Bioaquanol U a H
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08e2d3cd8506da256bb58db3ba9114efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LADY.DRAGON
81-160
81-160


Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st srpen 28, 2013 1:43 pm    Předmět: B U Citovat

já mám druhé balení velké Účka. Patlám 2-3x do týdne vždy na noc před mytím vlasů, když vím, že nikam nejdu, dám to i na noc předtím. Cca po 4 měsících, co to tak používám, mi rostou vlasy rychleji a padají sice méně, ale není to nijak poznatelný. Viditelný výsledek vidím na čele v nových jemných podrostech. Snažím se, aby mi zarostly kotlety, které jsem podědila, a myslím, že se to daří, i když velmi pomalu a nepatrně. Taky jsem začala používat kosmetiku bez silikonů a plánuji z Palette přejít na Khadi barvy. Uvidíme, nechci se vzdát pěkné rezavé barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verita
41-80
41-80


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 6:19 pm    Předmět: Citovat

Po porodu mi začaly hodně padat vlasy, klasika.. padaly docela dlouho a já našla doma zbytek Bioaquanolu U, tak jsem si řekla že mu dám ještě šanci. Dřív jsem ho používala asi měsíc a přestalo mě bavit ho patlat. Nanášela jsem poctivě jednou denně a hle, cca po dvou měsících jednoho dne jako když utne a vlasy přestaly padat.. teda ne úplně, ale musím říct, že jich vypadne tak čtvrtina oproti tomu, co dřív, dokonce padají i poměrně méně než před těhotenstvím.. navíc mi začalo růst poměrně dost nových vlasů, až mi to dělá kolem obličeje jako ofinku Razz Vyplatilo se teda vydržet a dneska jsem si koupila další velké balení, pokračuju dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:27 pm    Předmět: Citovat

Tak a mám Účko taky doma Smile ... Doplácám Biohar a už se těším na ty mega zázraky Laughing Smile


Ale mám to velký balení bez aplikátoru, chtěla jsem použít lahvičku od bioharu, ale nejde mi se do ní dostat, abych to mohla přelít, jak to řešíte vy? Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:29 pm    Předmět: Citovat

Tak zrovna lahvička od Bioharu je na rozdělání super... to mě daleko hůř jde rozdělat na malá od Bioaquanolu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:41 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Tak zrovna lahvička od Bioharu je na rozdělání super... to mě daleko hůř jde rozdělat na malá od Bioaquanolu...


Tak já to budu ještě nějak muset poštelovat :-/ násilí jsem nato zatím nepoužila, tak jsem asi levá.. Very Happy

EDIT: Násilím to jde Laughing
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...


Naposledy upravil Majdal_e_e_nka dne so říjen 12, 2013 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:42 pm    Předmět: Citovat

tam není šroubovací uzávěr?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:45 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
tam není šroubovací uzávěr?


Ale ano je, ale ten jsem neřešila. Když se to otevře, tak tam je ještě plastové víčko se čtyřmi otvory, kterými to teče pomaleji a to mi nešlo oddělat, ale už je to vyřešené Smile stačí zabrat.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 5:48 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
wensdy napsal:
tam není šroubovací uzávěr?


Ale ano je, ale ten jsem neřešila. Když se to otevře, tak tam je ještě plastové víčko se čtyřmi otvory, kterými to teče pomaleji a to mi nešlo oddělat, ale už je to vyřešené Smile stačí zabrat.


Jo táák Smile Já už jsem myslela, že změnili obal. Je teda fakt, že jsem ho doma měla, ale už j eto pár let a tohle si nepamatuju. tak hlavně, že se povedlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

Moja klasická otázka...KDE TO ZHáňATE? ja som už bola v 2 lekárnach a tam mna pozerajú ako na mimozemšťana, že čo to vlastne je...da sa to objednat na mojalekaren.sk , ale je to strasne drahe, nedostat to niekde za nižsiu cenu ako 7, 15€? že je tu všetko drahšie ako v čechách, to sa všeobecne vie...ale že tu nič nie je dostupné, to ma celkom vytáča...:/ sťahujem sa z prašivého Slovenska preč...grrrrrr Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivette7
8-20
8-20


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 3:33 pm    Předmět: Bioquanol U a H Citovat

Slavinka, Bioquanol U kupujem normálne v jednej lekárni v Žiline, ktorá viem, že je lacnejšia a stoji 7,17. Neviem, či v inom meste ho zoženieš aj lacnejšie. A keď ho nemajú mali by ti ho predsa objednať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.