Vlasový olej/prášek Amla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5d5684e64e90b3f3880e8bcb7a1823bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Shahlah napsal:
Já olej z amly mám a musím uznat, že je výborný (škoda, že jsem si ho koupila jen malou lahvičku na zkoušku), regeneruje jako divý Very Happy Akurát se trochu hůř vymývá

a jaký máš?

Od firmy Dabur, přivezla jsem si ho z Indie, ale myslím, že jsem ho zahlédla i někde u nás, ale nevypadá takhle http://www.ajurvedacentrum.cz/eshop/c-12/i-5/, ale třebas má jen nový přebal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Tak tenhle amlový olej jsem dnes viděla u arabů a jako hlavní součást má psaný tekutý parafín Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 11:36 pm    Předmět: Citovat

ajta, ten můj na době složení pro jistotu nemá Laughing Aha, tak má a je tam jediné- klíčová ingredience: olej z amly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

A co amlový prášek- znáte? http://cgi.ebay.com/200gms-Amla-Powder-Ayurvedic-100-Natural-Herbs-Ayurved_W0QQitemZ110295320745QQcmdZViewItemQQptZNatural_Therapies?hash=item110295320745&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A15%7C39%3A1%7C240%3A1318 Docela mě láká Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Amla doesn't work better on long hair than coconut oil. It's popular in India, but the majority of Asian people use coconut oil, or olive oil to condition their hair.

I just asked my mother what she used when she was young, and she said coconut oil. She also said Amla oil smells really bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 1:53 pm    Předmět: Citovat

Shahlah - amlovej prášek mám, přidávám si ho do kuchyňskejch zábalů. (A taky je v tom ajurvédickým šamponu Planet Pure, jak je tu o něm vlákno). A občas si meju vlasy jenom čistou směsí amly a shikakai. A řekla bych, že vlásky si to libujou.
MrE - coconut oil is fine for many, but my hair do not seem to like it much, I can only use it now and then (about twice a month), otherwise my hair goes all limp and electrical. Confused My skin and stomach seem to like it much better then my hair.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Amla se taky přidává do henny pro hnědší odstíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 4:52 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:

MrE - coconut oil is fine for many, but my hair do not seem to like it much, I can only use it now and then (about twice a month), otherwise my hair goes all limp and electrical. Confused My skin and stomach seem to like it much better then my hair.


@Titania: How often do you oil your hair? Twice a month with coconut oil, and what about the rest of the month? I use coconut, or olive oil, three times a week Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Olive oil is altoghether too heavy for my hair, so I can use it only in a hair mask just before washing. For hair ends I usually use special oil mixture by Reellee (quite light, so it doesn't make my fine hair limp and heavy) - about twice a week (or three times, if necessary). And about once in a forthight I use coconut oil; if I try to do it more often, it just doesn't work and seems to have opposite effect than it should (i.e. surprisingly dry and britlle hair). Even for hair mask before washing my hair seems to prefer castor oil or olive oil. Confused Somehow my hair and coconut oil do not go so well togehter.
I haven't tried amla oil yet, I have just been jusing amla powder so far - and I like the results.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 11:47 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na amla vlasový olej, dost mě zaujal jen nevím jak moc ztmavuje vlasy, mohl by mi někdo kdo s ním má delší zkušenost říct jak to působí na barvu vlasů? Mám sice špinavě blond čupřinu ale tmavší už být nemusí. Jenže tu regeneraci bych potřebovala jak prase drbání a s ostatními oleji si moc nerozumím - viz podobné zkušenosti jako Titania.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.