Nováček :) Pár slov o mně...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=879de3513bd7e4da68d6412fa37522a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 6:28 pm    Předmět: Nováček :) Pár slov o mně... Citovat

Ahojky! Smile Zdravím všechny na těchto stránkách!
Náhodou jsem na ně natrefila, když jsem hledala, jak přesně použít kokosový olej na vlasy a konečně jsem si našla čas se zde zaregistrovat a teď jen nasávámjako houba Laughing všechny ty super rady a informace Smile
Co říct o sobě..Jsem 21 letá studentka ekonomické fakulty z Ostravy,zajímám se o zdravý životní styl, sport, biopotraviny, přírodní kosmetiku, atd. Celkově mám jako Býk (zemské znamení) velmi ráda přírodu, takže si teď vyčítám ten zásah, který jsem svým vlasům udělala a to odbarvení Embarassed Nejdřív to začlo melírem, pak byl další melír a....znáte to-teď je hlava celá blonďatá Laughing
Cítím se jako blondýnka dobře-má přírodní barva je špinavý blond, ale vlásky jsem měla po odbravení zničené, tak jsem šla z vlasů do půli zad na radikální mikádo, které mi teď dorostlo až po lopatky..
Ráda bych se svými vlásky něco udělala, koketuju hlavně s myšlenkou na hennu-barva zlatá blond..Ale jsem v tomto úplný laik a začátečník, takže tady sbírám důležité rady..Stejně ale pořád nevím, jak se svými vlásky naložit... Rolling Eyes
Jinak používám na vlasy výhradě přírodní šampony, mám ráda Alverde, jinak používám heřmánek, výluh z kopřiv, vaječný žloutek, olivový a kokosový olej, bambucké máslo, apod.
Budu ráda, když mě tady mezi sebe přijmete a těším se, co všechno zajímavého se tady dozvím Smile
Jinak tady zatím ani nestíhám psát nějaké příspěvky-dá mi práci tady všechny ty zajímavé témata vůbec přečíst Laughing
Přeji všem krásný zbytek neděle-i když byla taková uplakaná...
JANINKA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jenny, vítej na dlouhovlasých stránkách - držím ti pěsti, aby jsi měla výdrž prokousat se tím docela velkým množstvím rad, určitě najdeš něco, co tě osloví - a kdyby náhodou ne ( čemuž nevěřím) - klidně se zeptej! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jenny,vítám tě mezi námi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za přivítání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Prosím o POMOC!
Můžete se prosím podívat na můj profil-uveřejnila jsem tam 2 fotky (konečně se mi je podařilo vložit Laughing ), jaké mám vlasy původně a jaké teď..
Můžu vás poprosit, zda mi můžete napsat svůj názor, kde vám to podle mě sluší víc??
Já už si nechci vlasy ničit odbarvováním...vždycky jsem si myslela, že má původní barva vlasů je takové nijaká...ale teď ji chci hrozně zpět! Poraďte!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to je těžkký, ty jsi hezká na obou... Pokud jde o barvu, líbí se mi určitě víc tvoje přirozená, i ty delší vlasy jsou moc hezký, ale zas mi přijde, že Ti dost sluší ta patka z druhýho obrázku. Ale to je jenom velmi subjektivní názor, počkej si na pár dalších ohlasů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Hmm, to je těžkký, ty jsi hezká na obou... Pokud jde o barvu, líbí se mi určitě víc tvoje přirozená, i ty delší vlasy jsou moc hezký, ale zas mi přijde, že Ti dost sluší ta patka z druhýho obrázku. Ale to je jenom velmi subjektivní názor, počkej si na pár dalších ohlasů. Smile


Děkuju za názor!
Tak patku bych si určitě nechala, tak jako tak-už jsem si na ni zvykla, že mi pořád padá do očí Laughing
Já jen jestli nevypadám se svou původní barvou jako nevýrazná..prostě šedá myška... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

Původní je dle mne lepší. První co mě napadlo, když jsem viděla tu blond variaci bylo že jsi strašně světlá až bílá. Ohledně účesu ti neporadím, sluší ti obojí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

No, pro mě jednoznačně ta původní. I ta barva mi připadá moc hezká, vůbec to není žádná nevýrazná myší...
Napíšu to zcela upřímně, já jsem zastáncem přirozenosti, takže ta nová blond a krátký střih se mi moc nelíbí... Embarassed Doufám, že se moc neurazíš, je to jen můj názor... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, pro mě jednoznačně ta původní. I ta barva mi připadá moc hezká, vůbec to není žádná nevýrazná myší...
Napíšu to zcela upřímně, já jsem zastáncem přirozenosti, takže ta nová blond a krátký střih se mi moc nelíbí... Embarassed Doufám, že se moc neurazíš, je to jen můj názor... Embarassed Embarassed Embarassed


Ne, však proto se ptám na vaše názory-člověk se tak sám nevidí Wink Nemám důvod se urážet Smile
Jediné co mě šíleně štve je to, jak dlouho mi to teď bude dorůstat..nevím jestli to vydržím mít dvojbarevné vlasy.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.