Tady další nováček - Sharqigirl
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 10:24 pm    Předmět: Tady další nováček - Sharqigirl Citovat

Zdravím všechny!
Jsem sem přihlášená asi 2 dny, a ještě jsem ani nezvládla o sobě napsat něco víc. Přes den trčím u počítače mnoho hodin v práci, takže večer nebývá už moc chuti a síly na další dávku....myslím tím civění na monitor.
Když nejsem v práci, tak se věnuju orientálnímu tancování (které je vlastně mým druhým zaměstnáním, odkaz na můj web je v mém profilu), tvoření, kočičákovi a nebo četbě sci-fi a fantasy literatury...Kdo jste milovníky kočičáků - jsem hrdou majitelkou postaršího britského krátkosrstého kocoura modré barvy, je to šlechtic tělem i duší, angličan..a jmenuje se Gin.....
Z tvoření hlavně navrhuju a vyšívám kostýmy na tanec, občs se vrhnu na nějaké "civilní" produkty, šperky, batiku...ale na to není mnoho času.
Můj asi nejvíc oblíbený autor je Ray Bradbury, myslím ale jeho spíš starší díla, ale taky plno dalších, ale na hovory o literatuře je opravdu trochu pozdě...
Čaj mě zajímá hlavně z hlediska konzumace - nejradši mám oolongy, ale taky se ráda dozvím něco o technologii, historii, keramice - o čaji mám doma snad všechny knihy, co v ČR vyšly....
Historie se občas účastním i osobně, páč se taky někdy vyskytuji na historických akcích, kam mě vytáhnou moji kamarádi, ale nepatří to mezi moje hlavní zájmy...mimochodem - pirátka, 18. století......
A když jsme na těch dluhých vlasech tak i něco o tom: vlasy mám rovné, dlouhé do pasu (pokud narostou delší, tak je nechám zastřihnout, páč už mi pak přijdou nepohodlné), obtížně zpracovatelné, páč se chovají jako živé a díky svojí váze nejdou už ani příliš úspěšně natočit či jinak nakrabatit. Jsem podzimní typ s věčne bledou, kůží s nádechem do žluta, v létě s pihama v obličeji. Moje původní barva byla něco mezi blond, světlehnědou a lehce zrzavou, takže jsem ideální materiál pro barvení henou. Hena mi narozdíl od chemických barev chytá perfektně, vlasy pak mají lesk jako blesk, jsou silnější. Na barvicí henovou směs mám za ta léta vyvinutý vlastní recept, a občas, pokud je chuť, tak se s kamarádkama bavíme i malováním henou na tělo....už nevím, co dál napsat, tak třeba zase příště Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sharqi, vítej u nás Smile Jak si čtu Tvůj úvod, mám pocit, že sem můžeš zapadnout kvůli mnoha věcem, s vlasy zcela nesouvisejícími (... což je dobře, neb ono stejně jde víc o to, co má člověk v hlavě, než na ní...) ==> tance, kočičáci (ojojoj!), zelené čaje (óóóólala!), historie.... atakdál.. jakto že o náš server a Ty o sobě neví už déle Very Happy

Ikonku máš zajímavou, to je nějaký Orient? Nebo Balkán? Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ahoj Exclamation Toš vitaj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ahoj, ahoj. Já jsem hrdou majitelkou briské modrokrémové kočičky-rodoče šampioni, ona bez papírů. Taky jí mám pro potěšení své Wink
Jinak tento týden jsem se stala majitelkou tanečního černého polosárí.... no pravda... asi mi z toho trochu ruplo... ale je tak nááádhernýýýýý Shocked Shocked Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej! Ať se Ti u nás líbí! Aháč dí pravdu, se svýma zájmama sem zapadneš naprosto dokonale. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Jejda,nedávno jsem si tě všiml ve "Vítáme nové členy!".Tož ať se ti tu líbí Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:13 pm    Předmět: Ikonka a uvítání Citovat

Díky všem za přivítání. Žádnýpovídací web jsem ještě nenavštěvovala, o tomto vím od svého přítele, tož jsem si řekla, že to zkusím... Laughing
Už se tu povíce lidí ptalo na či chválilo moji ikonku - podle mě je to trošku idealizovaná podoba turecké krasavice......ony naše evropské představy o harémových dámách jsou poněkud zcestné...když jsem byla v Istanbulu v sultánském paláci a shlédla dobové ženské oděvy: žádné odhalené tělo, ale dlouhé těžké kabátce a široké kalhoty, a ta velikost..... Rolling Eyes myslím, že 100 byla asi ta nejnižší váha....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:19 pm    Předmět: Kočičák Citovat

...moje zvíře mi již patřičně vyčetlo moji celodenní nepřítomnost doma, zasomrovalo si u večeře a nyní se snaží vecpat do krabice (mimochodem- tajky vaše kočky tolk milují krabice všech velikostí a druhů? ..někdy se až divák do jak malého prostoru dokáže svoje cca ž-ti kilové tělo nacpat... Twisted Evil ), ve které bylo doneseno zboží z pošty...já si dávám sklenku muškátu moravského, rok 2005 a jsem hroooozně ráda, že už je pátek...zítra se nejde do práce, bude se ráno dlouho chrupkat...... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Kdyby se naše čiči cpala do krabice... ona radšu obal na fotoaparát. Pal ho má na hlavě a je vzteklá, že nejde dolů. A když přijdu z práce domů, tak to pěkný tyjátr. Když nehladím tak my chytá tuku Laughing Hold zvířátka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Vítej! Very Happy V sultánském paláci v Istanbulu jsem taky byla a zcela souhlasím, představy o harémových tanečnichích jsou dost zkreslené... Istanbul je překrásné město, zvláště zapadlé usličky starého istanbulu, to je nádhera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.