Další zajímavá stránka o vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=edd7b8c39d72459d82de4a79c7764236Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Jak mě mrzí, že tomu za mák nerozumím...Snad se někdo obětuje a přeloží to i pro nás - nepolygloty! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Dobrá práce Soufflet, a k tomu vrzání, ono se to asi ani jinak popsat nedá, to slovo je naprosto výstižný, akorát jsem doteď nevěděla, že to "vrzání" je známka dobře opláchnutých vlasů, spíš jsem myslela že je to blbě, takže ještě jednou díky za překlad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magy
0-7
0-7


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Dobrá práce Soufflet, a k tomu vrzání, ono se to asi ani jinak popsat nedá, to slovo je naprosto výstižný, akorát jsem doteď nevěděla, že to "vrzání" je známka dobře opláchnutých vlasů, spíš jsem myslela že je to blbě, takže ještě jednou díky za překlad Very Happy


VRZÁNÍ je naprosto přesný termín.Moje kadeřnice vždy tvrdí při oplachování vlasů,že toto je neklamný důkaz zdravých a naprosto dobře umytých vlasů Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

magy napsal:
hankabar napsal:
Dobrá práce Soufflet, a k tomu vrzání, ono se to asi ani jinak popsat nedá, to slovo je naprosto výstižný, akorát jsem doteď nevěděla, že to "vrzání" je známka dobře opláchnutých vlasů, spíš jsem myslela že je to blbě, takže ještě jednou díky za překlad Very Happy


VRZÁNÍ je naprosto přesný termín.Moje kadeřnice vždy tvrdí při oplachování vlasů,že toto je neklamný důkaz zdravých a naprosto dobře umytých vlasů Very Happy .


a já si pokaždý myslel, že když mi vržou, že je to blbě Laughing Laughing . Teď z toho mám snad i radost a budu vrzat o 106 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

Gonzalesi Laughing Laughing vidím to stejně Very Happy šup, vlásky pod vodu a vrzat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Shocked no já se teda přiznám, že něco jako vrzání jsem poprvé začala pozorovat až s Urtekramem!! Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Shocked no já se teda přiznám, že něco jako vrzání jsem poprvé začala pozorovat až s Urtekramem!! Shocked Laughing


jo po Urtekramu vržou pořádně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem holkám napsala maila, jestli jim nebude vadit, když sem něco přeložíme, jestli odpoví, že ne, tak zkusím zplodit nějaký článek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No tak já jsem holkám napsala maila, jestli jim nebude vadit, když sem něco přeložíme, jestli odpoví, že ne, tak zkusím zplodit nějaký článek


Díky, to budeš moc hodná! Jinak doufám, že moje vrzání je to správné vrzání - dnes po masce z medu, žloutku a kokosáku, následně smyté obyčejným kopřivovým šamponem. Vlasy vrzaly jak nenamazaný dveře! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No tak já jsem holkám napsala maila, jestli jim nebude vadit, když sem něco přeložíme, jestli odpoví, že ne, tak zkusím zplodit nějaký článek

tak holky nejsou proti, zítra se na to vrhámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.