Jablečný ocet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=912f62ddb39851510c91578752ea6e83Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
začala jsem ho i pít (jelikož mi chutná a vypadá to že mi dělá dobře na trávení)

já si dávám pár kapek do sklenice vody po ránu, to pěkně nakopne organismus, je to o octu známo, kdysi jsem to někde vyčetla. Jinak na vlásky si ho zítra taky dám, už jsem na to zapomněla, pěkně ste mne navnadily. A zkusím i do henny, až budu barvit. Podporuje tedy zrzatost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:51 pm    Předmět: Citovat

Ocet v henne podporuje spise cervenani (takovou zrz s cervenym podtonem, nikoliv tu klasickou oranzovou zrz. Ale zavisi to taky henna od henny ... )
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 1:50 am    Předmět: Citovat

tak jsem si zkusila přepláchnou pačesy octovou vodou a víckrát ne... už (opět) vím proč sem s tím i vařila jen jednou, já ten smrádek nevydržím Sad teda možná tomu dám i v jídle i na vlasy ještě šanci ale nejspíš s kolíčkem na nose Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

Práve som včera spravila takí zaujímavý mix, dala som si žltko, olivový olej, ľanový olej a do toho som kapla jablečný ocot, ohooo tak nádherne lesklé vlasy som dlho nemala, normálne som bola prekvapená, odteraz to budem mixovať častejšie Smile vyzerajú ako znovuzrodené Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2012 8:02 am    Předmět: Citovat

Včera jsem jablečný ocet vyzkoušela, udělala jsem si celkem silnou koncentraci - do půl litru vody asi 4 lžíce a přelila vlasy po umytí - a je perfektní, vlasy jsou objemné, nadýchané, skvěle se rozčesávaly a hlavně doufám, že bude fungovat na upevnění barvy ve vlasech, ať se mi to tolik nevymývá Smile uvidíme za týden za dva, jsem zvědavá, ale mohlo by to trochu zabrat, když i nabarvené oblečení se máchá v octové vodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Včera jsem jablečný ocet vyzkoušela, udělala jsem si celkem silnou koncentraci - do půl litru vody asi 4 lžíce a přelila vlasy po umytí - a je perfektní, vlasy jsou objemné, nadýchané, skvěle se rozčesávaly a hlavně doufám, že bude fungovat na upevnění barvy ve vlasech, ať se mi to tolik nevymývá Smile uvidíme za týden za dva, jsem zvědavá, ale mohlo by to trochu zabrat, když i nabarvené oblečení se máchá v octové vodě.


Ohoo som netušila že je dobrý aj na upevnenie farbičky Smile to je dobrá správa veru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Milé Vlasatice a Vlasatci, po dlhodobom používaní jablčného octu na vlasy môžem konštatovať, že je to naozaj taký malý zázrak, vlasy sa po nom o nieco lepsie rozcesavaju, aj ked sa nepouzije kondicioner alebo balzam, su pevnejsie a viac sa lesknu.


hmmm po tolkých dobrých ohlasoch to asi vyskúšam aj ja. Zostala mi doma litrová flaša po detoxikačnej diéte (nebola som schopná to piť) ale na vlasy to krásne zúžitkujem, len aby mi to nenarobilo nejaké väčšiu šarapatu Smile

a asi vyskúšam aj recept bosorky777 na tú zhrubnutú kožu, tiež s tým mám trošku problém a teraz pred letom to vypadá na faj nápad Smile
Ďakujem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Wow, musím priznať že som na týchto stránkach opäť objavila niečo čo mi na 100% vyhovuje a je to tiež aj pre mňa malý zázrak. Shocked Very Happy
Octovú zálievku som vyskúšala už 2x a je to parádička! Krásne mi to zjemnilo vlasy, oveľa lepšie sa rozčesávajú a tuším sú aj lesklejšie. Určite budem používať pravidelne, dokým to nezačne vláskom prekážať.
Do litrovej nádoby som dal "od oka" octu (cca 5PL) doliala som vlažnú vodu a poliala umyté vlasy. Na dne nádoby som si nechala asi 2 dcl octovej vody a priliala som ešte 2dcl čistej vody (teda vznikol mi slabší octový nálev) a aj to som šupla na vlásky. Slabý octový smrádok z nich išiel asi pol hodinku ale nebolo to nič hrozné (a to som na smard z jabl.octu alergická!)
Takže veľmi pekne ďakujem za skvelé rady Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 1:47 pm    Předmět: Citovat

Octovou zálivku musím také pochválit! Vyzkoušelajsem už 2x po umytí vlasů, a opravdu jsou vlasy jemnější, nadýchané, krásně se rozčesávají, prostě paráda. I barva mých vlasů se mi líbí čím dál víc, bude to hennou, a ten ocet jim jen ještě víc přidal na kráse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Na jablečný ocet nedám dopustit Smile Kdysi mi vadil, ale pak jsem si ho oblíbila. Piju ho každý ráno, splachuju si s ním vlasy a po hennování mi zafixuje barvu, takže se nevymývá, je stále zářivá. A ty vlasy, nádhera Smile Zkouším ho dávat i do masek na obličej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.