pozdrav od Honey star

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:55 pm    Předmět: pozdrav od Honey star Citovat

Ahoj Vlasatci a Vlasatice, sleduju tato fóra už docela dlouho a konečně jsem se dostala k registraci. Když se dívám na fotky zdejších dlouhovlásek připadám si trochu nepatřičně, Embarassed ale třeba vás se správnou péčí jednou doženu. Zrovna sedím u PC s pořádnou dávkou hennové hmoty na vlasech a těším se na výsledek a taky na příjemný pokec s Vámi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Honey ahoy =) Sice nejsem ani vlasatec ani vlasatice, ale vitam te u nas velice a jsem rad, ze ses pridala Smile

Hezka ikonka - to je tvuj kocinek? Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Vítej, vítej Smile rad je tu habaděj a milion k tomu;) Laughing Laughing Veřím, že brzo budeš taky dlouhovlasa diva jako skoro vsichni tu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Honey, vítej u násSmile
Zajímavé, že většinu lidí po příchodu sem nejprve chytne henna Laughing Jakoupak jsi použila? Doufám, že potom poreferuješ v hennovém vlákně. Tak ať se ti tu líbí, enjoy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:

Hezka ikonka - to je tvuj kocinek? Smile


Ano ano, můj kočínek. Vypadá jako anděl, ale je to pěknej dráček Smile. Takový mám dva, jsou to hrozní žrouti času a taky negativních emocí. Takže jsem s nima vlastně pořád v pohodě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Ahoj, Honey, vítej u násSmile
Zajímavé, že většinu lidí po příchodu sem nejprve chytne henna Laughing Jakoupak jsi použila? Doufám, že potom poreferuješ v hennovém vlákně. Tak ať se ti tu líbí, enjoy:)


Tak tak, hennu používám cca rok, furt je na ní co objevovat. Stále jí s něčím kombinuji - zpravidla podle rad ve fóru Smile, doma už se přítel směje, že jak najdu ve spíži zbytek něčeho, šup s tím do henny a na hlavu (skořice, hřebíček, různé olejíčky, bambucké máslo....) No a sem tam se povede zajímavej efekt, ale já vzápětí zapomenu, co jsem tam dala a příště je to zas o trochu jiné, podle aktuální stavu ingrediencí Laughing No prostě alchymie, kdyžtak se víc rozepíšu v hennovém vlákně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 6:23 am    Předmět: Citovat

Jé, ty jsi jak já! Bez alespoň minimálního experimentování by prostě to hennování ani nebylo pořádný hennování, co? (Naposledy jsem vařila v červeným víně pár snítek rozmarýnu Smile ) A přes hennu jsem se před časem dostala i sem - sháněla jsem co nejvíc informací. A už jsem se nějako neodtrhla...
Tak ať se Ti tu líbí!
A hennování zdar! Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.