Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c0f78f3e749bc50308125bac6acc2a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:05 am    Předmět: Citovat

Já musím nosit vlasy rozpuštěné i v létě, jinak bych si nesměla obléct nějaký top, protože mám na zádech ošklivá znamínka a plno pih..... mám přímo od kožní zákaz vystavovat záda slunci Sad Ve velkých vedrech je to fakt děsný Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

Já nosím skoro pořád rozpuštěné...jen výjmečně si udělám drdol...ale je to velká úleva protože ačkoli jsou moje vlasy relativně řídké, tak z té "deky" vážně nemůžu. Za chvíli jsem spocená jak čuník a to hlavně díky vlasům Laughing No ale mi se líbí rozpuštěné no Rolling Eyes a taky si říkám že v zimě si drdolů ještě užiju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:15 am    Předmět: Citovat

V zimě drdol? Proč?
Já teda naopak v zimě drdoly nevedu, v létě je to bohužel mnohdy nutnost, zvlášť v práci. Právě kvůli té dece, to bych se s rozpuštěnými brzo asi upekla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se těšila, že konečně v létě vlásky rozpustím a ono ne :/ Když je mám rozpuštěné, strašně se mi cuchají a pokud nechci při večerním česání o všechny přijít, musím motat Smile Ale aspoň mi není takové horko Smile Vyhrává jasne obyčejný drdol, který je nenáročný, praktický a když se povede, tak i slušivý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Tak já zjišťuju, že mám teď vlasy stažené skoro furt. Ve dne i v noci. Přes den je to příjemnější kvůli horku (to střídám většinou culík, skřipec a jehlici, někdy copek) a v noci se mi osvědčil volněji pojatý culík, že se tak nepotím při spaní a vlasy se mi míň mastí. Až si říkám, že bych si měla ty rozpuštěné někdy naordinovat Laughing Wink A to jsem v zimě chodila vlastně výhradně rozpuštěná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
V zimě drdol? Proč?
Já teda naopak v zimě drdoly nevedu, v létě je to bohužel mnohdy nutnost, zvlášť v práci. Právě kvůli té dece, to bych se s rozpuštěnými brzo asi upekla.

No já mám drdol v létě abych se neupekla a v zimě, aby se mi neničily vlasy... tak aspoň že máme občas to jaro a podzim (tak dva týdny ročně), kdy si vlasy rozpustím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:24 pm    Předmět: Citovat

No já je právě mám v zimě zásadně rozpuštěné. Jednak člověku netáhne na uši Laughing a hlavně se mi nijak neničí Wink Drdol v zimě ani omylem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

No a mi se paradoxně nejvíce ničí vlasy v zimě...různé zipy, chladný vítr, zima....vůbec jim to nedělá dobře Twisted Evil Takže když nechci stříhat tak jedině drdol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

Meadow tiež som minule myslela na to , že vlasy mam v lete rozpustene iba keď sú mokré.
Inak na noc som si zvykla na drdol. nie je mi v ňom teplo síce sa s tým trochu blbo leží. No a cez deň väčšinou cop lebo s drdolom sa mi blbo opiera o stoličku Laughing . Ale keď nie je teplo (v období školy) nosím skoro stále rozpustené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polar.Panda
21-40
21-40


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 6:42 pm    Předmět: Citovat

ja si robím vysoké drdoly( uplne take jednoduche nejake http://nd01.blog.cz/761/754/7c3b50a92d_18611821_o2.jpg) , zafixujem vlasenkami a hotovo Wink ked mám rozpustené tak na mna idú mdloby od tepla Rolling Eyes to by som nevydržala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.