Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a98fed4227c7fbbde5594217862caf98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Taky mám sestříhané. Měla jsem i v jedné délce, ale byla to dost nuda, taková jednolitá, nevýrazná deka. Mám je sestříhané tak, aby se do culíku vlezly všechny a nekoukaly nikde okolo. Každému podle jeho gusta, ale jestli má někdo chuť na změnu, byť drobnou, tak sestříhání (i kdyby jen pramenů kolem obličeje) by tuto chuť mohlo ukojit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
Káťa napsal:
wensdy napsal:
já mám vlasy sestříhané a nechávám růst.Myslím, že neupraveně to rozhodně nevypadá Mad Naopak, mě se to líbí, mám šikovnou kadeřnici, zastrřihne celý "oblouk" o stejnou délku Very Happy


Já mám taky vlasy mírně do oblouku. Ale nestříhám je. Kdybych chodila co 3 měsíce ke kadeřnici, asi by mi do této délky nikdy nenarostly.


obdivujem tvoje prekrasne, huste a zdrave dlhe vlasky. ja som si dala za posledne 2 roky zastrihnut vlasky iba raz ( 6cm s dlzky a 2cm so vsetkych zostrihanych vlaskov - 10/2007) takze keby som chodila ku kadernicke kazdy 3 mesiac tak by mi tiez takto rychlo nenarastli. (boli by stale na rovnakej dlzke - lebo ako poznate kadernicky, vzdy vam odstrihnu z vlasov viac ako je potrebne)
ak dosiahnem svoju dlzku pod pas ,tak potom budem chodit pravidelne na zastrihovanie kazdy 4 mesiac. ja vlasky dlhsie uz nechcem, a preto si myslim, ze ak sa vlasky budu zastrihovat na prednych vlaskoch pravidelne tak to nikdy nebude vyzerat neupravene, nezdravo, zanedbane. prave naopak.
a nie kazdy chce dlzku vlaskov po zadok alebo po kolena.


Já jsem měla vlasy po pas i po zadek, tak už jsem si vyzkoušela, jaké to je... Mám období, kdy si říkám, že bych je chtěla zase tak dlouhé, ale zase když se koukám na fotky, tak si myslím, že to takto mám lepší...Když jsem je měla hodně dlouhé, připadala jsem si hrozně neupraveně, vlasy dlouhé, splihlé, pořád stejné... Teď vypadají bohaté a husté, když si je podtočím, tak mají konečně nějaký tvar... Takže já si asi budu tuto délku udržovat, protože momentálně se v ní cítím nejlépe, i okolí mě v tom utvrzuje... Ono záleží, jaké má kdo vlasy, s jemnými je to složitější v tom smyslu, že čím jsou delší, tím vypadají řidší... Kdybych měla délku po zadek, nevím nevím, jak by to u mne vypadalo Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

Káťa- já chodím ke kadeřnici každých 6-8měsíců. Posledně jsem tam byla začátkem března. Vzala mne o centimetr a půl-dorostli do čtrnácti dnů. Což jsem se divila. Já mám až fóbii z toho, že když nebudu stříhat, nebudou husté a zničí se. Vlasy jsem mělas původně sestříhané od brady-nůžkama, žiletku ne. To je ale delší dobu. Předminulr, tj oni v srpnu, šli přední vlasy o šest cm, ale ne zpět k bradě- byli dost zničené. Tak mám od té doby větší oblouk Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiněnka
21-40
21-40


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já mívala vždy vlasy do pasu a v jedné délce. Asi tak posledních 10let Smile Nemohla jsem si pomoct,ale měla jsem pocit, že jsou čím dál neupravenější, jemnější a splihlejší, a taky vypadaly řidší, což se mi na dlouhých vlasech strááášně nelíbí. Asi rok jsem váhala, než jsem si nechala sestříhat pár pramenů kolem obličeje, nejkratší končí u brady, nejdelší /z těch sestříhaných/ asi někde na prsou. A můžu jen a jen doporučit, jednak mi zmizely vysušené konečky, kterých jsem se u předních vlasů nemohla nikdy zbavit, a HLAVNĚ: těch pár pramenů u obličeje se ohromně odlehčilo, takže když si nerozdělím pěšinu uprostřed ale na straně, udělá mi to krásnou nadýchanou vlnku nad čelem a zbytek vlasů jen tak rámuje obličej a zhoupává se s každým otočením hlavy:-) No zkrátka jsem nadšená. Jen jsem musela koupit pinetky, to když chci culík... ale ten teď nosím stejně málokdy,ještě jsem se nenabažila jak vypadají moje vlásky prolehčeněSmile Pokud máš šikovnou adeřnici, která pochopí co znamená "pár pramen" a neoškube Tě stupňovitě celou,tak doporučuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

