jak rychle vám schnou vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=359613a03ccf6b9364539596dda075b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Tak a nejsem o nic moc moudrá. Laughing Laughing Laughing Nevím jestli je správný pomalejší nebo rychlejší schnutí vlásků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Adél a Sidonie - ale neničí se vám ty vlasy, když chodíte spát s mokrýma? Já měla zato, že mokrý vlas je náchylnější k poškození a když se v noci otírá o polštář, tak se odírá a ničí. Chráníte je nějak nebo to dlabete a spoléháte na jejich odolnost?
Jinak se k tématu nemohu vyjédřit, protože mě nikdy nenapadlo sledovat, jak dlouho mi schnou vlasy, mám pocit, že je to furt stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Taky občas chodívám spát s mokrýma a jediné co pozoruju, že se mi potom víc kroutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Adél a Sidonie - ale neničí se vám ty vlasy, když chodíte spát s mokrýma? Já měla zato, že mokrý vlas je náchylnější k poškození a když se v noci otírá o polštář, tak se odírá a ničí. Chráníte je nějak nebo to dlabete a spoléháte na jejich odolnost?
Jinak se k tématu nemohu vyjédřit, protože mě nikdy nenapadlo sledovat, jak dlouho mi schnou vlasy, mám pocit, že je to furt stejně.


Když tady tak pročítám ty rady jak se starat a nestarat o vlasy, tak zjišťuju, že s nima zacházím dost drsně. Ani to tu radši nebudu rozepisovat. Wink
Když jdu spát s mokrýma vlasama, tak je hodím přes polštář a z postele k zemi(na zemi ještě nejsou) a spím tak celou noc. Nějak jsem si odvykla se pořád otáčet. Takže vlasy celou noc leží na zhruba stejném místě.
Horší je to když je suším "za pochodu". To se pořád někde zachytávají a hrozně se zacuchají. Navíc mám divný pocit jak je ta voda táhne k zemi.
Vlasy se mnou prostě musí něco vydržet. Laughing


Naposledy upravil Sidonie dne po květen 19, 2008 12:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Adél a Sidonie - ale neničí se vám ty vlasy, když chodíte spát s mokrýma? Já měla zato, že mokrý vlas je náchylnější k poškození a když se v noci otírá o polštář, tak se odírá a ničí. Chráníte je nějak nebo to dlabete a spoléháte na jejich odolnost?
Jinak se k tématu nemohu vyjédřit, protože mě nikdy nenapadlo sledovat, jak dlouho mi schnou vlasy, mám pocit, že je to furt stejně.


Ani ne, mě se celkem nemá co o polštář třít, jelikož mám všechny vlasy stejně hozené z postele dolů. Jen ten začátek kolem hlavy. I když většinou je to - to jediné, co je buď už prosušené.. a i když se občas stane, že neproschne ani tohle, tak v noci nejezdím hlavou po polštáři a prostěradle jako šílená, tak myslím, že těch pár otočení na posteli vlasy snad přežijí, nejsou z cukru. Ale fakt mi vadí navlhlý poštář a ta tíha, co mě tahá hlavu dolů. To jo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Horší je to když je suším "za pochodu". To se pořád někde zachytávání a hrozně se zacuchají. Navíc mám divný pocit jak je ta voda táhne k zemi.
Vlasy se mnou prostě musí něco vydržet. Laughing


Taky, taky. Navíc, když se zamotají mokré, tak to jde pěkně špatně rozčesat. A dělají se mi uzlíky Mad , tak se děsím, je sušit za pochodu. A s tou tíhou, to je teda pekelná pravda. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Sidonie napsal:
Horší je to když je suším "za pochodu". To se pořád někde zachytávání a hrozně se zacuchají. Navíc mám divný pocit jak je ta voda táhne k zemi.
Vlasy se mnou prostě musí něco vydržet. Laughing


Taky, taky. Navíc, když se zamotají mokré, tak to jde pěkně špatně rozčesat. A dělají se mi uzlíky Mad , tak se děsím, je sušit za pochodu. A s tou tíhou, to je teda pekelná pravda. Confused


jak to tak sleduju, tak jsou ty naše vlasy na tom dost podobně Wink Teda jestli si můžu dovolit takové přirovnání Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

Když tady tak pročítám ty rady jak se starat a nestarat o vlasy, tak zjišťuju, že s nima zacházím dost drsně. Ani to tu radši nebudu rozepisovat. Wink

No to já taky nedodržuju všechny rady (skoro žádné), ale rozebírat to donekonečna a do detailů je dobrý zabiják času Laughing Ale ve skutečnosti se skoro ničím neřídím, ale pst Wink Laughing

No je fakt, že když to vyvěsíte přes postel, tak je to asi v pohodě. Já to mám těžké v tom, že máme postel vysokou asi 10 cm a navíc by se mi ve vlasech určitě usadil kocour Laughing No, mám štěstí, že ještě studuju, takže jsou dny, kdy jsem dopoledne doma a můžu si naplánovat mytí a schnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já to mám těžké v tom, že máme postel vysokou asi 10 cm a navíc by se mi ve vlasech určitě usadil kocour Laughing


Já bych to brala. Kolikrát jsem přemýšlela, že by bylo rozhodně lepší, kdyby prosychaly z obou stran. Jenže uznejte palandy.. no, to by nešlo. (navíc já se bojim spát vysoko, co, kdybych spadla, au) Ale škoda. A kocour je taky dobrej, i když by byl chudáček asi mokrej jak blázen Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
jak to tak sleduju, tak jsou ty naše vlasy na tom dost podobně Wink Teda jestli si můžu dovolit takové přirovnání Question


Dovolit, nedovolit. Chlup jako chlup. Ty nebarvený chlup, já barvený chlup. Prostě jsou Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.