Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5900ac2e34e99ea20c43e955491d4536Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Já osobně hodně olejuju, ale jinak nic extra. Vlasy nosím skoro pořád rozpuštěné. Je to zvláštní, ale nemám pocit, že by moje vlasy v létě nějak trpěly. Naopak je to u mě horší v případě, že si dám něco na hlavu. Mám asi v tomhle směru štěstí. nebo jsou moje vlasy natolik problematické samy osobě, že nějaké sluníčko a voda už se nijak neprojeví Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

Mně se vlasy v létě nijak zvlášť nezhoršují, jenom trochu zesvětlají, ale to mi spíš vyhovuje.
Spíš mi vadí, že se pod nimi hrozně potím a pak mám mokré vlasy i oblečení a abych si je myla denně. Takže zaplétám, vyčesávám a stahuju. Nemám ráda, když mi přímo do hlavy praží sluníčko, takže nosím šátky a klobouky (já miluju klobouky). Nejoblíbenější varianty: 1. dva culíky a třírohý šátek, dva cípy svázat pod culíky, třetí nechat volně přes hlavu, 2. cop a klobouk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

Já si navikla chodit na výlety s variantou drdol a šátek. A ten šátek čas od času máčet v potoce Very Happy
Ne, vážně. Mě vždycky překvapovaly spolužačky, co se na léto stříhali nakrátko kvůli vedru. Při třiceti ve stínu je člověku vredro i když je nahej a dohola. Na to vážně asi pomůže jen voda. A taky jsem si navykla nosit cop.

Ale teď mě napadlo. Nevíte, jak zařídit, aby jste si nespálili pěšinku?
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

Bude to znít divně, ale přes léto jedině s rozpuštěnými vlasy. Jinak je mi děsné vedro Cool Navíc než dojdu z koupání, tak mi aspoň uschnou. Sluníčko beru jako kamaráda-kadeřníka, vytváří mi "melíry" Laughing
Spálená pěšínka - to nevím, to se mi nikdy nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:

Ale teď mě napadlo. Nevíte, jak zařídit, aby jste si nespálili pěšinku?


Šátek, klobouk, čepice... jiné řešení asi není. Spálená pěšinka je potvora, taky s tím mívám problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

Lucy W., já to dělám úplně stejně Smile drdůlek (popř. cop) a šátek Smile a nemůžu si to vynachválit. Jinak proti spálení pěšinky je asi nejlepší varianta tu pěšinku vůbec nedělat. prostě když se jde bez šátku, tak vlasy sčesat aspoň do culíku Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Já nosím v létě nejradši rozpuštěné, i když z toho mívám v těch vedrech pocit, jakobych si přes ramena a záda hodila deku.....když si ale vlasy přitáhnu k hlavě, je to ještě horší - jak se mi to paří na kůži.....fuj...
Na léto se těším proto, že mívám nejhezčí barvu vlasů - slunce udělá z heny takřka "oheň" a navíc človek může vyzískat i zajímavý přírodní melír v podobě více vyšisovaných pramínků.

Jinak jsem jednoznačným fanouškem klasického jednoho copu - ať volného uprostřed hlavya nebo ulíznutého s pěšinkou na krku Cool

Kůži pod vlasy jsem si ještě nikdy nespálila... "jen" to všecho ostatní..... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fluidum
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

V létě je to v pohodě. Nosím volně i drdoly.
Akorát se mi do vlasů nesmí dostat hmyz - vzpomínám na jednu včelu, která se mi do nich zamotala a dostaňte ji z vlasů, aby vás nebodla do ruky nebo do hlavy. Nepříjemně bzučí a postupně je víc a víc "nervozní". A zrcadlo po ruce není. Dnes mi pro změnu na hlavu spadla vosa Shocked . Vlasy jsem měla "ulízané" v drdolu, takže se naštěstí nezamotala, jen se držela na horní části vlasů. Žihadélko naštěstí nebylo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

fluidum napsal:
...Akorát se mi do vlasů nesmí dostat hmyz - vzpomínám na jednu včelu, která se mi do nich zamotala a dostaňte ji z vlasů, aby vás nebodla do ruky nebo do hlavy. ...
Mě se vosa zamotala i do rozpuštěných vlasů a pak nějak zabloudila v mých kudrnách. Bzučela a bzučela, bylo to hodně nepříjemné, než se mi jí nějak podařilo vyklepat. A jindy se včela usadila mě přímo na gumičku, já to nevěděl a přímo si na ní šáhnul. Žihadélko bylo. Evil or Very Mad
Jinak já vlasy v létě používám jako přirozenou ochranu před spáleným krkem, kam se hrabou všechny UV faktory, když mi svítí sluníčko do zad, tak jen rozpustím a pohoda. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Já si nechávám vlasy narůst po deseti letech a toto bude první léto s dlouhými vlasy, tak jsem zvědavá. Můj problém je v tom, že mám kulatý obličej a ještě jsem nevyšla z domu se svázanými vlasy a nevím, jak bych vypadala s šátkem. Takže snad nebudou rozpuštěné moc trpět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.