Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f1cfd40eede61737a0f6f0e2ecd75ec6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

Na sestříhání pozor, nevím proč, ale boční vlasy se mi od sestříhání nezpamatovaly. Vypadá to hezky, mně se to taky líbí, i když do rovna nebo do obloučku mi přijdou upravenější. Neskutečně záleží, čím jsou ty vlasy sestřihávány, já měla asi nějakou divnou břitvu, protože ty boční vlasy, to je hrůza děs, slámovitý zplstnatělý chemlon. Ale sestříhané kolem obličeje jsou moc krásné, hlavně zdůrazňují rysy. Nevýhodou je, že to leze všude možně z culíku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

Ja jsem mela tak od 8. tridy vzdy vlasy sestrihane - protoze jich mam moc. Parkrat jsem zkusila nechat vlasy zastrihnout na jednu delku, ale najednou mi pripadly strasne zplihlý a "nudny". Me se prave libí, kdyz se z culiku krouti kazdy vlas jinam. je to jiny nez obyč "vysici" culik Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

aj ja mam vlasy zostrihane po celej dlzke a to nielen okolo tvare ale aj vzadu. kedysi som nosila tiez zarovno ostrihane vlasky v jednej dlzke. myslim si, ze vtedy ovela viac vynikla ich hustota a dlzka. teraz som spokojna hlavne so zastrihnutymi vlaskami okolo tvare presnejsie od brady dole do postupna. paci sa mi to viac. inac stale rozmyslam, ci si zadne vlasky nedam zastrihnut tiez do jednej dlzky.

ak chces zmenu, mozes skusit zastrihnut tie predne vlasky, myslim si, ze to ozivi uces mam s tym skusenost, pretoze uz dlhe roky si ich davam takto zastrihovat. budes spokojna. vlasky budu trosku odlahcene, samozrejme ze sa ti budu viac vlnit, pretoze aj ja mam trochu vlnite vlasky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Mě se sestříhané líbí, ale rostou pomaleji a třepí se. A vypadá divně, když se mi vlasy zařínají třepit už od ramen.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Mě se sestříhané líbí, ale rostou pomaleji a třepí se. A vypadá divně, když se mi vlasy zařínají třepit už od ramen.. Sad


Já nevím, mně se netřepí Shocked No jo, i když je fakt, že to nechávám co 3 měsíce upravit, tak asi proto Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Bonemína napsal:
Mě se sestříhané líbí, ale rostou pomaleji a třepí se. A vypadá divně, když se mi vlasy zařínají třepit už od ramen.. Sad


Já nevím, mně se netřepí Shocked No jo, i když je fakt, že to nechávám co 3 měsíce upravit, tak asi proto Laughing


odkedy si ich davam zastrihovat do postupna, tak som nikdy nikdy nemala znicene alebo poskodene zostrihane vlasky , prave si myslim, ze ich mam ovela ovela zdravsie ako ked boli v jednej dlzke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
já mám vlasy sestříhané a nechávám růst.Myslím, že neupraveně to rozhodně nevypadá Mad Naopak, mě se to líbí, mám šikovnou kadeřnici, zastrřihne celý "oblouk" o stejnou délku Very Happy


Já mám taky vlasy mírně do oblouku. Ale nestříhám je. Kdybych chodila co 3 měsíce ke kadeřnici, asi by mi do této délky nikdy nenarostly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Mne se taky sestrihane moc libi,hlavne u zrzek,dela to dojem lvi hrivy a prave ze ta neusporadanost a divokost je moc fajn,jen mne doted dorustaji vrchni vlasy,ktere byly pred x lety trosinku sestrihane a jsou to prave hlavne ony,co se mi trepi Sad ted me moc laka si opravdu jen nepatrne sestrihat kolem obliceje ,ale pak vzdy prijdu na to,ze kdyz si rozhodim vlasy pres ramena,tak diky zastrizeni do kulata to malinko ten sestrihany efekt ma Very Happy tak se tim vzdycky uklidnim a sestrihavani dam nazdar Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

janullla napsal:
Llucy napsal:
Bonemína napsal:
Mě se sestříhané líbí, ale rostou pomaleji a třepí se. A vypadá divně, když se mi vlasy zařínají třepit už od ramen.. Sad


Já nevím, mně se netřepí Shocked No jo, i když je fakt, že to nechávám co 3 měsíce upravit, tak asi proto Laughing


odkedy si ich davam zastrihovat do postupna, tak som nikdy nikdy nemala znicene alebo poskodene zostrihane vlasky , prave si myslim, ze ich mam ovela ovela zdravsie ako ked boli v jednej dlzke.


Já mám právě taky ten pocit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
wensdy napsal:
já mám vlasy sestříhané a nechávám růst.Myslím, že neupraveně to rozhodně nevypadá Mad Naopak, mě se to líbí, mám šikovnou kadeřnici, zastrřihne celý "oblouk" o stejnou délku Very Happy


Já mám taky vlasy mírně do oblouku. Ale nestříhám je. Kdybych chodila co 3 měsíce ke kadeřnici, asi by mi do této délky nikdy nenarostly.


obdivujem tvoje prekrasne, huste a zdrave dlhe vlasky. ja som si dala za posledne 2 roky zastrihnut vlasky iba raz ( 6cm s dlzky a 2cm so vsetkych zostrihanych vlaskov - 10/2007) takze keby som chodila ku kadernicke kazdy 3 mesiac tak by mi tiez takto rychlo nenarastli. (boli by stale na rovnakej dlzke - lebo ako poznate kadernicky, vzdy vam odstrihnu z vlasov viac ako je potrebne)
ak dosiahnem svoju dlzku pod pas ,tak potom budem chodit pravidelne na zastrihovanie kazdy 4 mesiac. ja vlasky dlhsie uz nechcem, a preto si myslim, ze ak sa vlasky budu zastrihovat na prednych vlaskoch pravidelne tak to nikdy nebude vyzerat neupravene, nezdravo, zanedbane. prave naopak.
a nie kazdy chce dlzku vlaskov po zadok alebo po kolena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.