Clairol - Herbal Essences
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a90c2c9224997c5c401b9f677b42a08dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 4:54 pm    Předmět: Clairol - Herbal Essences Citovat

Vyhlašuji pátrání: Viděl někdo někde v ČR v prodeji tyto šampony (Herbal Essences od Clairolu)? Kdysi (tak 6 let?) tady byly běžně, pak zmizely. Vyrábějí se pořád (viz www.herbalessences.com) a dají se koupit na netu, jenže chtějí minimální objednávku 25 liber, a nějakých 14 kousků naráz se mi fakt kupovat nechce.
Z hlediska efektu na moji hřívu patří mezi nejlepší, co jsem kdy vyzkoušel, pročež jsem si je kdysi i dovezl z dalekého Irska, jenže teď se na západ nějaký čas nechystám, takže by to chtělo sehnat někde blíž Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

jee, my doma mame uz asi 15let vzorky toho samponu, jak si je maminka setrila Laughing Laughing Evil or Very Mad takze je znam jen podle hezkeho obalu.
spis ti poradim, kdyz jsi z brna, zajet do madarska nebo v dobe dovolenych poprosit nekoho, at ti ho doveze. (klidne bych se sama nabidla a dovezla ti ho, ale tri mesice ho v batohu na zadech nosit fakt nebudu Wink )
rada bych ti pomohla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
spis ti poradim, kdyz jsi z brna, zajet do madarska nebo v dobe dovolenych poprosit nekoho, at ti ho doveze. (klidne bych se sama nabidla a dovezla ti ho, ale tri mesice ho v batohu na zadech nosit fakt nebudu

Já spíš plánuji pátrání v Polsku, Maďarsko je krapet mimo sféru mého zájmu. Tak uvidíme, země je to velká, třeba stojí výrobcům za větší pozornost než ČR.
Po třech měsících bys měla nejspíš krásně navoněný batoh a kus šamponu vylitého Smile Mě na to stačilo jen pár dní cestou z Irska - ale vonělo to krásně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

jeste me napadlo, ze bych ho treba mohla koupit proste na poslednim miste pred cechama, uz nekde blizko, otazka je, ze uz by tam pak stejne treba nebyl k sehnani a mezitim uz bys ho stejne davno mel. tedy preju ti, abys ho mel co nejdriv Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Taky bych ho brala zpět. Byl nejlepšííííííííííííííííí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

To je hrůza . Proč vždycky přestanou prodávat a vyrábět to , co je nejlepší. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Ještě si pamatuju ty reklamy na něj Smile jen už si nepamatuju, jaký byl na vlasy Rolling Eyes A taky nevím, byl čistě přírodní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 6:40 am    Předmět: Citovat

Vím naprosto přesně, že růžový byl na barvené vlasy, šampon i kondicioner. Nádherně voněl po růžích. Ještě si pamatuju světle okrovo-žlutý, ten byl asi na normální? Nevím, čistě přírodní asi nebyl, každopádně se to s nynějšími výrobky nedá vůbec srovnávat. To samé můj bývalý bílo - modrý Elséve. Nemají konkurenci. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Vím naprosto přesně, že růžový byl na barvené vlasy, šampon i kondicioner. Nádherně voněl po růžích. Ještě si pamatuju světle okrovo-žlutý, ten byl asi na normální? Nevím, čistě přírodní asi nebyl, každopádně se to s nynějšími výrobky nedá vůbec srovnávat. To samé můj bývalý bílo - modrý Elséve. Nemají konkurenci. Confused


Joooo, růžovej byl THE BEST!! Taky jsem ho měla a na jeho vůni nezapomenu Smile Akorát prý mají dost blbý složení, jsem někde četla, zkusím to najít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Ještě si pamatuju ty reklamy na něj Smile jen už si nepamatuju, jaký byl na vlasy Rolling Eyes A taky nevím, byl čistě přírodní?


Chci ten šampon, co má ta ženská Laughing Laughing Boží reklama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.