Ostříhat! Jako to nosí Josefína Bakerová....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50bef6f3ba8423ac2cd2c56c3d093b1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky k učnicím chodila a byla spokojená, ale jen do té doby, co mě tam jedno "telátko" připravilo o podstatný kus vlasů a ještě mě málem zabilo. Od té doby mě tam nevidět.
Ta slečna chtěla, ať si vlasy přehodím přes hlavu- přičemž jsem jim tam mimochodem vymetla podlahu a dělalo se mi mdlo, ale to je jiná. Potom začla ty vlasy namotávat na kulatý kartáč, na který přiložila fén. Prostě ty vlasy se jí dostaly do fénu, který mě praštil do hlavy jak se to tam přicuclo a ta chytrá slečna, místo toho, aby rychle ten fén vytáhla ze zásuvky, tak začala pištět. Trvalo 10 minut než přišla ta jejich mistrová. Odcházela jsem poloplešatá a ještě jsem musela zaplatit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 7:18 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Nechci strašit ale když kluk miluje tak se mu dívka líbí s jakýmkoli účesem...o tohle ve vztahu vážně nejde.

To mas pravdu, ale aj tak, chlapom dost zalezi na tom, aby jeho dievca vyzeralo tak, ako sa mu to najviac paci. Ten moj mi rovno povedal, ze by teda nerozchodil, keby som sa dala ostrihat, ma problem mi ostrihat koceky. A ked som prisla s o 10 cm kratsimi vlasmi, ziadne vysilovanie sa nekonalo. Proste kompromis. Mne sa napriklad velmi pacia zrzave vlasy, aj ked nie uplne, ale len ten nadych, priatelovi vobec. Teraz pouzivam hnedu hennu, ktora mi robi nadych aj do zrz, a tu zrz tam aj dost vidno, ale nie je to az taka zrz ze az cervena, takze zas kompromis, aj ked sa mu to nepaci, predsa to toleruje a ani mu to tak nepride, ako keby som mala mat cervene, alebo uplne hrdzave vlasy. Takze ziadne frfotanie nepocuvam, a je aj ovca cela aj vlk syty. Ak sa priatelovi pacia kratke vlasy, ja by som asi nepolaila, lebo mi na dlhych vlasoch moc zalezi, ale ked si predstavim tvoju situaciu, a ze to chces aj ty, asi by som, ako vacsina tu pritomnych, zvolila nieco medzi. Aby som nebola uplne nakratko, ale aby som mi mohol povedat, ze sa mu to paci omnoho viac, napriklad nieco na ramena alebo tak3 cm pod bradu. Ak mas vlasy moc huste, tak nejako prstrihat, ak nie tak aj dorovna, asi by som to riskla aj s tou poddajnostou(sesternica mala vlasy kucerave ako cernoch a ked sa dala ostrihat tak sa jej uplne vyrovnali a su poddajnejsie, ale to je len jeden pripad). Tak asi tak. Zvol kompromis.
Návrat nahoru
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

tak poprve jsem se bala. ale ta mistrova to vazne prubezne kontroluje a navic to je i mamcina znama, takze mou hlavu jeste "extra" vic kontoroluje...a zatim se mi nic co bych nechtela na hlave neudalo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Shrew napsal:
a vlasy a kvalita a typ, to je právě problém. já je mám totiž vlnité a objemné, rozlítané, dělají si c o chtějí. jednou je pracně učešu a za chvíli jsou všude rozlítaný...štve mě to, myslela jsem, že čím delší budou, tím si jakoby "slehnou" ale je s tím práce, protože se to zacuchává:/
mám to přesně jak ta z postřižin-žádné hladké splývající dlouhé vlasy, ale zacuchanou deku..a abych se česala každých 15 minut, to ne..do hodiny se to všechno zacuchá, ,takže během dne vždycky skončím u drdolu


Já se připojuji k těm, kteří radí "nakrátko ne" Smile Myslím, že by s tím bylo víc zlobení, než radosti. Dokonce mi přijde i škoda takové husté vlnité vlasy nějak sestříhávat nebo nedej bože prostříhávat, ale přiznávám bez mučení, že jsem velmi konzervativní Wink
Možná by stálo za to, než do nich střihneš, zkusit se nějak poprat s tou jejich nepoddajností a rozlítanosti: například zkusit po umytí nějaký dobrý kondicionér nebo balzám (např přírodní - Štěstí baronky, apod., ale i jiný nesilikonový - chce to nepřestat hned u prvního, který nesedne), trochu prohrábnout nějakým lehkým olejem (nabízí se kokosák, ale ne tak, aby byly zmaštěné, ale jen aby se jen líp rozčesaly), nějakou osvědčenou přírodní masku (od medu přes kvasnice až po jogurt), anebo sáhnout po receptu pro kudrnaté vlasy - vajíčko apod., aby vlasy trochu zvláčněly a přestaly se cuchat. Třeba zjistíš, čím se dají upravit, a budou pak tak krásné, že se ti přestane chtít je stříhat Smile

