vlasový peeling
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=20581b1596ab2c47ada0bbcef28beeb6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 7:16 am    Předmět: vlasový peeling Citovat

Chtěla bych se zeptat jestli někdo provádíte vlasový peeling pro odstanění nečistot a hlavně stylingu? V poslední době mám ty vlasy hodně uplácané, zplihlé a bez života a styling používám, tak si myslím, že pročištění by jim mohlo prospět. Takže uvítám nějaké vaše typy na nějaké přípravky nebo i na vlastní recepty jak na to. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

vlasový peeling ? výžně myslíš, že je to to nej? rozedřít ty vlasy? myslím, že by je to mohlo poškozovat, zkušenost však nemám... nehledě na vymývání a tak... jestli je máš hodně upatlané, zkus vícekrát umýt, to by mělo také pomoci, popřípadě více šamponu... ale nemyslím, že by to bylo až tak nutné, když tu do vlasů většina dáváme i oleje, a i ty jdou povětšinou bez problémů vymýt Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Přidej do své obvyklé dávky šamponu jedlou sodu, smíchej na kašičku a tím pak umyj vlasy, jestli si vlasy umýváš na dvakrát, tak do té druhé dávky už nedávej nic, jen čistý šampon, aby se to napodruhé všechno líp vymylo. Soda by ti měla pomoct vymýt usazené nečistoty. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Jako vlasový peeling docela dobře funguje bahno z mrtvého moře Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 6:27 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Přidej do své obvyklé dávky šamponu jedlou sodu, smíchej na kašičku a tím pak umyj vlasy, jestli si vlasy umýváš na dvakrát, tak do té druhé dávky už nedávej nic, jen čistý šampon, aby se to napodruhé všechno líp vymylo. Soda by ti měla pomoct vymýt usazené nečistoty. Wink


Díky za radu, tu sodu jsem zkusila a skutečně mi to pomohlo, vlasy jsem pak měla takové živější nadýchanější, takže asi opravdu potřebovali pořádně pročistit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 6:32 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
vlasový peeling ? výžně myslíš, že je to to nej? rozedřít ty vlasy? myslím, že by je to mohlo poškozovat, zkušenost však nemám... nehledě na vymývání a tak... jestli je máš hodně upatlané, zkus vícekrát umýt, to by mělo také pomoci, popřípadě více šamponu... ale nemyslím, že by to bylo až tak nutné, když tu do vlasů většina dáváme i oleje, a i ty jdou povětšinou bez problémů vymýt Wink


Já bych řekla, že ten peeling tedy vlasy nijak nerozedírá, zkusila jsem tu sodu co radila Sim a neřekla bych, že mi to vlasy nějak poškodilo. Jinak tedy já oleje na vlasy nepoužívám, mám je velmi jemné a pokožka se mi sem tam dost mastí, takže bych z používání oleje na takové vlasy měla docela strach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

kopretinko, no já si pod tím peelingem prostě představila nějaké pevné částečky, které tím třením hlavy a vlasů ty vlasy musí poškodit Very Happy no horor Very Happy a pak to vymývání Very Happy ale soda se rozpouští ne? to je asi lepší Very Happy
těmi oleji jsem myslela, že je dáváme v průběhu a pak je normálně vymyjeme šamponem...
ale soda, čoveče, není až tak nejhorší nápad Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

citace:
těmi oleji jsem myslela, že je dáváme v průběhu a pak je normálně vymyjeme šamponem...


I tak si prostě olej na svých vlasech nedovedu představit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
citace:
těmi oleji jsem myslela, že je dáváme v průběhu a pak je normálně vymyjeme šamponem...


I tak si prostě olej na svých vlasech nedovedu představit Smile

jsem to asi blbě pochopila, že Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Vida, ta soda zní jako dobrej nápad... Já si teda tak dvakrát do měsíce myju vlasy lávovkou, to bych řekla, že bude zároveň taky peeling (aspoň na obličej to tak funguje, takže na vlasy asi taky), sice se vmasírovává jenom do hlavy, ale však ona do dýlek taky steče. A nijak mi nepřijde, že by to ty vlasy ničilo, ačkoli to asi bude o něco hrubší než soda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.