esencialni oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a19bef01ec98fc5cedb4a623bc53a549Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tanka777 napsal:
ja som skor myslela, vyrobit tu vlasovu vodu a striekat to sem tam na vlasky ako vonavku.

to si dělám já... pár kapek éteráku rozpustim v troše lihu a doleju převařenou vychladlou vodou... a stříkám na vlásky... ale asi dávám té silice málo, moc dlouho to vonět nevydrží...


ja som zmiesala vodu s levandulovim eterakom a striekala som na vlasy fakt len ked smrdeli a pomahalo to, po case vonavka vyprchala,ale aj som smradom. akurat na mna zacali sadat osi, vsade si ma nasli, uplne vsade aj v meste, ked som bola s hocikym, tak tie osi sli len na mna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lienkab
8-20
8-20


Založen: 13.1.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

namiesala som ruzovu vodu so santalom a ylangom, kokosak som zatial nedavala, nech nevyzeraju vlasy mastne

tanka, dufam ze teraz uz osi nehrozia Smile levandula vraj aj odpudzuje parazity, tak moze byt dobra proti vsiam, skusim zarobit takto vodu na vlasky dcere do skolky, minulu zimu mali vsi - dam tam tea tree a levandulu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 7:59 pm    Předmět: Citovat

nie uz osi niesu, tu vodu pouzivam stale a uz na mna nesadaju. ako pre mna neboli nebezpecne, ani jedna ma nikdy nechcela stipnut, len na mna chceli sadat, utocili na ludi okolo. mozno si mysleli, ze som nejaky superkvet alebo co Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beketamon
21-40
21-40


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

už delší dobu přemýšlím, že bych si koupila olejíček od salus s vůní vanilky...nějak jsem si tu vůni za poslední dobu zamilovala Smile no a hodlala jsem to nanášet po malinkatých kapičkách na vlasy, aby mi voněly, ale jak tak čtu zkušenosti od tanky, tak se docela bojím, aby to nakonec nebylo nebezpečné v létě Very Happy přece jenom je ta vanilka taková sladší....nemáte ještě někdo zkušenosti s nanášením vonných nebo esenciálních olejů do vlasů? jak dlouho vám to vydrží a co okolí na to? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

nenašla jsem vhodnější téma, tak to píšu sem.

hledám nějaký éterák vhodný ke zvýšení koncentrace, soustředěnosti. Na netu jsem našla Kardamom a LITSEA CUBEBA. ten druhý neznám. Máte někdo s nimi zkušenost, nebo co byste doporučily? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

Zrovna poslední dobou jsem začala používat éterický olej místo parfému Stačí minimálně potřít a člověk voní celý den. Mám z cedru, je to sice trochu pánská vůně, ale docela mě stimuluje. Když už nic, tak si vždy vzpomenu, že na kříži z cedrového dřeva byl ukřižován Kristus, tak mám takovou motivaci konat dobré skutky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:15 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
nenašla jsem vhodnější téma, tak to píšu sem.

hledám nějaký éterák vhodný ke zvýšení koncentrace, soustředěnosti. Na netu jsem našla Kardamom a LITSEA CUBEBA. ten druhý neznám. Máte někdo s nimi zkušenost, nebo co byste doporučily? Smile


Litseu můžu doporučit podle toho, co říkala mamka. Vždycky si jí dávala do aromalampy, když se v zimě učívala, prý jí to fakt pomáhalo. Teď už dostudovala, takže právě minulý týden jsem jí ho zabavila já Laughing Ještě jsem ho teda nezkoušela, ale krásně voní, jakoby citrusově a trochu kořeněně.

EDIT: Taky jsem před pár týdny začala používat éterák (ředěný) jako parfém, před týdnem jsem si koupila olejíček, kde je základem právě ta Litsea a k tomu nějaký citrusy, úplně úúúžasně to voní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:21 am    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Zrovna poslední dobou jsem začala používat éterický olej místo parfému Stačí minimálně potřít a člověk voní celý den. Mám z cedru, je to sice trochu pánská vůně, ale docela mě stimuluje. Když už nic, tak si vždy vzpomenu, že na kříži z cedrového dřeva byl ukřižován Kristus, tak mám takovou motivaci konat dobré skutky Laughing


to je dobrééé Very Happy

já miluju olej Geránium, aaaah, to bych mohla čuchat furt. hmm, jdu se s ním potřít Very Happy

a asi koupím tu Litseu, je mnohem levnější než karadamom, takže dík za tiip!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
hledám nějaký éterák vhodný ke zvýšení koncentrace, soustředěnosti. Na netu jsem našla Kardamom a LITSEA CUBEBA. ten druhý neznám. Máte někdo s nimi zkušenost, nebo co byste doporučily? Smile

Litsea je moc příjemná vůně a dá se myslím koupit i v DM.
Na VŠ jsem si do aromalampy dávala citronelu - nevím, zda to pomohlo v soustředěnosti, ale vždycky po zkouškovém jsem ji nemohla ani cítit Laughing Možná taky není špatné kápnout si pak danou vůni na kapesníček (či ji použít jako parfém, jak píše Sixteen) a vzít ke zkoušce, čichání stejné vůně jako u učení prý napomáhá vybavení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

Já jí nedávno kupovala babičce a je na ní napsáno, že je proti hmyzu a na pročistění prostředí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.