Anketa: cim jsem si dneska/vcera umyla vlasy+ výsledek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 104, 105, 106  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c81e3f4fa74d9d7e62b4171e8543ccd5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 8:25 am    Předmět: Citovat

Včera voda a Gliss Kur a dnes objem jak blázen, vlasy krásný, hebký, voňavý, nevysušený a plný života - až moc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Včera jsem se vrátila ze soutěže, kde jsem svoje vlasy potrápila silným tužidlem a kudrlinkama, takže to chtělo víc péče. Šampon a kondicioner Alverde ibišek. Rozčesávání byla stejně hrůza. V záchvatu nevím čeho jsem zkusila dát kokosák (Liveon) ještě do mokrých vlasů (normálně ho dávám do suchých a dobrý) a už to víckrát neudělám. Rozpramínkovaly se a nelíbí se mi Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

v sobotu jsem myla hennu s rozemletym cernym cajem, olivovym a kokosovym olejem, ale nepodarilo se mi vlasy poradne umyt. takze v nedeli mi je myla maminka Very Happy panthenolovym samponem, vydrhla poradne i konecky. kondicionem jsem nepoznala, jaky mi tam davala Embarassed ale, zmizela sucha kuze a lupy, vlasy vypadaji stale hezky, nejsou splihle, vrzou a vypadaji zacelene. Very Happy mela bych domu jezdit kazdy tyden, aby mi maminka myla vlasy. Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

ja som si včera dala Alverde šampón breza/šalvia + masku, takú kuchynskú (vajíčko, med, pár kvapiek olivového oleja) .. ráno som sa zobudila a konce suché a rozlietané, nad tým to vyzeralo akoby mastné (ale na dotyk to nebolo), pramienkovité.. no proste "bad-hair day". spravila som si zapletaný cop a bol pokoj.. takže dnes umývam znova:/
sranda, že predtým som mala zas mastné konce, lebo som to trochu prehnala s olejom pred umývaním. sa mi tento týždeň nejak nedarí, čo sa týka vlasov, heh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Me vlasky vydrzely 4 dny, dneska jsem opet umyla, vlasky byly u korinku mastne a uprostred zase suche, trochu zacuchane do sebe (ale byva to klidne i horsi)

Posledne se postup osvedcil, pouzila jsem tedy stejny, jen jsem zmenila olej, naolejovala jsem vlasky uz vecer kokosakem s jojobakem, znacka Logona, oparfemovane olejickem ylang-ylang

na korinky Complexe 5, jen tak ve spechu asi na 5 minut
sampon: Redken - body full
maska: Redken - Extreme - vlasy tentokrate nebyly k placi, ale byly celkem jemne, asi by sly i rozcesat, prestojsem jeste pouzila olivovy kondicioner o Occitane,
bezoplachovy kondicioner: Extreme anti snap, tentokrate jsem ho dala jen velmi malo, stacilo to

Vlasy jsou mnohem hebci a jemnejsi nez posledne, jemnejsi bych uz je asi ani nechtela. Ze by maska Extreme od Redkenu skutecne fungovala? Tentokrate vlasy nebyly vubec drsne, mozna i ten kondicioner byl zbytecnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Armelle napsal:
Me vlasky vydrzely 4 dny, dneska jsem opet umyla, vlasky byly u korinku mastne a uprostred zase suche, trochu zacuchane do sebe (ale byva to klidne i horsi)

Posledne se postup osvedcil, pouzila jsem tedy stejny, jen jsem zmenila olej, naolejovala jsem vlasky uz vecer kokosakem s jojobakem, znacka Logona, oparfemovane olejickem ylang-ylang

na korinky Complexe 5, jen tak ve spechu asi na 5 minut
sampon: Redken - body full
maska: Redken - Extreme - vlasy tentokrate nebyly k placi, ale byly celkem jemne, asi by sly i rozcesat, prestojsem jeste pouzila olivovy kondicioner o Occitane,
bezoplachovy kondicioner: Extreme anti snap, tentokrate jsem ho dala jen velmi malo, stacilo to

Vlasy jsou mnohem hebci a jemnejsi nez posledne, jemnejsi bych uz je asi ani nechtela. Ze by maska Extreme od Redkenu skutecne fungovala? Tentokrate vlasy nebyly vubec drsne, mozna i ten kondicioner byl zbytecnosti.


No, nevím, nevím, ale nemůžou být vlasy po takovém množství druhu přípravků "přepečované" či zmatené? Laughing Question

Jinak, přihazuji i vlastní zkušenost. Ta je docela jednoduchá: Mytí šamponem ECO cosmetics, poté vymývací maska Lavera pro barvené háro s mangem, řada Hair. Výsledek uspokojivý, vlasy dobře rozčesatelné a hladké, příjemné na omak. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

citace:
No, nevím, nevím, ale nemůžou být vlasy po takovém množství druhu přípravků "přepečované" či zmatené? Laughing Question


Asi snad ani ne ... vypadaji dobre i dneska, ani nevim, co bych jim vytkla, pokud tedy nechci jit proti prirode, ale kdybych mohla, tak si u Panaboha objednam vlasy pevnejsi a prirozene vlnite nebo zase tak krasne zdrave a huste jako ty Tve.

Moje vlasy jsou spis rozmazlene, za mlada me obalamutili a ja jsem uverila tomu, ze luxusni draha kosmetika Kerastase krasne pecuje o vlasy, a tak jsem ji celych neuveritelnych 10 let pouzivala, vlasky vsak ted prirodni kosmetiku proste nechteji, a tak na ne musim pomalu... napr. cely minuly mesic jsem pouzivala prirodni kosmetiku az do te doby, kdy uz to proste dal neslo a musela jsem je zase ozivit chemi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Mé vlasy nejsou zase tak husté a zdravé, fotky dost zkreslují. A z toho, že přechod na přírodní kosmetiku nejde hladce, si nic nedělej. Také snesu máloco a nejsme v tom samy. Zkus třeba Laveru, Basis Sensitiv pro narušené vlasy, je to vynikající i pro chemií mydlený porost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si myla vlasy opět hauschkou a pak jsem na vlásky nanesla kondicionér od Lush American cream, výsledek je opět moc fajn, vlasy jsou nádherně hebké a voňavé =) Ale kondicionér budu dávat jen občas, abych vlásky moc nezatěžovala, já jen, že jsem ho nepoužívala rok a tak jsem jim chtěla dopřát trošku hloubkové péče, protože se dost cuchaly Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

zábal z olejíčku dixi
šampon alverde s hennou
kondicioner alverde s medunkou
kapka bioheru Smile
ráno trošku pěnového tužidla nivea Embarassed

ale vlásky jsou krásný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 104, 105, 106  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.