Kouř ve vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74067a9643c61325f1cfd7ed88e36f2aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

hm to s tim olejem zitra vyzkousim a pak pisnu jak to dopadlo:) Jdem zitra do hospody na pivko po zkousce a pak druhej jsem zas pozvana na oslavu narozenin do jednoho klubu a umyvat si vlasy den co den to by me mohlo ohrat Laughing Evil or Very Mad sice jsem si rikala ze bych si mohla vlasy umyt uz dnes a pak je nechat az do nedele stazene. aleee chci vyzkouset protikourovou kuru, takze dnes vecer lehce naolejuji kokosakem a umyvat budu az v patek rano, abych mela na vecer hezky paco (pac tam se bude urco fotit Very Happy). Toz su zvedava estli to funguje Laughing Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Ještě mi pomáhá vlasy zaplést nebo dát do drdolu. Hlavně ne rozpuštěné. Když jsou v drdolu, tak mi potom nejsou vůbec cítit. Smile Což je jenom dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:01 am    Předmět: Citovat

ozkouseno - musim rict, ze smrdely o hoodne min. Ale zas to nemuzu posoudit uplne objektivne, protoze se mi nezdala ta hospoda zakourena tak, jak "normalne" byvaji Smile Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Smrad z cigaret ve vlasech je pro mě úplným strašákem . Nikdy bych nedokázala usnout , kdybych ho z vlasů cítila a tak jsem schopná si je umýt v kteroukoliv dobu , i kdybych si je už ten den jednou myla . Laughing


přesně tak.. jinak se mi taky stává, že i po prvním umytí ten smrad stále cítím, to asi nebude tím, že je přírodní...
když jsou vlasy v zakouřeném prostředí svázané, tak tolik smradu nepochytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Vlasy nosím (z 99%) rozpuštěné všude kam jdu... takže je to záhul... Nejsem ale schopná si po návratu dom mýt vlasy. Druhý den to jistí... a spím v copu, takže polštář skorem nenačichne (a když už, tak do další noci zcela vyvane).
Jinak mé vlasy jsou také parádním absorbátorem, stačí mi vstoupit někam, kde je kouř a jsem jak kouřolapka (což mám i s vodními dýmkami, ale to je naopak moc skvělé Laughing Smile )
Funguje mi jen umytí... samotné neztratí kouřový pach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jooo, když načichnu v čajovně, pak je to super, hlavně z nějakého voňavého tabáku... To jsem pak hotový fetišista Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:09 am    Předmět: Citovat

tak cajovnou jsem citit uz spouuuuuuuusty let Laughing ale spoluzaci na stredni za mnou vzdy chodily:Ty tak krasne vonis,tak nejak orientalne Very Happy no a ze oni a ony smrdi,protoze jsou porad po hospodach a pak to kryji vonavkama...takze ja jsem za to rada Wink a diky tomu,ze u nas doma s tygrikem mame soukromou cajovnu-shishy,caje,vonne tycky aromaoleje,tak tak budem vonet asi na furt Laughing

Ale jednou za cas do hospody a hned musim mit vlasy,ten zapach nesnesu a vlasum to vynahradim olejem na konecky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Já teda vůbec do zakouřených míst nechodím, ale když už se stane tak myju vlasy hned-nejpozději do druhého dne. Nesnáším jak je tím kouřem všechno načichlé od vlasů až po oblečení Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
I to oblečení hned peru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

snažím se zakouřeným prostorům vyhýbat, je mi to velmi nepříjemné když načichnu a vadí mi i když "hospodou" jsou cítit jiní.
Jistě, nekdy se to prostě nedá udělat jinak, než takové zařízení navštívit, ale pak musím vlasy umýt, sebe rovněž a oblečení vyprat, protože to je otřesné...
vůně čajovny je to nejbáječnější co jsem zažila, škoda, že ten voňavý nádech nevydrží tak dlouho, ještě že jsou tyčinky, oleje... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 10:25 pm    Předmět: Citovat

Cigaretový kouř taky nesnáším a nejen ve vlasech. Díky bohu takové situace zažívám většinou jen, když vyrazím někam na koncert a kuřáci mi ho vehementně kazí svým návykem. Mně se osvědčilo si před odchodem do zakouřeného prostředí vlasy nastříkat ochranným sprejem proti slunci /UV záření, co různé firmy prodávají na léto. Vlasy se jakoby pokryjí ochranným filmem a nenasají ten zápach.
Jinak mám ještě jednu zkušenost. Pobytem v zakouřeném prostřední mé vlasy hrozně trpí, jsou pak jako koště (hrubé, suché atd.) A při mytí z nich úplně teče šedá voda. Fuj. Takže po probuzení okamžitě důkladně umývám a aplikuji regenerační kůru vlastní výroby. Jinak pomáhá snad jen se pohybovat ve společnosti ohleduplných lidí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.