Čelenka a culík dohromady
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77a9950ca0b370ce9f9bc7a47aa8f6f8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Já taky nosim čelenky, ale občas se mi to tluče s brejlema...Ale když je látková, tak je to v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Webgirl napsal:
Já taky nosim čelenky, ale občas se mi to tluče s brejlema...Ale když je látková, tak je to v pohodě Very Happy


Mám stejný problém- brýle a čelenky se prostě moc nemusejí Laughing No a ve výsledku mě pak hrozně bolí za ušima Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Mne se spis libi variace ala klasicismus:)
To znamena nejaky volnejsi rozevlaty drdlo a apk dve stuhy nebo calenky dal od sebe,ale i kdyz je to krasny,tak by to dost lidi asi udivilo Laughing

Tak tohle jsou opravdu krásné účesy. Já bych s tím možná i vyrazila do ulic, nějaké nenápadnější čelenky... asi si nějaké pořídím Wink . Jinak jsem párkrát už viděla holčiny, co měly takhle 2-3 čelenky, někdy u sebe, jindy trochu dál a většinou různých barev.

PS: Drdlo je úžasný slovo Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Laughing Embarassed ju se stydim drdlo Laughing

Ale ty klasicistni se mi take moc libi,jeste vic nez calenky me lakaji stuhy,ale n ato jsem jeste neprisla jak uvazat aby to drzelo jak ma Very Happy A do ulic bych v tom taky klido sla Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

Vílko, já přesně nad tím účesem cos psala dost uvažovala a pak jsem někde objevila úplně obyčejné tenké jednobarevné kovové čelenky (zní to blbě, ale fakt se to špatně shání, všude mívají nějaké plastové v křiklavých barvách a ty se mi dost nelíbí Rolling Eyes ) a za pár korun, tak jsem si tak na zkoušku vzala dvě stříbrné čelenky a zkusila dát vedle sebe k drdolu nebo culíku. A vypadá to docela hezky, akorát je to asi spíš pro vlnité vlasy, já jak je mám úplně rovné, tak to chce nějak "rozcuchat" nebo já nevim... Rolling Eyes Ale vypadá to docela hezky i "ulíznuté" Wink
Akorát ta stuha bude možná lepší, ptz ta zadní čelenka mi občas sjíždí (nebo mám prostě šišatou hlavu Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

v bijou brigitte měli jeden čas takovou dlouhou dvojitou gumičku, mám je ve dvou barvách a nosím to přesně tak, jak říkala víla Smile. Ještě jsem objevila podobnou věc v Pinku, dvě asi plastové tenoučké černé čelenky, které jsou k sobě přitavené konci. Mně se ten účes se dvěma čelenkami líbí moc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Čelenky moc nenosím obecně, snad jen ty látkové, platové mě totiž v většinou tlačí za ušima Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
lučnívíla napsal:
Mne se spis libi variace ala klasicismus:)
To znamena nejaky volnejsi rozevlaty drdlo a apk dve stuhy nebo calenky dal od sebe,ale i kdyz je to krasny,tak by to dost lidi asi udivilo Laughing


Tak to se mi taky hrozně líbí.. No normální by to bylo možná tak na ples, anebo můžeš jít do ulic razit novou módu Laughing Laughing ..
A mooooc se mi líbí toto : http://slecna.info/salon-krasy/kouzla-s-celenkou/
ale su jaksi gramlavá... a nechápu, jak té slečně můžou ty čelenky držet Shocked Shocked .

Mám pocit, že je to jeden z těch účesů "na fotku" Rolling Eyes Ale vypadá to krásně, když jsme u toho, mě se šíleně líbí toto: http://www.flickr.com/photos/mercytriumphsjudgment/152519845/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Mám pocit, že je to jeden z těch účesů "na fotku" Rolling Eyes Ale vypadá to krásně, když jsme u toho, mě se šíleně líbí toto: http://www.flickr.com/photos/mercytriumphsjudgment/152519845/

já bych řekla, že to klidně může držet, vypadá to teda parádně, ale myslim, že je na to potřeba aspoň taková dělka, jako má Adél... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 5:05 pm    Předmět: Citovat

No tak ten je bomba ,jezis to bych normalne nosila furt a dene,myslim,ze to musi drzet skvele Shocked Very Happy jen na to mit bud dost hustou hrivu a nebo delku a nebo oboji Embarassed Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.