Dlouhé pěstěné vlasy jsou krásné, dlouhovlásek je málo
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95475b3a56886aaaf9924632b857cf40Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucipuci87
21-40
21-40


Založen: 11.5.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 5:41 pm    Předmět: Dlouhé pěstěné vlasy jsou krásné, dlouhovlásek je málo Citovat

Ahojky, tady Lucie-obdivující krásné muže, koně, dlouhé vlasy, zdravím všechny dlouhovlásky, zatím se tady jen rozkoukávám, zajímá mě hlavně péče o dlouhé vlasy, od roku 2001 si pěstuji tu svoji jedinou přednost-dlouhé vlasy, protože nejsem bohužel žádná štíhlá kráska z mola, tak ať mám aspoň pěstěné dlouhé háro. Jsem na dlouhý vlasy moc zvyklá a závislá, i když už jsem kdysi nechtěně omylem vyzkoušela mnoho účesů, mikád, melírů, no v období mé sladké puberty, no a jako dítko jsem se nechtěla česat, tak jsem šla na setřih chlapečka Rolling Eyes ,prostě jsem byla velice hloupá, teď toho pozdě lituji Sad. Tak napíšu něco o mé péči.No mám je do pasu, bohužel rovné, tak si dělám copánky vždy před spaním, i po umytí, vlasy nefénuji, nechám je proschnout, tak vždy za 3 měs. si nechávám zastříhnout konečky(ale nikoli u kadeřnic, kterým vůbec nedůvěřuji Very Happy , už protože vím, že by mi to opižlali až moc), svěřuji své konečky do maminčiných rukou, ví jak moc mi na nich záleží. Jinak používám šampon Head and Shoulders-se kterým jsem opravdu spokojená,je nejlepší proti lupům, ale bohužel po něm nejsou příliž lesklé vlasy,tak potom na to používám ještě šampon Nivea Diamant Gloss, ten je na lesk opravdu jedinečný. Jednou za měsíc vlasy tónuji světle hnědou barvou,což je má přírodní barva,protože občas trochu vyšisují od sluníčka Sad , na konečky používám bezoplachovou péči, třeba od fructis nebo nivei.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lucie, vííítej u nás, tady je zase spousta lidí, kteří obdivují krásné dlouhé vlasy, takže se tu všichni obdivují dokopy, zkrátka jseš na správném místě Smile

(jen nevím, jak to bude s těmi krásnými muži, máme jich tu pět a půl - já se do nich počítat nemůžu Very Happy - máš nějaký nápad, jak jich sem přitáhnout víc?)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucipuci87
21-40
21-40


Založen: 11.5.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 6:28 pm    Předmět: Kluci maj rádi u dívek dlouhé vlasy, čím delší, tím větší + Citovat

Jsem tedy nová členka Klubu pravých dlouhovlásek, ajéje tak to právě nevím, i když vím, že muže dlouhé vlasy hooodně přitahují, pozor na to. Ale jak ty kluky na to upozornit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

"... tak ať mám aspoň pěstěné dlouhé háro"
s tim souhlasim, lepší než holka s postavou modelky ale s umaštěnýma rousama.. sem pro tvrzení "vlasy koruna krásy" Cool Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:

(jen nevím, jak to bude s těmi krásnými muži, máme jich tu pět a půl - já se do nich počítat nemůžu Very Happy - máš nějaký nápad, jak jich sem přitáhnout víc?)

Možná je jich (vás, z toho se nevyvlíkneš) pět a půl, ale zato samé skvělé exempláře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

No některým holkám se to líbí a ti chlapi to dobře ví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile


a nejsi náhodou ze třebaňe? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile
Děkuju Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Mě spíš pořád není jasné, co muži na takových stránkách dělají. Dlouhovlasáči se mi tedy zrovna moc nelíbí, nesnáším, když má chlap hezčí a delší hřívu než já. Smile


náhodou Wink já je ještě do půlky zad nemam Very HappyVery HappyVery Happy Razz Rolling Eyes Shocked
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.