Co se týče mužského vkusu, je sice hezké udělat příteli radost, na druhé straně nejsem zastánkyní toho, aby si ženská příliš nechala kecat do oblékání, účesu a podobných věcí. Oni to ti chlapi občas jen tak zkouší, zase tak moc jim na tom nezáleží, spíš je baví, že mají na ženskou takový vliv. Twisted Evil (samozřejmě vím, nejsou takoví všichni Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 6:59 am    Předmět: Citovat

Plně souhlasím s Danielou, nevím, co vše jsi s nimi zkoušela dělat, aby byly takové, jaké si sama přeješ, víš, mi mužský jsme opravdu takový, jak psala Daniela, i když já velice těžce vždy nesu, když má polovička jde k holiči a nechá se zastřihnout dle sebe... Confused , tak pokud mohu radit, zkoušem se s nimi poprat né nůžkama, ale balzámama, ojelíčkama, maskama a uvidíš, že zvítězíš. Laughing A budeš le líbit nejen sama sobě, ale i svému příteli, ona i změna účesu z culíku na něco jiného dělá divy a tady je těch nápadaů mraky, stačí jen vybrat a zkoušet. Laughing Držím, palce a pamatuj, z dlouhovlásky se stane oškubanina tak za 10 minut Confused , ale z oškubaniny dlouhovláska trvá strašně dlouho a nmebo to stojí hromadu peněz a výsledek je pouze dočasný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Tak já dám k dobru svojí stříhací zkušenost. Měla jsem dvakrát v životě vlasy dlouhé asi tak jako teď a ostříhala se. Jednou to bylo najednou- mamka vzala nůžky a urtřihla cop pod krkem. Byl to šok, brečela jsem, ale zůstal nám metr dlouhý cop na památku. To bylo v ASI 7. třídě. Když jsem stříhala stejnou délku po druhé, někdy na konci střední školy, dělala jsem to postupně po 10. centimetrech a to mě mrzelo víc, protože ty vlasy šly rovnou do koše. Tak nevím. Zkus ustřihnout 8 cm a uvidíš, jak se budeš cítit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Nechci strašit ale když kluk miluje tak se mu dívka líbí s jakýmkoli účesem...o tohle ve vztahu vážně nejde.


To je samozrejme pravda, ale svuj podil to asi ma i kdyz to nechcem
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shrew
8-20
8-20


Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

No spíš to má vliv na psychiku. samozřejmě, že si dělám co chci, ale já se mu chci hlavně líbit:)

tak je proti mému ostříhání celá rodina, achjo. budu to nmuset zkracovat postupně asi ))))


Ustřihla jsem si 8 cm - výsledek : není to skoro poznat, a je to prima v tom, že mám vlasy srovnaný ve stejný délce, a ty čouhající cancoury jsem dala pryč, jinak změna žádná... tak nevim Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 5:05 pm    Předmět: Citovat

Shrew napsal:
no, taky o tom uvažuju, protože by si to přítel moc přál..jo, kdysi jsem byla unešená z princezen, a chtěla aby mě nějakej princ česal.. ale ten můj princ na to není, a líbí se mu spíš krátké vlasy:) byl by překvapenej:) a já bych se mu líbila:)
taky mě tím asi dost ovlivnil, předtím bych si něco takového nikdy nepřipustila...ale když j á fakt pořád nosím jen tu staženou gumičku,prootože mám vlasy moc vlnitý a dělají si co chtějí i přes různé přípravky:(
a vlasy a kvalita a typ, to je právě problém. já je mám totiž vlnité a objemné, rozlítané, dělají si c o chtějí. jednou je pracně učešu a za chvíli jsou všude rozlítaný...štve mě to, myslela jsem, že čím delší budou, tím si jakoby "slehnou" ale je s tím práce, protože se to zacuchává:/

mám to přesně jak ta z postřižin-žádné hladké splývající dlouhé vlasy, ale zacuchanou deku..a abych se česala každých 15 minut, to ne..do hodiny se to všechno zacuchá, ,takže během dne vždycky skončím u drdolu

No jéééje počkej jak se ti budou točit krátké vlasy ven...budeš vypadat jako anténa Laughing Tak jsem to měla s patkou.Ustřihla jsem ji a ona mi udělala takovou vlnu že sem vypadala dlouho jako idiot.Já bych to neriskovala být tebou a přítelovi se jistě líbíš i takhle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Nechci strašit ale když kluk miluje tak se mu dívka líbí s jakýmkoli účesem...o tohle ve vztahu vážně nejde.


To je samozrejme pravda, ale svuj podil to asi ma i kdyz to nechcem
Confused


Jo tak to sice jo...tak to je vážně ve většině případů jenže já si teď našla nového klučinu a ten je tak strašně hodný a tolerantní, prostě ať si udělám na hlavě cokoli tak mě vždy podpoří Very Happy Dokonce i když mi vlasy zkrepatí na vlhku tak mi pořád říká jak mi to hrozně moc sluší Wink Jako hodně to zvedne sebevědomí a tak si říkám že o tohle přesně jde...o tu lásku k člověku samotnému, a ne o to jak vypadá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.