Barevné řasenky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9418020717adccc2fb3ad6c0dc0bab6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

teda mně se to popravdě nelíbí... nevím jak na nenalíčených očích, to asi jo (máma používala modrou a to docela bylo hezký), ale na sobě si to nedokážu představit... to je pak jak bez řas... Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
teda mně se to popravdě nelíbí... nevím jak na nenalíčených očích, to asi jo (máma používala modrou a to docela bylo hezký), ale na sobě si to nedokážu představit... to je pak jak bez řas... Smile

Já musím souhlasit mě se barevné řasenky taky nelíbí...leda hnědé ty jsou možná na světlejších lidech přirozenější ale modrou bych si asi na řasy v životě nedala Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

mno a vidis, Deny, ja modrou nosilacelkem bezne, neb mi sedla k ocim a vypadalo to hezky. Tedka mam filjalkovou od Hauschky - ta je trochu tmavsi a sedi taky fajne.Jinak pouzivam hnede Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

ja som zase nemala na očiach hnedú/čiernu už pár rokov.. ja si na sebe čierne líčenie neviem predstaviť, asi by to bolo dosť výrazné a neprirodzené, súdiac podľa niektorých svetlovlasých slečien s "monoklami" ... kedysi som používala aj čiernu ceruzku - v 14tich, ale to som mala tie predné vlasy čierne (keby sa tak teraz ráno zobudím, asi by ma trafil šlak, he)
inak napríklad modrá chytá na tmavých mihalniciach trochu tmavší nádych, takže to na prvý pohľad nie je až také viditeľné..
pozerala som ten link na Hauschku - pre mňa žiaľ nedostupné - v súčasnej dobe si nemôžem dovoliť vyhodiť toľko peňazí len za špirálu. raz mi pani v takej luxusnejšej parfumérii-drogérii ukazovala celkom fajn fialovú, ale keď som videla tú cenu.. nie je to až také populárne, preto je to hádam neatraktívne pre väčšinu kozmetických firiem (aspoň tie výraznejšie odtiene)..
takú "divnú" kozmetiku robí Stargazer (UV krikľavé tiene, biely púder a podobné podivnosti), len u nás to asi nezohnať. a majú aj špirály.
zajtra idem do Blavy, hádam tam niečo ulovímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

ja jsem dlouho chtela fialovou. pak me to nejak preslo. ale prave u barev na vlasy od lorealu vetsinou byvaji. jednou tam byla ta s tim bilym koncem, a az doma jsem zjistila, ze je druhy konec fialovy. ale byla dost tmava, takze to vypadalo hur nez cerna, protoze nebyly tak vyrazne a tudiz ani dlouhe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:53 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
mno a vidis, Deny, ja modrou nosilacelkem bezne, neb mi sedla k ocim a vypadalo to hezky. Tedka mam filjalkovou od Hauschky - ta je trochu tmavsi a sedi taky fajne.Jinak pouzivam hnede Wink


Já se teda "neřasenkuju", ale co tak pamatuju, ty barevné stejně většinou byly vidět hlavně na konečcích řas, ne že by měl člověk třeba jasně modré nebo zelené řasy... To mi připadá docela v pohodě a zajímavé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Já sice neřasenkuju denně, ale když už, tak buď použiju klasickou černou, nebo modrou. Na štětečku ta modrá vypadá fakt brutálně a zářivě, ale na řasách až tak modře nezáří, a odstín očí s ní vypadá trošku jinak. Hnědou mi kdysi doporučovala vizážistka, protože není tak ostrá jako černá, ale nějak jsem se v ní sama sobě moc nelíbila (že by to vypadalo až moc přirozeně? Rolling Eyes )
Ale hlásím se s poznatkem: teď jsem nějakou dobu neřasenkovala, protože jsem své stávající řasenky někam zabordelila a nemohla je najít, zato jsem patlala riciňákem a bioharem. Minulej tejden jsem konečně pořádně uklidila a řasenky našla, a konečně mohla plně ocenit účinky těch dvou zázračnejch přípravků. Teda ne že by mi řasy přestaly padat (a když už, tak přece ty, co jsou vedle sebe, že jo, to je logický). Ale ty, co zůstaly a ty, co dorůstají vypadají když ne hustší, tak aspoň trochu silnější. A hlavně - ony jsu delší. Akorát mě štve, že se to projevuje především tím, že jak se většinou líčím na poslední chvíli a hned na ty oči narazím brejle, mám pak chvíli pocit, že trpím nějaku vzácnou poruchou zraku, projevující se divnejma flekama v zroným poli, protože hádejte co se stane...? Embarassed Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

ja mám svetlé mihalnice, mne to chytá celkom zaujímavo.. kúpila som si teraz takú vodníkovskú zelenú - všimli si toho aj chlapi, vraj to "svieti".. mne sa celkom páčia aj kombinácie - kedysi som videla jednu slečnu s čiernymi mihalnicami a končeky mala jasne červené.. ja si tiež občas dám konce iné a pod., keď mám chuť experimentovať (už sa teším na tie tyrkysovo-zelené kombinácie:P).. nepoužívam tiene a podobné serepetičky, tak to mám namiesto toho, apolu by to vyzeralo prekombinovane.
Adél: Manhattan má špirálu First Flirt, tá je aj v žiarivej tyrkysovej farbe (mne to tak chytí aj na mihalnice, ak dám dve vrstvy.. ale z tvojho príspevku som pochopila, že máš tmavšie mihalnice, ale aj tak by to vyzeralo asi trochu výraznejšie než tie normálne modré)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:53 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
mno a vidis, Deny, ja modrou nosilacelkem bezne, neb mi sedla k ocim a vypadalo to hezky. Tedka mam filjalkovou od Hauschky - ta je trochu tmavsi a sedi taky fajne.Jinak pouzivam hnede Wink

Pokud ti slušela,tak nemáš co řešit Wink Mě by asi barevná nesedla já mám obličej stvořený pro přírodní barvy na mě by modrá vypadala hrozně lehce Embarassed Nemůžu mít ani barevné stíny...ale nijak mi to nevadí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

TEDA JÁ ČETLA nadpis barevné MASAKRY .. tak kliknu a koukám co má fialová řasenka společného s masakrem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.