Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d9e1d71f790e0b7ae0b7b41f6ee6659Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hagenne
81-160
81-160


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

S těma cenama by mě to taky zajímalo, když se člověk koukne někam do zahraničních obchodů, jsou poloviční, ne-li třetinové. Už kolem mě taky padlo pár návrhů domluvit se více lidí a rozdělit se o poštovné, což možná někdy provedu. Jinak přidávám se do klubu vlastníků doma tvořeného Scrabble, jenom se mi už asi dost písmenek poztrácelo : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

Souf: Jungle speed, no jasně, další moje oblíbená hra, výhodou je že se u něj nemusí moc (ehm, vůbec Very Happy ) přemýšlet.
A s cenami nevím, asi prostě poptávka pořád je, a oni nemají důvod je snižovat. Ale kdyby si lidi začali hromadně objednávat z ciziny, asi by se naši prodejci museli zamyslet. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Juj, Jungle speed, vylepšený o štamprlové handicapy Smile Aby se srovnala reakční doba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmm, já na ty hry nějak nemám buňky... zamrzla jsem u Člověče nezlob se a Ferbla... Embarassed Laughing Laughing Laughing Docela mě ale láká Scrabble, akorát jsme zatím vždycky museli investovat do něčeho jiného než do něj... Laughing Laughing Laughing Laughing

Existuje česká verze - Kris-kros - cenově to vyjde o dost lépe, je to od firmy Dino. (pozor - nesplest - červený Kris-kros je určen pro malé děti, modrý pak pro dospělé - aspoň my to tak máme. Ale je možné, že změnili obal - ale na něm je určitě uvedeno, pro koho je hra určena).
http://www.korunka.cz/hry/dino-kris-kros-klasik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Herní sraz? Jsem rozhodně pro Smile Ale to tedy bude nejméně na celý víkend...
Mimochodem, znáte někdo Roborallye? Nebo dokonce máte? Naprosto dokonalá hra, jenže se v ČR nikdy neprodávala a dokonce i v cizině je teď dost špatně sehnatelná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

Nemám naprosto žádného tucha...

A pro herní sraz jsem taky, beru rozšířený Bang! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A pro herní sraz jsem taky, beru rozšířený Bang! Smile

Tak s Bangem tedy nevím... jak tak koukám, jsou tady experti... já to hrál poprvé před týdnem a je to na mě poněkud moc interakční hra (podobně jako třeba známá Mafie).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Interakční?

Je akční, to jo - a to mě na ní baví, stejně jako na Jungle Speedu. Z těch deskovek jsem párkrát hrála Tajemství a Osadníky a usínala při tom Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

Tak Morgyš ide ze svoji trošku do mlyna - ehm, zustala jsem u Ferbla (ktereho jsem uz taky nekolik let nehrala), SOudruhu, nezlob se (kleště na zátarasy a Kompromitující materiál na předsedu prověrkové komise Laughing yaay), Kris-kros máme doma tež, jo a ještě - tak před deseti lety jsem docela jela na Dostizích a sázkách.

Ináč nic Rolling Eyes Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak Morgyš ide ze svoji trošku do mlyna - ehm, zustala jsem u Ferbla (ktereho jsem uz taky nekolik let nehrala), SOudruhu, nezlob se (kleště na zátarasy a Kompromitující materiál na předsedu prověrkové komise Laughing yaay), Kris-kros máme doma tež, jo a ještě - tak před deseti lety jsem docela jela na Dostizích a sázkách.

Ináč nic Rolling Eyes Very Happy



Jo, Soudruh, to je taky parádní Laughing Laughing z některých hlášek na smajlíkách nemůžu doteď Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.