Henna na mokré nebo suché vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0032fbb6da36d027b3fbe659065a04fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 6:14 pm    Předmět: Henna na mokré nebo suché vlasy Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s barvením hennou na suché vlasy? Myslíte, že obarví víc nebo míň než na vlhké?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podla mna hennu nema význam dávať na suché vlasy tomu, komu sa to ťažšie nanasa. Pretože tak ci tak v hennovej paste je voda ktora tak ci tak vlasy zvlhci. Ja davam hennu niekedy na mokré vlasy, niekedy na skoro suché, ale predsa nie úplne, mávam ich aspon trosicku vlhké. A chytá - no ako kedy, este to nemam odsledované, naposledy mi na mokré vlasy nechytila vobec, a na suché ano, predtym mi praveze lepsie chytala na mokré. Vobec netusim od čoho to závisí, raz tak, raz tak, treba skusat podla nálady Wink
Návrat nahoru
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Mně chytá asi nejlíp na polosuchý - i když možná se mi s ní na ty polosuchý spíš nejlíp pracuje, výrazný barevný změny oproti mokrejm nebo úplně suchejm jsem si nevšimla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:50 am    Předmět: Citovat

Na krabičce je napsáno umyjte si vlasy jemně vysušte a pak hurá na hennu mě se tedy také nejlépe dává na polosuché.Vždycky si umyju vlasy, zabalím do ručníku,připravím hennu a jdu na to pak jsou moje vlásky optimálně vlhké
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

já dávala tet. hennu a na suché..Smile chytla supr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

ja to delam stejne jak Denynka Wink na suche vlasy jsem to jeste nezkousela. Ale stejne by se mela davat spis na vlke ne, podle me to ten vlasek lip vsakne, kdyz je "otevreny z toho myti predtim". Ja teda zas po poslednim vymyti henny (kdyz uz je voda bez zeleneho blaticka z hlavy) oplachnu vlasky jeste poradne studenou vodou, aby se pekne uzavrely a henna dyl vydrzela. Je to muj osobni pocit, ze potom henna na hlave zustane dyl a tak rychle se nevymyva..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lee
21-40
21-40


Založen: 15.3.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ja davam hennu zasadne na mokre vlasy. Vzdycky si predtim vlasy umyju samponem a teplou vodou, aby se nejvice otevrely a pak hned patlam. Hennu mam pekne odlezenou pres noc. Necham tri hodiny. Smyju vlaznou, nakonec proplachnu studenou. Barva chyta skvele a podle me i dlouho vydrzi. Minule asi mesic, coz je dobry, ne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 10:25 pm    Předmět: Citovat

Lee napsal:
Ja davam hennu zasadne na mokre vlasy. Vzdycky si predtim vlasy umyju samponem a teplou vodou, aby se nejvice otevrely a pak hned patlam. Hennu mam pekne odlezenou pres noc. Necham tri hodiny. Smyju vlaznou, nakonec proplachnu studenou. Barva chyta skvele a podle me i dlouho vydrzi. Minule asi mesic, coz je dobry, ne Cool


Hmm, tak nechat ji odlezet me jeste nenapadlo...ale nechala bych to u sebe dele nez 3 hodiny...pokud nebudu oranzova, beru vsechno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Mně chytá asi nejlíp na polosuchý - i když možná se mi s ní na ty polosuchý spíš nejlíp pracuje, výrazný barevný změny oproti mokrejm nebo úplně suchejm jsem si nevšimla.


taky myslím, že aplikace na mokré/suché vlasy, nemá vliv na výsledný barevný efekt. Spíš jde asi o to, s čím se dobře pracuje. Osobně dávám hennu na polosuchý vlasy. Aplikaci na suché vlasy si neumím představit, a když jsou moc mokré, tak to zas po nich teče moc dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

já to dělala taky dle návodu, umýt a nanést. podle mě je to i logičtější, když vlas umeješ, šupinky se otevřou a henna se tam lépe dostane. když jsou suché X neumyté, tak by třeba mohl být výsledek ovlivněn (mastnotou, stylingem...) ale to je jen,co si myslím Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.