Sponka Flexi 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00fd53f4d5e5865e93a1eae1cf698eb3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
Soufflet napsal:
ááááá, to je náádherááááá!!!! Very Happy Vážně škoda, že se to u nás nedá koupit Sad

Jenom si nějak pořád nedokážu představit,jak se s tím manipuluje, přestože jsem se dívala na videa Shocked
Z čeho to je? Tam je něco pružného? Nebo naopak hodně pevného, že to nepraskne?


me se zda, ze je ten prostredni upevnovaci kolik je posuvny... ale jista si nejsem


jo, to jsem viděla, tam se dá něco posunout a zároveň jakoby zacvaknout...no nějak mi to není úplně jasné Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

Jééé, tak o nich už jsem četla a hodně si je pochvalovali. Koukla jsem na tu stránku a jsou fakt překrásný.... myslím, že jednou, ale to bude za dlouho, doputují i ke mě Wink ... fakt škoda, že se nedají sehnat i tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

No pane jo , ty jsou pěkný a nádherně ve vlasech vynikají . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem možná natvrdlá, ale můžete mi někdo vysvětlit, v čem je rozdíl mezi těmahle zázračnýma sponkama a třeba něčím takovým? Teda kromě toho, že ta očka na provlečení jehlice jsou samozřejmě větší, takže je to variabilnější, ale v podstatě jde o stejný mechanismus, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já jsem možná natvrdlá, ale můžete mi někdo vysvětlit, v čem je rozdíl mezi těmahle zázračnýma sponkama a třeba něčím takovým? Teda kromě toho, že ta očka na provlečení jehlice jsou samozřejmě větší, takže je to variabilnější, ale v podstatě jde o stejný mechanismus, ne?


Já nevím, ale mě se líbí, jak jsou ty Flexi 8 něžňoučký Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:


Já nevím, ale mě se líbí, jak jsou ty Flexi 8 něžňoučký Smile Wink

Ale jo, to mně se taky líbí, akorát nechápu, v čem jsou tak revoluční, že na to ten člověk má i patent, jak tu někde psala Medea. Možná je tam nějaký nový mechanismus, ale já ho prostě nevidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Chaluzska napsal:


Já nevím, ale mě se líbí, jak jsou ty Flexi 8 něžňoučký Smile Wink

Ale jo, to mně se taky líbí, akorát nechápu, v čem jsou tak revoluční, že na to ten člověk má i patent, jak tu někde psala Medea. Možná je tam nějaký nový mechanismus, ale já ho prostě nevidím.


Tak to taky moc nechápu. Ale podle fotek mě přijde že ta zasunovací část (nebo jestli je vůbec zasunovací a není třeba otevírací? Rolling Eyes ) má na jednom konci zobáček a tím se přichytí. No, třeba nám to Medea osvětlí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Ta 8-icka, na které jsou navleceny korálky je flexibilní, aj proto se ta ozdubka jmenuje flexi. Wink Rekla bych, ze je z ocelového lanka. Rolling Eyes No a ten posuvný kolik je z nákýho kovu, je pripevnen na tu 8-icku. A taky je do nej vyryta ta webová stránka.

Mám doma neco podobného jako je ta ozdubka z kuze s drevenou jehlicí, ale moc sem jí zatím nenosila. Taky mám na ten spusob nejaké ze dreva. Tyhle vlasové ozdoby jsou pevné, jehlice je od ní zvlást. U flexi más sponku pruznou, a jehlice je na ní pripevnena. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

@ Chaluzska

Ten kolík nebo jehlice má 2-3 zobácky, kterými vlastne zapadá do té 8-icky. Podle toho jaký je úces, muzes ten kolík posunout. Doufám, ze moje vysvetlení bylo aspon trochu srozumitelné? Rolling Eyes Kdyztak muzu udelat detail foto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ta detailní fota by byla fajn. Wink Very Happy Pro mě tedy určitě . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.