HLAVNĚ: těch pár pramenů u obličeje se ohromně odlehčilo, takže když si nerozdělím pěšinu uprostřed ale na straně, udělá mi to krásnou nadýchanou vlnku nad čelem a zbytek vlasů jen tak rámuje obličej a zhoupává se s každým otočením hlavy:-)

suhlasim , tie predne vlasky su potom ovela krajsie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
HLAVNĚ: těch pár pramenů u obličeje se ohromně odlehčilo, takže když si nerozdělím pěšinu uprostřed ale na straně, udělá mi to krásnou nadýchanou vlnku nad čelem a zbytek vlasů jen tak rámuje obličej a zhoupává se s každým otočením hlavy:-)

suhlasim , tie predne vlasky su potom ovela krajsie Wink


Já nesouhlasím, protože právě moje nejkratší dorůstající vlasy kolem obličeje jsou děs a bída, nejsušší a nejroztřepenější a protože jsou tak různorodě dlouhé, nedají se rozumně zastříhnout... Confused Takže je to zase individuální a určitě bych to jako univerzální recept na ozdravění vlasů nedoporučila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

ak si chce niekto nechat narast vlasky do jednej dlzky, tak je jasne, ze to bude dlho trvat kym tie predne vlasy dorastu. a tym, ze ich uz nestrihas ,pretoze chces aby boli dlhsie, tak tym sa viacej lamu ako ostatne, lebo ich uz nezastrihujes ako konceky.

ja si tie predne vlasy davam zastrihovat stale a uz nechcem aby boli rovnako dlhe ako ostatne. nepaci sa mi to. kazdy sme iny a to co sa tebe nepaci, druhemu moze...

Wink

a ja som to nepisala, ze na ozdravenie vlasov je dobre ich zostrihat, ten kto sa o svoje vlasy stara a ma ich zdrave po celej dlzke aj ked su rovnako dlhe s tym mozno problemy nema. je to individualne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
ak si chce niekto nechat narast vlasky do jednej dlzky, tak je jasne, ze to bude dlho trvat kym tie predne vlasy dorastu. a tym, ze ich uz nestrihas ,pretoze chces aby boli dlhsie, tak tym sa viacej lamu ako ostatne, lebo ich uz nezastrihujes ako konceky.

ja si tie predne vlasy davam zastrihovat stale a uz nechcem aby boli rovnako dlhe ako ostatne. nepaci sa mi to. kazdy sme iny a to co sa tebe nepaci, druhemu moze...

Wink

a ja som to nepisala, ze na ozdravenie vlasov je dobre ich zostrihat, ten kto sa o svoje vlasy stara a ma ich zdrave po celej dlzke aj ked su rovnako dlhe s tym mozno problemy nema. je to individualne.


Já si právě ty konečky zastřihuju (nebo se o to aspoň snažím), protože jinak by to byla fakt tragédie. A občas i docela víc (pět centimetrů dolů, ani nemrknu), což potom samozřejmě ubírá délce a pořád nedorůstají...no prostě takový kolotoč... Razz
Jinak jsem to nemyslela nijak špatně, neříkám, že rozumně sestříhané vlasy nevypadají hezky, ale já bych chtěla všechny stejně dlouhé Wink
A s tím odzravěním jsem myslela to, jak jsi psala, že jsou potom hezčí, možná jsem to špatně pochopila, ale chtěla jsem jenom na svém příkladu ukázat, že to tak nemusí být u každého (jako ostatně v podstatě cokoliv).
Rozhodně to nebylo myšleno jako nějaká kritika Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

ja sa nehnevam Wink ja lenze kazdemu sa paci nieco ine. neboj vlasky ti dorastu, chce to cas a trpezlivost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 5:41 pm    Předmět: Citovat

Moc diky za Vase postrehy, me se tedy libi obe moznosti - stejne dlouhe i sestrihane, zalezi na spouste faktoru...

Za mlada (a vy jste tu vsechny tak strasne mladounke) jsem je taky nosila stejne dlouhe, zastrizene do roviny, ale vekem se vlasy osoupaly a ztratily drivejsi lesk a zdravost. A navic bych taky chtela nakou zmenu, pripadam si na uces typu Mona Losa nebo Bozena Nemcova prilis stara.

Uz delsi dobu je mam zastrizene do oblouku, ale sestrihani u obliceje by nemuselo byt spatne...trochu pohybu, jen ale aby to nevypadalo, ze jich mam malo... az co budu mit trochu casu, tak asi skocim ke kadernikovi...

Jen nedavno mi jedna kolegyne rekla, ze na moje jemne vlasy se sestrihani nehodi... tedy kolegyne nekadernice.... ale vystudovala estetiku na filde....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.