Čelenka a culík dohromady
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7bc7cf7da88d0abaed6057b2d3867aecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Jo taky se mi moc líbí. Ale kde vzít ty vlasy? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:

Mám pocit, že je to jeden z těch účesů "na fotku" Rolling Eyes Ale vypadá to krásně, když jsme u toho, mě se šíleně líbí toto: http://www.flickr.com/photos/mercytriumphsjudgment/152519845/

jé tak tohle nosim hodně často, teda akorát bez těch jehlic Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

vyhledávám spíš nenápadnéčelenky. Plastové většinou za pár použití rozbiju, protože mám širší kebzu asi. Teď mám skvělou kovovou asi 3mm silnou, drží, neškrábe za ušima, prostě výborná, a v kombinaci s obyč culíkem - když se chci zbavit ofiny - funguje dobře.
Takové hezké účesy jako jsou na těch obrázcích tady, tak to s ní ale nevytvořím, a ani by mi to nešlo. Já su spíš na tvorbu copánků a jiných ulízanin...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Moje kamarádka nosí takovou tu látkovou asi 4 cm a má vlasy v culíku a sluší jí to, já jsem si to taky zkoušela ale na mě se mi to nelíbí, asi na to nemám ksicht
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

A v jakym pořadí to děláte? Nejdřív nandáte čelenku a pak uděláte culík? Já nejdřív culík a pak čelenku, opačně mi to nějak nesedí a ten rozdíl je dost vidět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Webgirl napsal:
A v jakym pořadí to děláte? Nejdřív nandáte čelenku a pak uděláte culík? Já nejdřív culík a pak čelenku, opačně mi to nějak nesedí a ten rozdíl je dost vidět...


já taky nejdřív culík Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

monika.ocetkova napsal:
Webgirl napsal:
A v jakym pořadí to děláte? Nejdřív nandáte čelenku a pak uděláte culík? Já nejdřív culík a pak čelenku, opačně mi to nějak nesedí a ten rozdíl je dost vidět...


já taky nejdřív culík Very Happy


Já taky, ale teď už mi drží vlasy v culíku i bez čelenky. A ofinu tam stejně nedávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

koupila sem si svoje první čelenky - pro jistotu hned dvě Laughing
akorát mi přijde, že s čelenkou prostě vypadám tak na 13, takže je moc nenosim (no.. vlastně sem každou měla jenom jednou a to sem si jí eště vždycky tak po hodině sundala, protože se v nich vůbec necítim) - ale přitom se mi to docela líbí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Lucynka napsal:
koupila sem si svoje první čelenky - pro jistotu hned dvě Laughing
akorát mi přijde, že s čelenkou prostě vypadám tak na 13, takže je moc nenosim (no.. vlastně sem každou měla jenom jednou a to sem si jí eště vždycky tak po hodině sundala, protože se v nich vůbec necítim) - ale přitom se mi to docela líbí Laughing


taky jsem si nedávno koupila čelenku, v galerii ji měla galadriel - vypadá jako tři tenké vedle sebe, tak jsem měla radost. akorát mi vůbec nesluší tak ji nenosím Cool ale mám ji Laughing Laughing

úplně nejblběji ale vypadám s čelenkou i culíkem. někomu to vyloženě sluší, ale jsou lidi /mezi nimi i já/ a těm to vyloženě nedělá dobře Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Lucynka napsal:
koupila sem si svoje první čelenky - pro jistotu hned dvě Laughing
akorát mi přijde, že s čelenkou prostě vypadám tak na 13, takže je moc nenosim (no.. vlastně sem každou měla jenom jednou a to sem si jí eště vždycky tak po hodině sundala, protože se v nich vůbec necítim) - ale přitom se mi to docela líbí Laughing


taky jsem si nedávno koupila čelenku, v galerii ji měla galadriel - vypadá jako tři tenké vedle sebe, tak jsem měla radost. akorát mi vůbec nesluší tak ji nenosím Cool ale mám ji Laughing Laughing

úplně nejblběji ale vypadám s čelenkou i culíkem. někomu to vyloženě sluší, ale jsou lidi /mezi nimi i já/ a těm to vyloženě nedělá dobře Rolling Eyes

já když mám čelenku a culík, tak mi přijde, že mi hrozně odstávaj uši. a když zas culík nemám, tak mi vadí, že mi nejdou dát vlasy za uši.
ale čelenky mám! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.