ahoj od MonkaX

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d786f2eb5b21201d848f46b5b1402dceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 8:47 pm    Předmět: ahoj od MonkaX Citovat

Ahojte všichni Very Happy Je mi 27.let, začala jsem se před nedávnem zajímat o přírodnější kosmetiku. Konečky mám trochu sušší, kořínky mastné. Drogerkové šampony mi je ještě více mastí a svědí mě hlava Sad Dozvěděla jsem se na forech o Alverde, tak jsem vyzkoušela šampon šalvěj/bříza a balzám citron/medunka. Jsem nadšená, přestala mé kousat hlava. Před 14.dny jsem si koupila šampon Urtekram heřmánek a taky je skvělý. Alverde se mi zdá trochu lepší. Možná to chce jiný, než heřmánkový. Oběvila jsem kokosovou řadu Swiss o par, přítel má suché vlasy a když vyšel z vany, tak jsem hleděla jaké má boží vlasy. Všechny moc zdravím Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 6:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej! Ať jsou Ti zdejší rady ku prospěchu - a Tvým vláskům obzvlášť! Jenom pozor, je to tu silně návykové. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Děkuju za uvítání a návykové to tady teda je Very Happy Ale příjemná závislost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Moni, též Tě vítám (jestli můžu) a přeju krásný vlasy Mr. Green Za chvíli zjistíš, že celé Alverde je skvělé Wink Na ten swiss jsem koukala taky, ale teď mám dost věcí...musím počkat Laughing Měj se pěkně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Ahoj Moni, též Tě vítám (jestli můžu) a přeju krásný vlasy Mr. Green Za chvíli zjistíš, že celé Alverde je skvělé Wink Na ten swiss jsem koukala taky, ale teď mám dost věcí...musím počkat Laughing Měj se pěkně!



Ahoj Janis, děkuju za uvítanou a taky Tě moc zdravím. Alverde je vážně něco úžasného, po šamponu šalvěj/bříza mě úplně přestala kousat hlava Very Happy Tady je to s Váma všema fajn a kdyby nebylo tohoto fora, tak bych nevěděla o tak výborné kosmetice Zdravím všechny. monkax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.