esencialni oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e609066e80cf8f238abe7b742dc3a735Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:18 pm    Předmět: Citovat

hmm, tak jsem si dnes kápla na sebe tu geránii a nikdy víc! fuj, vůbec pěkně nevoní, když se na kůži rozloží...už to nikdy neudělám! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ninuš, fakt? Very Happy Tak to je škoda. Na mě ten cedr voní pořád pěkně, ale asi to záleží jaká vůně a jak na kom..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

zkusím příště na sebe dát levanduli Smile snad to bude lepší. protože od rána doteď, než jsem vlezla do sprchy se na mě ten hnusný smrad držel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

Tak aspoň to drží Laughing Laughing Laughing Narozdíl od některých parfémů Laughing Laughing A když kápneš na tu správnou vůni, co se na Tobě bude dobře rozkládat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem četla, že by se měly esenciální oleje smíchat ještě s nějakým jiným olejem, když je použití přímo na kůži Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Sixteen napsal:
Teď jsem četla, že by se měly esenciální oleje smíchat ještě s nějakým jiným olejem, když je použití přímo na kůži Wink


taky mě to napadlo, že už jsem to někde slyšela, když to na mě začlo smrdět Very Happy příště no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Sixteen napsal:
Teď jsem četla, že by se měly esenciální oleje smíchat ještě s nějakým jiným olejem, když je použití přímo na kůži Wink


taky mě to napadlo, že už jsem to někde slyšela, když to na mě začlo smrdět Very Happy příště no Very Happy


To víš, metoda pokud omyl... Laughing Laughing Laughing Se divím, že jsem si těma experimentama ještě nezpůsobila nějakou újmu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

Jj, doporučuje se to míchat, já si koupila rovnou směsku v jojobovým oleji, ten je prý na to ředění dobrý. Jinak ředit se nemusí TTO a myslím levandule (vyčetla jsem to na stránkách Saloosu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem doteď ředila esenciální olejíčky s klasickým mandlovým a fungovalo to taky docela dobře... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Jojo, mělo by se to ředit (a jojobák nebo mandlák jsou na to skvělý). Některý totiž můžou bejt samy o sobě na kůži hodně dráždivý. Třeba právě zmiňovaná litsea. Levandule a TTO by měly bejt OK i neředěný. Já jsem teda celkem azbestová, takže leckterej z éteráků jsem na tu kůži ochotná plácnout neředěnej, i když by se to nemělo, ale u některejch bych si to fakt netroufla (obzvlášť od tý doby, co jsem si takhle jednou z blbosti/neznalosti vykoledovala pěknou alergickou reakci).
Mimochodem, včera jsem si vyzkoušela Litseu (od Hádka)- potřebovala jsem celej den fungovat po noci, kdy jsem uspala stěží tři hodiny, a k večeru už to bylo poněkud obtížný... a protože jsem chtěla pořádnou pecku (ale zároveň vím, že zrovna Litsea neředěná přímo na kůži nesmí), kápla jsem si ji "pod nos" na rolák. Poznatek číslo jedna: skvělý, probralo mě to na celej zbytek dne, únava se dostavila až kolem půlnoci, potom ale žádný problémy s usínáním, usnula jsem jako nemluvně. Poznatek číslo dvě: už nikdy si Litseu nedám neředěnou ani na svetr, včera jsem chvílema rolák musela odložit na druhej konec místnosti a na chvíli si od tý intenzivní vůně odpočinout- a to jsem tam fakt dala jenom jednu jedinou kapku. A dneska to voní ještě pořád dost inteznizvně. Takže rada zní: pokud budete mít kvalitní litseu, dávejte si fakt pozor na dávkování, je pěkně silná a hoodně pomalu vyprchává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.