Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10877ba73f5ec0387918545b37384975Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

kedysi som aj ja mavala uplne rovne vlasy, teraz je ich struktura uplne ina.po umyti a ked este nie su uplne suche sa mi vlnia, ked ich suche rozcesem tak su take nijake nepoddajne, presne ako pises ty. ked som mala kratsie vlasy, tak to bolo presne tak ako pisali predomnou dievcata. vlasy sa vlnili este viac, boli rozlietane a este viac nepodajne. nevyzeralo to dobre. takze byt tebou, tak si ich dam ostrihat po lopatky, viac nie. daj si ich prestrihat do postupna, vlasky sa tak odlahcia, budu zdravsie a lepsie sa budu dat cesat. ja osobne po kazdom umyti pouzivam kondicioner aby sa mi vlasky trochu uhladili a lepsie rozcesavali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
A co zkusit prvně do půly zad, pak po ramena a pak ještě o trochu? Abys věděla jak v tom budeš cítit, třeba je budeš mít po lopatky a zjistíš že víc nechceš nebo po ramena a zjistíš, že ti to tak sluší a chceš to tak nechat..


já bych řekla ostříhat do půlky zad (tedy pokud jsi opravdu rozhodnutá Ty sama a není to jenom tužba přítele Rolling Eyes ), po zkušenostech dlouhovlásek s kadeřnicemi tady ale soudím, že Tě stejně ostříhají na mikádo, kdybys řekla na mikádo, budeš to mít na ježka...takže raději méně, známe to: dvakrát měř, jednou řež... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shrew
8-20
8-20


Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

no, sehnat normálního kadeřníka, to bude taky průšvih...


taky máte raději "chlapy"? já ženským absoltně nedůvěřuju:) mám takovou fobii, že ženská nechce, abych vypadala líp než ona, a tak se se mnou moc nebude mazlit Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Shrew napsal:
no, sehnat normálního kadeřníka, to bude taky průšvih...


taky máte raději "chlapy"? já ženským absoltně nedůvěřuju:) mám takovou fobii, že ženská nechce, abych vypadala líp než ona, a tak se se mnou moc nebude mazlit Embarassed


Zajímavá teorie... něco na tom asi bude. Já ale u chlapa ještě nikdy nebyla, asi z jednoduchého důvodu že jich není zdaleka tolik co žen... a když jsou tak v drahých salonech, na které nemám peníze. To si teda aspoň myslím, možná je to jen předsudek. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:

Zajímavá teorie... něco na tom asi bude. Já ale u chlapa ještě nikdy nebyla, asi z jednoduchého důvodu že jich není zdaleka tolik co žen... a když jsou tak v drahých salonech, na které nemám peníze. To si teda aspoň myslím, možná je to jen předsudek. Rolling Eyes

Znám jen jednoho kadeřníka, stříhá docela pěkně, zákaznice jsou s ním spokojené, ale není to dobrý člověk - do očí ženské řekne, jak jí to sluší, jak omládla, ale sotva se za ní zavřou dveře,spustí: co si ta stará nána myslí,že jí z toho roští co má na hlavě asi tak udělám.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardin
8-20
8-20


Založen: 17.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Jak takovej chlap vůbec může dělat kadeřníka? Podle mě tohle povolání musí vykonávat člověk, který chce dělat lidi krásnější. Jinak to nemá smysl..Já jsem zrovna včera objevila úžasnou kadeřnici, poprvý za 6 let jsem byla opravdu spokojená a už se jí jen tak nevzdámWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Shrew napsal:
no, sehnat normálního kadeřníka, to bude taky průšvih...


taky máte raději "chlapy"? já ženským absoltně nedůvěřuju:) mám takovou fobii, že ženská nechce, abych vypadala líp než ona, a tak se se mnou moc nebude mazlit Embarassed

já mám celkově větší důvěru ke chlapům jako doktorům, prodavačům, učitelům, a tak obecně ve službách... je to možná tim že ve školce a v první třídě sem měla hrozný semetriky který na mě byly zasedlý, a moje dětská obvoďačka byla taky hrozná, tak mám z toho takový předsudky.. ale to je jaksi mimo téma užSmile v kadeřictví sem nebyla nikdy, a nikdy tam nevlezu ani ke chlapovi ani k ženský Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Shrew napsal:
no, sehnat normálního kadeřníka, to bude taky průšvih...


taky máte raději "chlapy"? já ženským absoltně nedůvěřuju:) mám takovou fobii, že ženská nechce, abych vypadala líp než ona, a tak se se mnou moc nebude mazlit Embarassed

já mám celkově větší důvěru ke chlapům jako doktorům, prodavačům, učitelům, a tak obecně ve službách... je to možná tim že ve školce a v první třídě sem měla hrozný semetriky který na mě byly zasedlý, a moje dětská obvoďačka byla taky hrozná, tak mám z toho takový předsudky.. ale to je jaksi mimo téma užSmile v kadeřictví sem nebyla nikdy, a nikdy tam nevlezu ani ke chlapovi ani k ženský Very Happy



hehe dobrej pristup Laughing Laughing ja jsem byla u kadernice poprve v 6-ty tride, predtim me vzdy strihala mamka Laughing me chlap taky jeste nikdy nestrihal.. mozna bych to i vyzousela od nej se nechat ostrihat jenze ja chodim k ucnicim a tam jsem videla zatim jen holky.. Laughing Embarassed Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:

hehe dobrej pristup Laughing Laughing ja jsem byla u kadernice poprve v 6-ty tride, predtim me vzdy strihala mamka Laughing me chlap taky jeste nikdy nestrihal.. mozna bych to i vyzousela od nej se nechat ostrihat jenze ja chodim k ucnicim a tam jsem videla zatim jen holky.. Laughing Embarassed Wink Rolling Eyes

Shocked a nebojíš se k učnicím? přece jenom se to učí Rolling Eyes Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Breberka napsal:

hehe dobrej pristup Laughing Laughing ja jsem byla u kadernice poprve v 6-ty tride, predtim me vzdy strihala mamka Laughing me chlap taky jeste nikdy nestrihal.. mozna bych to i vyzousela od nej se nechat ostrihat jenze ja chodim k ucnicim a tam jsem videla zatim jen holky.. Laughing Embarassed Wink Rolling Eyes

Shocked a nebojíš se k učnicím? přece jenom se to učí Rolling Eyes Very Happy


zastřihnout konečky zvládne i nekadeřník, ty učnice už s tím aspoň mají nějakou zkušenost Wink Já chodím taky na učňovské a paráda, nedovolili by si vzít víc, ptz to potom kontroluje mistrová (teda ona to kontroluje i během stříhání) a ty holky za to mají známku, takže se radši snaží přesně jak to chci, než abych pak mistrové žalovala, že mě oškubali Laughing

Jinak u nás jsou v jednom ročníku dokonce dva kluci Wink Ale většinou bývají jakože v pánském oddělení, takže mě ještě žádný nestříhal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.