Hlasování jaký používáte olej na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 3:05 pm    Předmět: Citovat

taky suuper s plno silikonmi Twisted Evil
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

Kokosový a olivový Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

ja používam ricínový... ale asi mu dám košom a zoženiem si kokosák, keďže ho tu všetci chvália
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 6:03 am    Předmět: Citovat

Kokosový, normal slunečnicový a někdy i olivový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 8:24 am    Předmět: Citovat

Amla oil, konopný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 6:27 pm    Předmět: Citovat

Používala jsem nejdřív kokosový...po delší době trošku vysušuje....spíše dobrý jako přídavek do henny.....pak jsem zkusila jojobák...ale nebyla jsem extra nadšená...možná že jsem očekával více....na pleť jsem si ho ale nemohla vynachválit....teď používám arganový a je to u mě zatím top....chtěla bych vyzkoušet ještě mandlový, ricinový, konopný...tak snad se k tomu dostanu....jo a ještě jsem zkoušela jednou olivový,....ale je moc těžký...spíše doporučím jako takový zzábal před mytím...
zajímalo by mě něco...jestli s tím nemáte někdo zkušenost.....nudila jsem se a koukala jsem na nějaká videa na youtube-dlouhé vlasy, péče atd....samozřejmě jsem tam narazila na indky s krásnými hustými vlasy-jejichž péče se skládala hlavně z toho olejování-jenže mě vcelku dost zarazilo, že DOST toho oleje vylejou přímo na hlavu a pak ho stahávají až ke konečkům....nevím proč...ale já to dělám naopak...a na pokožku hlavy se mi ještě olej ani nedostal...vím, že olej navíc po vlasech vzlíná, takže když první den naolejuji víc, tak po dvou dnech to mám trošku mastnější u hlavy-ale díky tomu oleji....otázka tedy zní, jestli to někdo takhle praktikujete-jestli vidíte rozdíly v kvalitě, nebo růstu...nebo co si o tom myslíte....
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacqueline
21-40
21-40


Založen: 3.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 11:21 pm    Předmět: Citovat

Kokosový (plus pokud se počítá lněný olej v krystalech, tak hlavně ten Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 7:47 am    Předmět: Citovat

Trpajzlig napsal:

zajímalo by mě něco...jestli s tím nemáte někdo zkušenost.....nudila jsem se a koukala jsem na nějaká videa na youtube-dlouhé vlasy, péče atd....samozřejmě jsem tam narazila na indky s krásnými hustými vlasy-jejichž péče se skládala hlavně z toho olejování-jenže mě vcelku dost zarazilo, že DOST toho oleje vylejou přímo na hlavu a pak ho stahávají až ke konečkům....nevím proč...ale já to dělám naopak...a na pokožku hlavy se mi ještě olej ani nedostal...vím, že olej navíc po vlasech vzlíná, takže když první den naolejuji víc, tak po dvou dnech to mám trošku mastnější u hlavy-ale díky tomu oleji....otázka tedy zní, jestli to někdo takhle praktikujete-jestli vidíte rozdíly v kvalitě, nebo růstu...nebo co si o tom myslíte....


Ja si dávam kokosový olej aj priamo na pokožku hlavy a vlasy sa mi viac nemastia - naopak ešte menej... Len ho treba dobre vymyť samozrejme... Wink
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

Trpajzlig: tiež olejujem celé vlasy aj s pokožkou, hlavne v lete mi to robí veľmi dobre. používam amla oil, kokosový a už som vyskúšala aj ricínový. indky robia heavy oiling hlavne pred umývaním
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 8:12 am    Předmět: Citovat

já teda olej k hlavě nikdy neplácla, měla ybch strach, že bych to vymývala ještě dva dny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.