Happy Záleží totiž na osvětlení (denní/umělé) a často i na barvě stěn místnosti... prostě nevím. Smile Ale bude to nějaká hnědá.

Podle fotky bych to nazvala zrzavo-hnědá, ale chápu, že to může být zkreslené.

Souhlasím. Smile Ale ve škole se vidím v tmavě hnědé. A doma bez silného osvětlení zase stvětle hnědě. Laughing



Mám naprosto stejný problém . Doma jsem světle hnědá , na slunci zrzavá a ve stínu tmavě hnědá. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 6:31 pm    Předmět: Citovat

No já jsem asi převážně světle hnědá s nazrzlým leskem a vyšísovanými blond prameny, zapletená spíše tmavěhnědá. Ale o svém typu mám víceméně jasno. Na třídních fotkách vždy mezi ostatními "normály" zářil můj až nezdravě bílý obličej - v létě jsem samá piha - hnědozeleň na očích - no prostě podzimní typ jak vyšitý. Keltka smíšená se Slovankou (to ta postava, no Confused ). A jsem fakt zvědavá na tu henní zrz, jak to dokreslí Wink
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 6:48 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No já jsem asi převážně světle hnědá s nazrzlým leskem a vyšísovanými blond prameny, zapletená spíše tmavěhnědá. Ale o svém typu mám víceméně jasno. Na třídních fotkách vždy mezi ostatními "normály" zářil můj až nezdravě bílý obličej - v létě jsem samá piha - hnědozeleň na očích - no prostě podzimní typ jak vyšitý. Keltka smíšená se Slovankou (to ta postava, no Confused ). A jsem fakt zvědavá na tu henní zrz, jak to dokreslí Wink


Tak to jsi jak stvořená pro zrzavou barvu. Very Happy Určitě ti bude slušet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 7:01 pm    Předmět: Citovat

Já jsem přesvědčenej, že jsem seveřan a nikdo mi to nerozmluví. Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ve škole mi učitel dějepisu řekl, že jsem románský typ... Laughing Laughing Laughing
hm- zajímalo by mě, co PŘESNĚ si mám pod tím představit...tmavé vlasy, světlý obličej? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 9:21 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ve škole mi učitel dějepisu řekl, že jsem románský typ... Laughing Laughing Laughing
hm- zajímalo by mě, co PŘESNĚ si mám pod tím představit...tmavé vlasy, světlý obličej? Rolling Eyes

No mě právě učitelka dějepisu řekla, že jsem seveřan. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.