Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f49c7326af415b02707a3b40a044f633Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

vzadu to bude vyzerat normalne, aj ja to tak mam. a nepotesim ta, nestrihala som sa sama, ale kamaratka kadernicka
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Headcrabina
8-20
8-20


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 10:04 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Headcrabina dne po říjen 11, 2021 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

Můj názor je takový, že pokud máš jemné vlasy a nemáš jich zase tolik, je totální blbost si to nechat prostříhat. Všude se sice uvádí že pokud máte jemné vlasy a chcete objem musíte je prostříhat, jenže si myslím, že to platí v tom případě, že si budete mít a foukat hlavu každý den. To pak ten objem asi mít budete. Jinak jak to vidim u kamarádek tak většinou dopadnout tak, že když přijdou od kadeřnice tak dobrý, ale už druhý den v těch prostříhaných vlasech vypadají jako oškubané slepice se splihlýma vlasama a ty nejdelší vlasy pak vypadají jak hrozné cancoury. Sama jsem to jednou měla. Podle mě je lepší si to nechat jen ostříhat aby kolem obličeje byli vlasy kratší a vzadu delší, na zádech jakoby do mírného obloučku ale rozhodně ne vrstvit, nechat to v jedné délce. Problém je asi i s kadeřnicemi, protože poslední dobou to všechny umějí jen prostříhat a konec, hezký střih aby člověk pohledal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:37 am    Předmět: Citovat

Přesně jak píše Kaisha. Jemné vlasy, kterých není moc vypadají po sestříhání vzadu jak tři myší oásky Laughing javascript:emoticon('Laughing')
Mluví ze mě bohužel letitá zkušenost s kadeřnicemi, které přesně jak ty říkáš tvrdily, že sestříháním vlasy nabydou na objemu. Nenabyly, a co hůř to dorůstání do jedné délky alespoň vzadu byl očistec. Když už to načančáš nějak vepředu, najednou zjistíš, že vzadu nemáš co čančat Laughing ale nechci odrazovat, samotné se mi sestříhané vlasy vždy líbily. Já se to snažím řešit kratšími vlasy vepředu a vzadu stejnou délkou do obloučku. Záleží také hodně na kadeřnici a k těm já důvěru už moc nemám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem měla sestříhané a byly už delší (mezi lopatkami a rameny). No ale přišly mi dost naprd najednou, takové jako řídké a tak, tak jsem řekla bráchovi, ten mi je fiknul pod ramena a je. Trochu toho lituju, ale zas mi střihnul kus peroxidu a jdou líp česat a všechno. Navíc mi na objem trochu funguje ten fialovej glisskur na objem, který střídám s cannadermem s 4% konopím a je to...a teď je ozdravuju a nechávám růst a už nikdy je nebudu sestřihávat, t je moje rada na jemnější rovnější vlasy. Kamarádka ale zas dost prokoukla, když jí to kadeřnice udělala na 2 vrstvy a tu horní kratší. Ona má vlasy spíš vlnitější (spíš blíž kudrnatým) a najednou se jí krásně kroutí. A tuhle měla božský ty vlasy, jsem čuměla, když mi řekla, že už ten den 5krát zmokla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Headcrabina
8-20
8-20


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:53 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Headcrabina dne po říjen 11, 2021 11:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Headcrabina napsal:
Díky za názory. Koukly jste na to video? Ke kadeřnici se nechystám, chci si to ostříhat sama, nebo říct kamarádce, protože kadeřnice... je prostě kadeřnice a ty těžko opchopí, jak to chci (když mam problém definovat, jak to chci Very Happy).
Tedy, pokud se bavíme o opravdu jemných vlasech, tak to video je naprosto nesměrodatné... ta slečna má neskutečně husté vlasy, navíc nakulmované, takže ještě větší objem a hlavně taková struktura a plnost. To její sestříhání snesou dle mého jen opravdu husté vlasy, obzvlášť když vidím ta jednotlivá "patra". Pokud má člověk rovné a jemné vlasy, nesestříhávala bych po celé hlavě, ale když už tak jen ty vlasy kolem obličeje...Na tom videu to vypadá dobře hlavně proto, že ty vlasy jsou podtočené a husté, na rovných jemných vlasech si to fakt neumím představit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Také radím neprostřihávat. Pokud máš jemné vlasy, zbudou ti z těch nejdelších prořídlé ocásky, a ty kratší, které budou lehčí, se můžou začít i všemožně kroutit a poletovat. Jak radí ostatní, setříhala bych to maximálně kolem obličeje a vzadu to vzala do obloučku. Když si pak hodíš vlasy dopředu, vypadají jako sestříhané. Možná by stálo za to zkusit to nejdřív takhle, než se pustíš do něčeho radikálního, abys pak nelitovala. Já osobně měla vlasy protenčené jedinkrát a nikdy víc! Neupleteš z nich cop, culík vypadá jako prachovka a pro ten nadýchaný dojem to vyžaduje přemíru péče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Headcrabina
8-20
8-20


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:31 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Headcrabina dne po říjen 11, 2021 11:14 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 1:09 am    Předmět: Citovat

Na týhle fotce má ta zpěvanda vlasy přehozený na stranu, takže z toho nelze vyčíst střih, jak jí to kaskádovitě padá, ale kolem obličeje to má evidentně sestříhaný a zbytek plus minus v jedné délce. Oblouček vypadá tak, že když sčešeš vlasy dozadu, nejsou v jedné rovině, ale mají tvar půlměsíce. Je tu o tom téma. Ale pokud je chceš vzadu odlehčit, vem prostě sesekávač, sestříhej pár horních pramenů a máš to. Já bych se sama tedy bála, ale najdeš tu spoustu návodů, jak na to. Nejvíc lidí asi praktikuje culík na temeni ufiknutej v předklonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.