O myších a lidech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9277ef642c917caaad06ef09ad64f8b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Jj, souhlasim, ovoněný piliny jsou vážně super a zdá se mi, že jsou i takový lepší, jako míň prášivý než ty obyč.
S tim kartonem problém neni, ten vyměnim vždycky až při dalším čištění, Sergej je zvyklej chodit na záchod na jedno místo do rohu, takže častěji měním jenom piliny v tom rohu - tak jednou za dva, tři dny - ono to dost dobře saje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
Jj, souhlasim, ovoněný piliny jsou vážně super a zdá se mi, že jsou i takový lepší, jako míň prášivý než ty obyč.
S tim kartonem problém neni, ten vyměnim vždycky až při dalším čištění, Sergej je zvyklej chodit na záchod na jedno místo do rohu, takže častěji měním jenom piliny v tom rohu - tak jednou za dva, tři dny - ono to dost dobře saje Wink

hmmm, to yuki je staré prasátko, bobkuje kde se dá, pak rozhází obsah misky, vyhází ven vřetena a jde si lehnout do hamaku, který jako jediný udržuje čistý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

jo a ještě jeden evergreen, vvystrkování takových těch zelených vojtěškových granulí srz mřížoví klece Very Happy to je oblíbená zábava, protože ty granule nikdy nežere, tak je po jedný bere do tlapiček a prostrčí je skrz mříže. uklízet to je fakt sranda Smile ale ono se to mezi vyházenými vřeteny skoro ztratí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Tak zaplaťpánbu, na takovouhle vylomeninu ještě ten muj nepřišel. On si bohatě vystačí s ohryzáváním mříží v noci, devastováním novin a rozhazováním pilin... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

myslite si, ze jim vyhovujou rozpustene vlasy? ja si rikam, ze jsou radsi, protoze se pod ne muzou schovat, kdyz je mam za krkem. ale pak se bojim, ze se nejak zamota a az ji budu sundavat, tak ji treba uskrtim, vykloubi si nozicku..
vcera jsem se namazala kremem od cannadermu a moc z toho voni materidouska. a betynce se to asi moc libilo, porad byla u obliceje a cmuchala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

jinak, ja jsem si myslela, ze tu rozebirate steinbecka.
byli jsme na tomhle i v divadle a v tom divadle to snad bylo jeste lepsi nez knizka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
jinak, ja jsem si myslela, ze tu rozebirate steinbecka.
byli jsme na tomhle i v divadle a v tom divadle to snad bylo jeste lepsi nez knizka

já si to taky ze začátku myslela Wink
Btw. fotku myšáka jsem měla pro štěstí u matury. Vytáhla jsem si při češtině otázku, kde jsem mluvila o Dykovi. Když jsem začla vyprávět o Krysaři, tak se mě učitelka jenom suše zeptala, jestli to na tý fotce je krysa nebo potkan Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:

já si to taky ze začátku myslela Wink
Btw. fotku myšáka jsem měla pro štěstí u matury. Vytáhla jsem si při češtině otázku, kde jsem mluvila o Dykovi. Když jsem začla vyprávět o Krysaři, tak se mě učitelka jenom suše zeptala, jestli to na tý fotce je krysa nebo potkan Twisted Evil


nesnasim, kdyz lidi rikaji fuj, to je hnusny...a pak to navic uci i deti. (vcera na zahrade jsme nasli velkyho pavouka a meli jsme navstevu, malinka holcicka toho pavouka chtela ukazat mamince, a ta pavouky nemusi. tak jsme se museli smat:)ale libilo se mi, ze ji rekla, ze je hezkej...ze v ni nepestuje tu nenavist a fobii..)

to jsi mela docela dobry tema, ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ona to ta učitelka myslela ve srandě, i když zvířectvo nějak moc nemusí Very Happy A přesně jak říkáš, taky nemam tohle ofrňování nad zvířaty ráda. Kdybych měla o každým člověku, co se mi nezdá, řikat to, co oni řikají o zvířatech, tak bych nemluvila nic jinýho Embarassed
Jinak jsem si v češtině vybrala jedno ze dvou témat, který sem si vysloveně přála - buď tu modernu, nebo realismus Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

Jinak jsem chtěla ještě dodat, že u potkanů je tou nejřastější reakcí: "Fuj, ten vocááás!!!" Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.