Kouř ve vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bafa236e2a1acf564e92fa7903c41bf4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
na oblecenie zarucene funguje, ked ho date na teply/horuci radiator. no teraz v lete to nie je moc prakticke, inak je to perfektny trik Wink


a zkousela jsi to i s vlasama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
na oblecenie zarucene funguje, ked ho date na teply/horuci radiator. no teraz v lete to nie je moc prakticke, inak je to perfektny trik Wink
Na léto pověsit do průvanu Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
eetynka napsal:
na oblecenie zarucene funguje, ked ho date na teply/horuci radiator. no teraz v lete to nie je moc prakticke, inak je to perfektny trik Wink


a zkousela jsi to i s vlasama Laughing


Very Happy to nie, ale co nie je moze byt Laughing ale nie, asi by sa mi tam nechcelo krcit Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že vím jak je to Klaruse nepříjemné sama to tak cítím. Jenže většinou když příjdu z hospody domů jsem tak unavená, že si lehnu do postele a spím. Nejhorší je to ráno, protože se probudím a cítím ten smrad! A ještě k to mu ten polštář fůůůůj musím na něm pravidelně měnit povlečeníEvil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Jo přesně když jsem unavená a jdu tak spát a pak ten smrdutý polštář! Jak tu někteří psali ty voňavky-mě to přijde ještě horší jak se to smísí nebo se můj parfém prostě k kouři z cigaret nehodí nebo nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Sekunduji návrh na preventivní naolejování před odchodem do ohrožených míst. Ozkoušeno, funguje. V mírnějších případech se mi stalo, že jsem večer po příchodu vlasy vykartáčovala a ráno jsem byla překvapená, že z nich není skoro nic cítit. (ne že bych si je neumyla, ale lepší to rozhodně bylo)
Koneckonců, když v nich máte vsáklý olej, na vsáknutí kouře už není tolik místa... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

A nevypadají ty vlasy pak moc umaštěně? zas nechci budit dojem, že jsem se pár týdnů nemyla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Jenomže, když si dám olej na vlasy, tak potom vypadají umaštěně, s tím bych nikam nešla... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jenomže, když si dám olej na vlasy, tak potom vypadají umaštěně, s tím bych nikam nešla... Confused


Stačí velice lehce - ne aby sis vylila flaštičku oleje na hlavu.... třeba mě stačí kokosák tak, jak si ho normálně vtírám do konečků, a ten se mi do pár minut vsákne. Chce to praxi to nepřehnat, jinak to jistí cop nebo drdol. Wink
Ale jasně, nejde to u všech vlasů a vždycky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Klarusa napsal:
Jenomže, když si dám olej na vlasy, tak potom vypadají umaštěně, s tím bych nikam nešla... Confused


Stačí velice lehce - ne aby sis vylila flaštičku oleje na hlavu.... třeba mě stačí kokosák tak, jak si ho normálně vtírám do konečků, a ten se mi do pár minut vsákne. Chce to praxi to nepřehnat, jinak to jistí cop nebo drdol. Wink
Ale jasně, nejde to u všech vlasů a vždycky...


No, mě právě stačí velice lehce a už vypadají mastné... Laughing Laughing Laughing To já se radši vyhnu zakouřené společnosti... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.