Clairol - Herbal Essences
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab8a80d19a8af580dec5abbf2883c6f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska vyzkoušela ten modrý na objem...není špatný, ale taky nic extra...co mě zaráží, tak že silikony jsou i v šamponu!Poslední dobou to nějak neřeším,ale asi se zase vrátím k přírodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

Já mám ten modrý hydratační

Naposledy upravil lilly dne ne leden 16, 2011 4:32 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Tak jsem dneska vyzkoušela ten modrý na objem...není špatný, ale taky nic extra...co mě zaráží, tak že silikony jsou i v šamponu!Poslední dobou to nějak neřeším,ale asi se zase vrátím k přírodě.
Denynko, ale na objem je oranžový, ne? Modrý je fakt hydratační. Nebo jsem něco prošvihla? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem ho cca před rokem, ten modrý (myslím, že hydratační) a nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Denynka napsal:
Tak jsem dneska vyzkoušela ten modrý na objem...není špatný, ale taky nic extra...co mě zaráží, tak že silikony jsou i v šamponu!Poslední dobou to nějak neřeším,ale asi se zase vrátím k přírodě.
Denynko, ale na objem je oranžový, ne? Modrý je fakt hydratační. Nebo jsem něco prošvihla? Embarassed


Modrý je hydratačný takže je tam min. Dimethicone...
Oranžovú radu mám a tá je ok,ale v kondiši je dimethicone a le to mi nevadí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Denynka napsal:
Tak jsem dneska vyzkoušela ten modrý na objem...není špatný, ale taky nic extra...co mě zaráží, tak že silikony jsou i v šamponu!Poslední dobou to nějak neřeším,ale asi se zase vrátím k přírodě.
Denynko, ale na objem je oranžový, ne? Modrý je fakt hydratační. Nebo jsem něco prošvihla? Embarassed

Nojo, na něco myslím a pak píšu blbosti Very Happy modrý je hydratační, omlouvám se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

lilly napsal:
Já mám modrý hydratační a je fajn, akorát ten Dimethicone tam a zbytek složení jsem raději neštudovala Very Happy


Tak beru svoje slova zpět. Dneska jsem vstala a hrozně mě kousala pokožka hlavy, takže jsem si hned letěla znovu umýt vlasy šamponem bez silikonů. Tak to už bude 6. šampon, který se mi tam jen tak válí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 2:24 pm    Předmět: Citovat

Mám ten modrý hydratačný a musím povedať,že je tušim lepší ako gliss kur.Mám strašne suché a poškodené vlasy,ale tento modry essencis mi fakt pomaha :-)doporucujem...chystam sa vyskusat ten fialovy..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
Mám ten modrý hydratačný a musím povedať,že je tušim lepší ako gliss kur.Mám strašne suché a poškodené vlasy,ale tento modry essencis mi fakt pomaha :-)doporucujem...chystam sa vyskusat ten fialovy..Smile


Já jsem ho zkoušela jednou a říkám, že nikdy víc. Ale těm, kterým nevadí silikony, asi bude vyhovovat Smile Kdyby jsme byly sousedky, tak bych ti ho klidně zadarmo podarovala. Teď mi zbytečně leží ve koupelně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

Ted jsem si poprvé myla hlavu šamponem modrým hydratační a lesk .. a šampon nic moc spíš nic ..pro mě .. tak jsem na to plácla kondiš té značky a bylo to lepší .. a pak ještě masku té značky a docela dobrý ,hlavně hezky voníí Smile jsem dostala od ježíška tuhle sadu.. ségra tu růžovou na barvené vlasy tak taky nekdy vyzkouším a povím.. ale jak píšu ,zatím jsem použila poprvé . časem třeba písnu co mi to s vlásky provedlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.