účinnost bylinných čajů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f007711d6c6b369e0ad5cb8ec2f91b1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pila křemíkovou bombu kvůli kloubům a pomohlo mi to. Další plus je, že i vlasy vypadávají méně, skoro vůbec. A to mi jich minulé jaro vypadlo hodně. Piju třetí měsíc, dál pít nebudu ať zbytečně nezatěžuju ledviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardin
8-20
8-20


Založen: 17.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:17 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Pokud vím, zrovna ty křemíkem nasycené čaje jsou při dlouhodobém používání dost záhul na ledviny - a trošku lepší pleť a vlasy mi za ledvinové kamení nestojí.


panejo, tak to jsem nevěděla... Shocked
Takže s křemíkovou bombou budu mít asi brzy útrum...já jsem teda změny viděla poměrně velký, proto mě to tak zajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardin
8-20
8-20


Založen: 17.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Sammael - a kde se ten čaj dá koupit? Protože já jsem si to ted zkusila dát do googlu, a žádná on-line lékárna mi nenaběhla.. Sad
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

jardin napsal:
Sammael - a kde se ten čaj dá koupit? Protože já jsem si to ted zkusila dát do googlu, a žádná on-line lékárna mi nenaběhla.. Sad
Díky

Třeba tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

asi zpakuju co už tu bylo řečeno. Všeho moc škodí. Brát vitamíny či pít bylinné čaje- v pořádku.... ale lidi! Nepřehánět! Mnohem lepší je menší úprava jídelníčku. Aby si tělo brala vitamíny a minerály z jídla. Pokud tělo umělo "dopujeme" pak ztrácí schopnost přijímat vitaníny z potravy.
Navíc by ses pak na tom čaji mohla stát závislou... a to taky není moc pěkné.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardin
8-20
8-20


Založen: 17.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

no, což o to, jídelníček mám docela v pohodě...ne ideální, ale jde to Wink Ale čaje mi chutnají, je to to hlavní (a téměř jediné) co piji, tak jsem si říkala, proč nepít něco, co tělu dodá prospěšné látky..Už se v tom opravdu nevyznám, říkalo se to i o zeleném čaji, jak je zdravý, a ted zase, že se nemá pít ráno, protože to není vhodné, atd....Už v tom mám pěkný zmatek, co teda ano,a co ne Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

jardin napsal:
Už se v tom opravdu nevyznám, říkalo se to i o zeleném čaji, jak je zdravý, a ted zase, že se nemá pít ráno, protože to není vhodné, atd....Už v tom mám pěkný zmatek, co teda ano,a co ne Evil or Very Mad


Vážne, o tom zelenom čaji som to nikdy nepočula? Shocked Prečo sa nemá piť ráno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

no to já mám sase zakázaný černý. že to k cytostatikům není moc dobrá kombinace. Vysadit ho... no co budu povídat, prostě to nešlo, trvalo mi to přes měsíc- zvyknout si.
No a nevím jestli to není placebo efekt, ale dnes je mi mnohem lépe. Po dlouhých šesti letech mám vlasy delší než po ramena, dokonce jsem něco přibrala Very Happy

Ono asi záleží i na konkrétním jedinci Wink


Pzn: dříve jsem vypila 2-2,5l čaje. Dnes tak do 1l Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardin
8-20
8-20


Založen: 17.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

citace:
Vážne, o tom zelenom čaji som to nikdy nepočula? Shocked Prečo sa nemá piť ráno?


Prý když ho piješ moc, a především ráno, tak pak máš problémy se zažíváním, je ti špatně od žaludku, atd..je fakt, že jsem měla dost často tyhle problémy, ale opravdu mě nenapadlo, že to je ze zeleného čaje Confused
AŽ teprve nedávno jsem se od jedný známý dozvěděla, že měla to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Když už tu mluvíte o těch bylinkových čajích, tak já si teď dávám "kopřivovou kůru".tzn., že jsem si naplánovala, že budu pít kopřivový čaj 2 krát denně asi týden, prý pročisťuje.Ale teda krásně jsem rozkvetla, beďary maj kopřivovej čaj asi taky rádi. Laughing Rolling Eyes No, ale nějak to zvládnu. Taky máte někdo takovej problém s kopřivovým čajem, nebo se mi to jenom zdá, že se to akné zhoršilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.