Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=67ee4cd9b6b17bbd6e061a18a2d40787Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

No ja práveže PC hry môžem.Stalo sa už aj také,že som nad jednou sedela od 20:00 do 4:00 Embarassed Teraz sa už ovládam,ale vždy ma to pohltí na intráku,ked je nuda a sedím za tým do večera a dospávam na prednáške Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 11:13 am    Předmět: Citovat

Já si říkala, že při tolika uživatelích není možné, aby tu nikdo další nehrál PC hry.
Mimochodem jsem tohle téma začala hledat poté, co jsem se - jako vždy, když mě potrefí choroba při které můžu sedět u počítače - začala hrabat v DVD a hledat kterou diablovkou si nemoc zpříjemním tentokrát (vyhrálo Dungeon Siege 2, protože jsem je našla nejdřív)).

Jenne: A hrála jsi Fable: The Lost Chapters? Výborná věc.
Už je tedy venku i druhý a třetí díl, ale ty jsem zatím v rukou neměla.
Fajn jsou i japonská RPG (série Final Fantasy a spol.), jen jsou většinou na konzole, takže je potřeba emulátor...ale stojí to za to.
A z adventur je skvělá věc (jak jsem na to mohla zapomenout?!) Psychonauts. Je to barevné, je to šílené a je to neskutečně zábavné.

Berušák: Jawohl. Nic tak neuklidní nervy jako rozježdění fotbalistů přímo na hřišti.
Vůbec jsem člověk, o kterém je známo, že (mimo jiné) miluje hry stylu "masomlejn" tzn. krev, střeva, mrtvoly a to v hojném množství. Já se u nich vždycky svěle odreaguju.

čečetka_wendeshki: Já jsem taky cholerik, holt když se mi nedaří, tak se vztekám...okolí se zas vzteká kvůli jiným věcem, tak holt musí vydržet.

plavunik: U hraní nemalého množství her jsem pár dní nejedla a nespala...a narazit zase na hru, která mě chytí, tak to klidně udělám zase, já si totiž při nějaké zajímavé činnosti na jídlo a spánek ani nevzpomenu, stejné to mám třeba se čtením dobré knihy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Sadako napsal:

Jenne: A hrála jsi Fable: The Lost Chapters? Výborná věc.
Už je tedy venku i druhý a třetí díl, ale ty jsem zatím v rukou neměla.
Fajn jsou i japonská RPG (série Final Fantasy a spol.), jen jsou většinou na konzole, takže je potřeba emulátor...ale stojí to za to.
A z adventur je skvělá věc (jak jsem na to mohla zapomenout?!) Psychonauts. Je to barevné, je to šílené a je to neskutečně zábavné.


Fable jsem hrála a nedohrála, nějak mě to nechytlo. Přišlo mi to takové moc barevné a plastové, a navíc jsem se nemohla přenést přes ten děsný systém sejvování Smile Japončiny taky moc nemusím, jsou na mě už moc šílené a navíc nemám ráda ten konzolový styl. O Psychonauts už jsem slyšela, ale bližší seznámení zatím neproběhlo Smile

A o propařených nocích a následném korigování kafem a energy drinkama bych mohla vyprávět Embarassed Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

Mně na hrách na kompu odradilo to, že všechno to jsou vlastně jen čísla. Třeba zdraví…je to jen číslo, dá se změnit, stejně jako případný počet nábojů. Ale to bude asi deformace z programování, když jsme místo zábavy ve hrách viděl zdrojový kód. Ale zase mi to šetří čas.
Ale piškvorky jsou fajn, a už dokonce občas i vyhrávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 4:22 pm    Předmět: Citovat

Pokusím se probudit dlouho mrtvé téma - taky vám ježíšek naježil nějakou pěknou hru? Já letos dostala Příšerky z podzemí, zatím jsme je hráli asi 5x a dost nás to chytlo Smile
Ač jsme už dospělí, mám pocit, že si s přítelem plníme svoje dětské sny a vzájemně si kupujeme další a další deskovky Smile Zatím máme mimo Příšerek ještě Dominion s rozšířením Intriky, Pobřeží a Roh hojnosti, Osadníky s rozšířeními Města a rytíři a Atlantis a pak Through the Ages a Pandemic, který se hraje netradičně - všichni spolu proti hře. Co nás moc nebaví, to jsou takové ty typické karetní hry jako Bang, Citadela, Piráti... a obecně hry, co jsou založené hlavně na náhodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

Nic nového jsem nedostal, ale udělal jsem si radost znovuobjevením jedné dokonalé 15 let staré hry. Nic na ní zatím nemá.
A když jsem v tom byl, mám zajímavou možnost porovnat 2 hry stejné řady, co jsem hrál strašně dlouho. Všímat si rozdílů…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Dalarie, a jaká hra to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 11:05 pm    Předmět: Citovat

My jsme si letos s manželem nadělili Arkham horror, je to kooperativní hra, takže všichni proti hře, což se nám líbí. Smile A taky pro nás velké plus je, že se hraje dlouho, sedíme u ní klidně celý den, perfektně nás vtáhne do děje a když zapálíme svíčky a pustíme správně temnou hudbu o atmosféru je postaráno. Smile

Meeesho osadníky hrajete ve dvou? Jak to jde? Myslela jsem že jsou minimálně pro tři hráče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

rawen, hrajeme je i ve dvou, akorát jsme si zvedli počet vítězných bodů na 13 nebo 14 - jak kdy se nám chce Smile Ale ve třech nebo čtyřech je to lepší, pro ty dva lidi je to spíš pro nadšence, co si je fakt chtějí zahrát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Meeesha: G-Police. A nepodařilo se mi ani překonat ochranu toho CD. Neuvěitelný. Nic si s tím neví rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.